Félbeszakadt ​nászéjszaka 21 csillagozás

Lynne Graham: Félbeszakadt nászéjszaka Lynne Graham: Félbeszakadt nászéjszaka

Vége az aranyifjak gondtalan életének – de Aléxiosz, a görög mágnás egy csöppet se bánja, mert őszintén hiszi, hogy annyi futó kaland után megtalálta az ideális feleséget. Billie kedves, hűséges, okos és megbízható. Csak a nászéjszakán derül ki, hogy a menyasszony elhallgatott előle valami nagyon fontosat. Az újdonsült férj magából kikelve elrohan…

Eredeti cím: A Stormy Greek Marriage

Eredeti megjelenés éve: 2010

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romana

Harlequin Magyarország, Budapest, 2014
96 oldal · ISBN: 9789635388899 · Fordította: Kiss Gábor
Harlequin Magyarország, Budapest, 2014
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635388325 · Fordította: Kiss Gábor

Nikolett0907 P>!
Lynne Graham: Félbeszakadt nászéjszaka

„A sors olykor nagyon kegyetlen.”

Ha egy tipikus férfi típustól menekülök, akkor azt a főhős megtestesíti.
Nagyon utálom, ha valaki zsarnokoskodik és birtoklás mániával párosítja ezt.
A másik, hogy annyit harcoltak egymással, hogy bár a vége öröm és boldogság, nagyon elfáradtam mire végeztem vele.
Lehetet volna jobb is.

christine I>!
Lynne Graham: Félbeszakadt nászéjszaka

Egy fokkal jobb volt az előző résznél, de egyik szereplőt sem sikerült megkedvelnem, ellenszenves volt az egész. Csalódás.

Csoszi>!
Lynne Graham: Félbeszakadt nászéjszaka

A Jóisten mentsen meg minden nőt egy olyan zsarnoktól, mint Aléxiosz Drákosz! Időnként nagyon gáz volt, ahogy viselkedett, és sokszor úgy bánt Billie-vel, mintha a tulajdona volna. Na, persze azért a lánynak is akadt egy-két ésszerűtlen húzása. A sok összeveszés és kibékülés után, hőseink eljutottak a happy end-ig, de addigra már én is belefáradtam a kettejük között zajló minidrámába.

Trice29 P>!
Lynne Graham: Félbeszakadt nászéjszaka

Egy igazi szappanopera macsó módra. Valahogy nem csúszott.

meteoritastar>!
Lynne Graham: Félbeszakadt nászéjszaka

Az első rész után / Görög gyümölcs/ egyből olvastam ezt a részt.
Aki szereti a seggfej és parancsolgató pasikat, akkor itt lesz neki egy.
Nem csodálom, hogy Alexiosz nem örült, mikor kiderült Billie titka, ahogy azt sem, hogy nem volt épp kedves utánna. De azért voltak olyan húzásai, amik miatt én is néztem, hogy ezt azért nem kellett volna.
Utánna meg vártam egy nagy romantikus tettet Alexiostól, ami illett volna a stílusához, de mégis kimutatta volna az érzéseit. Igaz, hogy Billie döntésével se értettem egyet, de sokat tűrt a pasinak. spoiler
Ez a rész gyengébb volt. Nagyon makacsak voltak és hiányóltam a romantikát.

Laura_Bakos P>!
Lynne Graham: Félbeszakadt nászéjszaka

Hogy ezek mennyit tudtak egymással harcolni, mire végre rájöttek, mekkora idióták is.
Fantasztikus.

Karinaa7 P>!
Lynne Graham: Félbeszakadt nászéjszaka

Sok szenvedés után csak jó lett minden :) Még vártam volna egy folytatást.

Micilex>!
Lynne Graham: Félbeszakadt nászéjszaka

Nagyon jó történet volt. Olvastatta magát. Kedvenc közé megy mind a 2 rész. Nem hagyományos füzetecske volt, melyben a történet az, hogy összejönnek, szakítanak, majd összejönnek ismét. Ebben a történetben számomra volt meglepetés. Nem is egy

papramona>!
Lynne Graham: Félbeszakadt nászéjszaka

Nem igazán értem miért kellett ketté szedni a történetet, simán egyben is elég lett volna. Ettől eltekintve, nagyon tetszett, aranyos kis szerelmi sztori, a végén természetesen happy endel. Aki egy könnyed délutáni kikapcsolódásra vágyik, mélyebb érzelmi vagy filozófiai tartam nélkül, annak bátran tudom ajánlati, olvasatja magát. Igaz, hogy előre tudtam mi lesz a vége, de néha kell az ilyen a lelkemnek, szeretem a boldog befejezést. :)

kerva>!
Lynne Graham: Félbeszakadt nászéjszaka

Az 555. kötet folytatása.
Határozottan jobb volt, mint az előzmény. Viszont egy idő után elég unalmas volt, hogy mindenki egyfolytában a saját igazát bizonygatja.