Mondd ​ki az igent! / Tündérpor / Végy egy extra adag szerelmet (Corretti-krónika 6.) 3 csillagozás

Lynn Raye Harris – Nina Harrington: Mondd ki az igent! / Tündérpor / Végy egy extra adag szerelmet

Lynn Raye Harris: Mondd ki az igent!
Tényleg le akarok feküdni egy ismeretlen amerikai férfival, akinek csak a keresztnevét tudom? – tépelődik Lia, miután a vonzó pilóta, Zach karjában találja magát egy esküvői buli éjszakáján. Aztán végigméri az idegent, és nyomban megválaszolja magában a kérdést: Sì!

Nina Harrington: Tündérpor
Scott Elstrom a csinos festőnő, Toni arcára szegezi a tekintetét, és rezzenéstelenül bámulja egy ideig, mielőtt lassan mosolyra húzná a száját. A lány szíve hatalmasat dobban, és szédítő érzés kapja a szárnyaira. Mintha egy tündér azonnal ható vágykeltő port hintett volna rá…

Nina Harrington: Végy egy extra adag szerelmet
A hangja olyan, mint a forró csokoládé a legjobb bourbonvanília-fagylalton. A jóisten is arra teremtette, hogy megdobogtassa a nők szívét. Ez Rob Beresford, a mesterszakács, aki annak idején igazságtalanul rúgta ki Lottie-t. A lány azonban most rádöbben, hogy a csábításhoz nincs is jobb egy remek receptnél…

HarperCollins Magyarország, Budapest, 2017

Corretti-krónika sorozat · Összehasonlítás

Debbie Macomber: A megoldás
Nora Roberts: Csiki-csuki
Ann M. Martin: Kristy hatalmas ötlete
Debbie Macomber: Csodadoktornő
Nora Roberts: Befejezett szimfónia
Sandra Marton: A puma tekintete
Ellie Darkins – Susan Mallery – Lucy King: A múlt fogságában / Újratervezés / Ne mondd, hogy szeretsz!
Susan Wiggs: A szív szabadsága
Kat Cantrell – Sophie Pembroke – Susan Mallery: Eperízű szerelem / Álomhotel / Különös végrendelet
Lori Foster: Ébresztő, fel!