Dragalád ​visszavág (Zabaszauruszok 4.) 6 csillagozás

M. Kácsor Zoltán: Dragalád visszavág

A Zabaszauruszok és Szutykoska rendületlenül folytatják útjukat, csakhogy hiába minden óvatosság, hamarosan Ródában, a világ legveszedelmesebb dinóvárosában találják magukat.
Mindeközben Leiszút Feliszút barlangján rajtaütnek a félelmetes és förtelmes dragoszauruszok…
Vajon hogy végződik Rilexék élet-halál harca a ródai arénában? Megmenekülnek-e a sárkánybarlang lakói, és túljárhat-e Dragalád eszén a jóságos Fogkopács? A sorozat negyedik, váratlan fordulatokkal teli kötetében ismét fény derül néhány sejtelmes titokra.

Eredeti megjelenés éve: 2020

Kolibri, Budapest, 2020
300 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634376538 · Illusztrálta: Bertóthy Ágnes
Kolibri, Budapest, 2020
300 oldal · ISBN: 9789634376545 · Illusztrálta: Bertóthy Ágnes

krlany IP>!
M. Kácsor Zoltán: Dragalád visszavág

Ahogy haladunk előre a könyvsorozat köteteiben, úgy lesz egyre jobb és jobb. Ezt a kötetet csont nélkül megvettem kilóra. Érdekes, izgalmas, fordulatos a történet, a szereplői egyre jobban belejönnek a szerepükbe. Vicces, és már vannak felnőtteknek értő kiszólások is. Nagyon élveztem. Kölöknek vettem. Ő még csak a 2. kötetnél tart, én meg nem bírtam ki és előolvastam, de biztos vagyok benne, hogy ha elér ide, ezt is imádni fogja.

Honey_Fly P>!
M. Kácsor Zoltán: Dragalád visszavág

A sorozat töretlen sikernek örvend nálunk kicsinél és nagynál spoiler egyaránt. Szeretjük a humorát, az izgalmakat, a cliffhangereket, a karaktereket, a nyelvtörő neveket. Minden kötet ugyanazt a színvonalat hozza és ezt nagyra értékelem egy sorozatnál. Várjuk a következő kötetet!