Öreg ​póni új gazdája (Perfect Ponies 1.) 15 csillagozás

Lucy Daniels: Öreg póni új gazdája

Josie Grace három gyönyörű pónijával együtt nőtt fel. Faith, Hope és Charity Josie édesanyjának lovasiskolájában sok-sok gyereknek segített megtanulni lovagolni – és persze Josie-nak is, aki el sem tudja képzelni az életét nélkülük. Így aztán amikor a szülei arra kényszerülnek, hogy bezárják a lovasiskolát és elhagyják lakóhelyüket, a farmot is, Josie elhatározza, hogy mindhárom lovacskának szerető új gazdát és tökéletes otthont keres, ha addig él is… Három ló – három kalandos, szomorú-boldog történet…

Papp-Ker, Budapest
256 oldal · ISBN: 9639418765 · Fordította: Szamay Ilona · Illusztrálta: Ann Gowland, Judith Lawton
Papp-Ker, Budapest
132 oldal · ISBN: 9630065428 · Fordította: Szamay Ilona · Illusztrálta: Ann Gowland

Candymandy P
Lucy Daniels: Öreg póni új gazdája

Aranyos történet egy póniról, aki új gazdájához kerül. Bármely korosztály számára megfelelő, ha egy kis kikapcsolódásra vágyik.
A történettel nem volt semmi bajom, de az aki ezt a könyvet így kiadta, az ássa el magát jó mélyre. Mivel a párbeszédek sokszor nem voltak elválasztva a többi szövegtől, és néha nem tudtam, hogy mi van.
Meg nem volt fejezetekre bontva, hanem ha egy új jelenet következett, akkor az sor kihagyás nélkül, közvetlenül az előző fejezet után jött…és ez is zavaró volt. Azon pedig már meg sem lepődtem, hogy elírások, helyesírási hibák is voltak benne.
Így is maximálisan tetszett a történet, de azért egy igényes könyvnek jobban örültem volna.

Kéri_Dorina_Beáta
Lucy Daniels: Öreg póni új gazdája

Hihi, nocsak, úgy tűnik, ezt a könyvet is olvastam valamikor még általános iskolában. Kevés maradt meg, azt leszámítva, hogy a könyvet elkezdtem bescannelni magamnak, hogy később is meglegyen, de végül feladtam, mert túlságosan megtörtem volna a könyv gerincét.
Emlékszem rá, hogy aranyos volt, és kedveltem a lovakat, és én is elszomorodtam, amiért be kell zárni a farmot, és a lovakat eladják. De Faith végül jó gazdához került:)

Izzyke
Lucy Daniels: Öreg póni új gazdája

Egy végtelenül aranyos könyvről van szó. Egyszer, még a bemolyosodásom előtt kaptam meg a három részt egyszerre, és tudom, hogy nagyon-nagyon örültem neki, olyan ajándék volt, amire kicsit sem számítottam, de jobb volt, mint bármi más.
A történet tényleg aranyos, még akkor is, ha egy szomorú helyzetet dolgoz fel az írónő.
Josie kedvelhető, és nagyon szép barátságuk van Annával és Bennel.
Nagyszerű gyermekkönyv, olvasható és élvezhető.
A szerkesztési hibákért vontam le azt a másfél csillagot, de még így is visszafogtam magam.

Izzyke

A beképzelt tehén mindig beképzelt tehén marad.

Perfect Ponies sorozat · Összehasonlítás