Egymás ​felé 2 csillagozás

Szexualitásról fiataloknak
Lux Elvira: Egymás felé

A neves szexuálpszichológus tudományos értékű művében sorra veszi a fiatalok számára fontos információkat, kielégítve ezzel kíváncsiságukat és eloszlatva a kételyek okozta bizonytalanságot.
Nyíltan beszél testünk átalakulásáról és a nemi jellegek kialakulásáról. A szexualitás témakörében előkerülő kérdésekre kielégítő választ próbál adni, pl. milyen lehet az első csók, vagy hogyan érdemes ismerkedni. Kitér a kapcsolatok kiismerhetetlen terepére is, hogy a kötet olvasója az ismereteket térképként használva tudjon eligazodni. Széleskörű ismeretanyagával az olvasmányos stílusú könyv hozzásegít a bontakozó szexualitás mélyebb pszichológiai hátterének megértéséhez is.

[[http://moly.hu/konyvek/dr-lux-elvira-lepesprobak-egymas-fele|Lépéspróbák egymás felé]] címmel is megjelent.

Saxum, Budapest, 2012

graphoman IP>!

Lux Elvira: Egymás felé Szexualitásról fiataloknak

Ez egy jó könyv, felnőttként is találtam benne újdonságot, de nem elsősorban a tényanyag, mint inkább a megközelítés tette nagyon szimpatikussá. Nagyon „helyén kezeli” a témát szerintem.

Finch>!

Lux Elvira: Egymás felé Szexualitásról fiataloknak

Hasznos olvasnivaló, bármennyire is idegenkedünk az ilyen témájú könyvektől, ajánlom.