Csillagfény 20 csillagozás

Az élet forgatókönyve
Lylia Bloom: Csillagfény

„Ha újrakezdhetném, akkor sem döntenék másként. Charlotte kedvéért egyeztem bele, és őérte bármit megtennék, hiszen ő a családom. Gondolkodás nélkül aláírtam a szerződést, amivel három évre elköteleztem magam a Starline Filmstúdiónak, és ezzel minden szabadidőmet feláldoztam”.
A nyugtalanító és néha frusztráló események lavinája magával ragadja Vickyt, de a sok negatív tapasztalat mellett jó dolgok is történnek vele: új élményeket és barátokat szerez. Viszont valami egyre inkább hiányzik az életéből: a szerelem.
Ebben az ámítással és hazugsággal teli világban léteznek vajon őszinte érzelmek? Találhat bárkit, aki tényleg őt látja a smink és a jelmezek mögött, vagy még a boldogság gondolatáról is le kell mondania, amíg a szerződése le nem jár?

Eredeti megjelenés éve: 2015

Lylia Bloom

36 tag · 18 karc · Utolsó karc: 2018. január 16., 17:08 · Bővebben

agi89>!

Lylia Bloom: Csillagfény Az élet forgatókönyve

Egy rózsaszín, illatos vattacukor-felhőben éreztem magam miközben olvastam. ♥

Édes volt.
Bájos volt.
Szórakoztató volt.
Néha bosszantó is volt. :D
De pont ezek együttléte miatt imádtam Vic és Chris kettősét. :)

Underground, Budapest, 2015
292 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789631220667
Valeria729>!

Lylia Bloom: Csillagfény Az élet forgatókönyve

Egy igazán könnyű, romantikus történet. Tökéletes egy fárasztó hét utáni péntek délutánra. Tetszettek a szereplők, tetszett, hogy nem voltak fölösleges körök, a bénázásukat meg lehet érteni, hogy nem akarták a barátságot kockáztatni. A sztárság árnyoldalait éppen csak megpillanthattuk, kicsit könnyen elrendeződött minden, de ez engem egyáltalán nem zavart. Az Ellopott életek sorozat jobban befészkelte magát a szívembe, de az írónőben most sem csalódtam.

Andilány>!

Lylia Bloom: Csillagfény Az élet forgatókönyve

Ismét egy @LyliaBloom regény, amit alig bírtam letenni. De ez más stílusú volt, mint az első kettő és így először egy picit fura is. Külföldi nevek, Los Angeles, ezeket meg kellett szoknom, mert Lyliától megszoktam a magyar környezetet. De gyorsan belerázódtam, mert ez az aranyos történet vitt magával. A szereplőket nagyon megszerettem, Vicky és Chris is közel kerültek hozzám. Éppen ezért csapdostam volna őket néha jól fejbe, hogy nyissák már ki a szemüket. Szerettem, hogy ilyen kis cukik voltak, mert tényleg azok voltak, csak közben meg már vertem a fejem a falba, hogy nem igaz, hogy nem haladunk sehova. Utána meg mindent gyorsan pótoljunk be. A mellékszereplőket is nagyon megkedveltem, ebben a történetben mindenki olyan aranyos volt. Kivéve ugye, aki rosszfiú volt. A rajongókkal kapcsolatos részek számomra elgondolkodtatóak voltak. Mivel nem vagyok híres személy, így az ő szempontjukból csak néha gondolom át ezeket a dolgokat. Sajnos fanatikusok mindig akadnak és ezzel nem lehet egyszerű együtt élni. Nem is való ez a fajta élet mindenkinek. Ami még nagyon tetszett az a történet a történetben. Élveztem azokat a részeket, amik a filmhez tartoztak, egy kis pluszt adtak hozzá az egész könyv hangulatához.
Jól esett olvasni, most pont egy ilyen történetre vágytam.

Vándor89>!

Lylia Bloom: Csillagfény Az élet forgatókönyve

Huh, nem is tudom hol kezdjem. Ez az első könyv amit olvastam @LyliaBloom-tól. Nem tudom milyen lehet a többi, de nekem ez nagyon tetszett. Az első perctől kezdve imádtam és a szívembe zártam a szereplőket. Chris aki humoros, de ha kell komoly is tud lenni. Szerintem minden nő ilyen pasit szeretne magának, legalábbis én mindenképp. :) Vicky aki belecsöppent egy ismeretlen világba és rájött, hogy ez nem való neki, teljesen azonosulni tudtam vele. Viszont néha agyon tudtam volna csapni őket, hogy vegyék már észre mit érez a másik irántuk. Imádtam a többi szereplőt is, kivéve a gonoszokat. Szerettem a történetben a történetet, mert az is magával ragadott, ahogy az egész könyv is. Remélem még sok Lylia könyvet olvashatok és merülhetek el csodás világokban általa. :)

Ariadne>!

Lylia Bloom: Csillagfény Az élet forgatókönyve

Ez a regény egy édes, szívmelengető romantikus történet, ami mosolyt csal az arcunkra olvasás közben. Bemutatja, mennyire nehéz elviselni azt az életet, ami a hírnévvel jár, ugyanakkor láthatjuk a pozitív oldalát is, amikor mi magunk is elvarázsolódunk attól, amit alkottunk, vagy épp attól, amit átéltünk. :)

Bővebben: http://ariadneolvasmanyai.blogspot.hu/2017/09/lylia-blo…

Bookaholic77 >!

Lylia Bloom: Csillagfény Az élet forgatókönyve

ChrisToria története nagyon könnyed, magával ragadó és igazán “rózsaszín” volt. Kellemes kikapcsolódást nyújtott, és megmutatta, hogy a sztárok világa nem is olyan könnyű, nem mindig szerethető. Ellentétben Vickyvel és Chrissel. Mindketten nagyon szimpatikusak voltak, picit nehezen találtak egymásra, de talán nem is ez a lényeg.
Hanem az, hogy:
“Harcolni csak tiszta szívből, őszintén érdemes.
Ahogyan szeretni is.“♥

Tim és Charlotte volt még a két, számomra nagyon kedves szereplője a könyvnek! Igazán tetszett!!

Judy22>!

Lylia Bloom: Csillagfény Az élet forgatókönyve

Egy igazi ízig-vérig romantikus történet.
Vic és Chris kapcsolata szépen alakul, tetszettek az érzelmeik, a közös jeleneteik.
Az erotika is megfelelő erősségű és mennyiségű egy jó romantikus könyvhöz.
Jól meg is vannak írva az akció részek.
A könyv humort, de némi drámát is tartalmaz!
A stílus, az írásmódod is szépen kifejező.
Van, ami nekem nem tetszett, de tényleg csak apróságok.
Hamarosan a blogomon többet is írok a könyvről!(Adri könyvmoly)

agi452 P>!

Harcolni csak tiszta szívből, őszintén érdemes.
Ahogyan szeretni is.

Judy22>!

A nappali kanapéja sötétbarna színben pompázott, míg az enyém krémszínű volt, valamint az egyéb kiegészítők is inkább a barna különböző árnyalataiból kerültek ki, de így is elegáns látványt nyújtott.
– Ha megunod ezt a sötétséget, nyugodtan gyere át a világosabb részbe-ugrattam, mire kiöltötte rám a nyelvét.
– Az túl lányos-húzta el a száját.

Bookaholic77 >!

Életem legjobb döntésének tartottam a szerződés aláírását, különben talán sosem történik meg velem ez a csoda.