Kék ​szempár, édes ajkak / A szívtipró visszatér (Fehér angyalok 7.) 3 csillagozás

Lynne Marshall – Joanna Neil: Kék szempár, édes ajkak / A szívtipró visszatér

Lynne Marshall: Kék szempár, édes ajkak (Fehér angyalok 7.)
Nem túl jó hangulat fogadja új munkahelyén, az ortopédiai osztályon Pollyt, az ápolónőt. Lehet, hogy mogorva főnökük, John Griffin az oka? Mert a doktor nagyszerűen bánik a beteg gyerekekkel, de a kollégái számára egy mosolya sincsen. Polly azonban hamar közel férkőzik hozzá – méghozzá olyan közel, hogy abból súlyos bonyodalmak származnak…

Joanna Neil: A szívtipró visszatér
Újra itt van Ross McGregor! A hír vegyes érzelmeket kelt a fiatal, tehetséges orvosnőben, Katie-ben. Bár szülei tiltották tőle, kamaszkorában szerelmes volt a csínytevéseiről elhíresült fiúba. Az évek során Ross sokat változott: érett, komoly férfiként tér vissza a szigetre. Belőle is orvos lett, ráadásul ugyanarra az állásra pályázik a helyi kórházban, mint Katie…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Szívhang

Harlequin Magyarország, Budapest, 2015

zuna19 >!

– Polly, én szeretnék ott lenni ennél a terhességnél.
– Nem úgy néztél ki, mikor elmondtam.
– Mert sokkot kaptam.
– Se rólam, se a terhességről nem akartál hallani. Megpróbáltad kivásárolni magad belőle.
John megfogta és finoman megszorította a kezét.
– Félreértetted. Én csak jelezni akartam, hogy nem hagylak egyedül ezzel a dologgal. Hogy nem kell aggódnod a pénz miatt. Ennyi volt az egész.
Polly lesütötte a szemét.
– Nem vagyunk eladók.
Hát jó, ha mindenáron ilyen fogalmakat használ.
– Nézd az én szemszögömből. – John a lány hasára mutatott. – Van ott bent egy első osztályú birtok. Az lehet, hogy te vagy az úrnője, de a fele az enyém.
Polly elfintorodott.
– Te mindig ilyen romantikus voltál?
– Erre születni kell – vonta meg a vállát John.

zuna19 >!

– Először is: szeretnélek elkísérni az összes vizsgálatra – válaszolta.
Mély redő jelent meg a lány szemöldöke között.
– Ez nagyon intim dolog.
– É s az ember csak akkor lesz terhes, ha előtte csinált pár intim dolgot a gyerek apjával, nem igaz?
Polly felsóhajtott.
– Oké, jöhetsz.
– Továbbá: hetente kétszer főzök neked.
– Te tudsz főzni?
– Mért, szerinted hogyan lett ez a rántotta?
– Rántottát egy óvodás is tud sütni, Johnny.
A doktor sikernek könyvelte el, hogy újra így szólította.
– Na szóval: tudok főzni, méghozzá elég jól. És biztos akarok lenni, hogy kiegyensúlyozottan táplálkozol.
– Felőlem hülyének nézhetsz, amiért hagytam magam teherbe esni, de hidd el, tudom, mi az az egészséges táplálkozás!
– Eszemben sincs hülyének nézni.

zuna19 >!

– Van egy javaslatom – suttogta titokzatoskodva. – Megmutatom az enyémet, ha maga is megmutatja a magáét.
Polly, még mindig annak az ábrándnak a bűvöletében, hogy milyen lenne becézgetni a férfi ajkát, fölemelte tekintetét fehér nővérpapucsáról.
– Miről beszél?
– A hangulatunkról.
– Ne vegye rossz néven, dr. Griffin, de én már ismerem a maga hangulatait. Magához képest Morgó semmi.

zuna19 >!

– A nők nem is sejtik, mit művelnek a lábukkal, amikor azokban a szuperszexi cipőkben mászkálnak – mondta, és erősebben megnyomta a lány sarkát. – És mégis minek? A férfiaknak úgyis csak az jár az eszében, hogy levegyék róluk.
Polly felnézett lehajtott fejére, a sötét hajába vegyülő vonzó ezüst szálakra. Johnnak rekedt volt a hangja – talán mérges rá? A keze egészen másról tanúskodott.
– Ezt mint ortopédus mondom – tette hozzá a doktor

Fehér angyalok sorozat · Összehasonlítás