Instáról ​íróknak 0 csillagozás

Használd profin az Instagramot
M. Baranyai Anikó: Instáról íróknak

Egyre többen fent vagyunk Instagramon, de nem feltétlen ugyanabból az okból. Az eredeti, egyszerű képmegosztós ötletből mostanra a Facebook-birodalom egyik fontos alappillére lett. A platform funkcióinak köre, és felhasználási lehetőségei is folyamatosan bővülnek.

Az Instagram sikere talán egyszerűségének tudható be: mai napig könnyen kezelhető. A sikerhez valószínűleg hozzájárultak a szűrők is, amikkel unalmas felvételeinkből rögtön hangulatos, vidám képeket varázsolhattunk. Bár követőbázist építeni nem feltétlenül egyszerű rajta.

Mit tudhatsz meg a könyvből?

1. Hogyan kezdd el használni? | 2. Hogyan posztolj? | 3. Mit posztolj? | 4. Mire figyelj? | 5. Milyen témákat posztolj? | 6. Kreatív anyagok készítése. | 7. Mikor, mennyit posztolj? | 8. Mi a hashtag? Stories? IG TV? | 9. Miért válts üzleti profilra? | 10. Értékesítés az instával. | 11. Milyen hibákat követhetsz el? | 12. Milyen kiegészítő alkalmazásokat használj?

Amit még kapsz hozzá: 30 perc online konzultáció.

Mogul, Budapest, 2021
Mogul, 2018