Bizenghast ​5. (Bizenghast 5.) 46 csillagozás

M. Alice LeGrow: Bizenghast 5.

Nem minden elveszett lélek elveszett ügy.
Dinah-nak kétségek közt gyötrődve kell harcolnia saját józan eszéért és azért, hogy a pokoli káosz ne vegye át az uralmat a Mauzóleum felett! Bizenghast városa rengeteg titkot rejt, Dinah-nak pedig meg kell erősödnie és fel kell nőnie a feladathoz, ha valóban meg akarja oldani a számtalan rejtélyt. Gyűlöletre és gyilkosságra épült a város, és Dinah harca igazából még csak most fog elkezdődni

Mangattack, Budapest, 2009
182 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639797949 · Fordította: Pap Zoltán, Sárközy Bence · Illusztrálta: M. Alice LeGrow

TiaManta>!
M. Alice LeGrow: Bizenghast 5.

Ez is jó volt, rengeteg szomorkodással, depresszióval.
Legfőképp azért mert nagyon sajnálom, hogy tovább nincs magyarul kiadva.
Be kell szerezni más nyelven mindenképp. Nem szeretem a lezáratlan történeteket.

Orsi_olvas>!
M. Alice LeGrow: Bizenghast 5.

Több szempontból is csalódott vagyok ezzel a résszel kapcsolatban, sajnos.
Egyrészt elég lehangoló volt az egész rész, Dinah végig szomorkodott spoiler halála miatt. Ami tényleg lehangoló, hiányzott a személyisége, a humora a történetből. DE az egész lényegében erről a gyászról és Dinah ostoba döntéseiről szólt.
A másik, hogy mint felfedeztem ez az utolsó magyarul megjelent rész, ami elég kiborító, mert semmit nem tudtunk meg, semmi nem lett lezárva. Uhhh olyan nagyon dühös tudok lenni, ha egyszer csak félbehagynak egy sorozatot!
Valahogy meg kell szereznem az angol részeket, mert a story nem hagy nyugodni: tudni akarom mit történt a továbbiakba!

Kitti_Kinczer>!
M. Alice LeGrow: Bizenghast 5.

Nem volt az igazi. hiányzott Vincent, pontosabban az a Dinah hiányzott, aki Vincent mellett volt. Gyengének és unalmasnak éreztem a történetet, így, hogy Dinah egyedül maradt. Azért örültem, hogy a végére ráébredt, muszáj tovább lépnie, de előtte fárasztó volt a butasága.
Sajnálom, hogy magyarul nem jelenik meg a többi része, pedig csak három van már. Érdekelne, hogy mi lesz a folytatás, talán majd neki állok angolul.

schesztiஐ P>!
M. Alice LeGrow: Bizenghast 5.

Már csak abban vagyok biztos, hogy be kell szereznem a folytatásokat angolul…

csiripelek P>!
M. Alice LeGrow: Bizenghast 5.

annyira idegesítő. a borítók mindig gyönyörűek, a fejezetek eleji egész oldalas rajzok is tök jók, a többit miért nem tudta kidolgozni? annyira jó sorozat lehetett volna belőle, de minden egyes újabb kötettel egyre inkább csalódtam benne. pedig a világát úgy szeretem.

CsiPe_z>!
M. Alice LeGrow: Bizenghast 5.

Dinah egyre depressziósabb lett, egyre inkább hagyta hogy a halál megközelítse.
Elég változó a sorozat színvonala. Itt-ott erősebb, néhol pedig gyengébb.
Sajnálom, hogy csak eddig van lefordítva.

Brigi007>!

– Mindegy, szóval palacsinták voltak mindenfelé. Én meg mondtam Frannek, hogy hozzon egy spatulát, erre ő: „Haver, én egy éjszakai elf vagyok, nem tudok főzni.” Erre én: „De ezek már kész vannak, csak össze kell szedni.” Mondta, hogy ő nem, inkább megy és alapít egy rockzenekart, vagy mittoromén, mit. Ez abban a pillanatban történt, amikor a nappali felől megérkezett a repülő cipő, a fejemnek csattant, és ezután csak valami fecsegést hallottam németül. És ez volt az utolsó alkalom, hogy olyanokkal kezdtem el társasjátékozni, akikkel az interneten ismerkedtem meg.
– Testvér, kérlek. Tagadhatatlan, hogy elbűvölő történeteid vannak, de nem hiszem, hogy ez a megfelelő alkalom az anekdotázgatásra.

FFG>!

akiket szeretünk, sohasem tűnnek el végleg és nyomot hagynak magukról bennünk, az elménkben. Ezt a nyomot imádsággl képesek vagyunk megidézni, és szeretteinkkel lehetünk ismét.