No ​Mercy (Mercy 2.) 4 csillagozás

A Darker Continuation
Lucian Bane: No Mercy

Sade and Mercy’s journey takes a dark turn in No Mercy A Darker Continuation some nightmares last only minutes. Sometimes those minutes can last a lifetime.

Dark lusts and self-loathing become a merciless dance Sade can't escape. Surviving one night of horror leads him to a ledge he's never been, where terror mixes with his sadism and masochism for a whole new monster with No Mercy.

296 oldal · ASIN: B00Y9OHN9Y
CreateSpace, Washington, 2015

Sade

Lucian Bane: No Mercy A Darker Continuation

Elsősorban kiemelném, hogy nem egy trilógiáról beszélünk. Mercy egy egységes történet, amit vonalzóval, ecc-pecc-elve két helyen elválasztott a szerző.
Lucian Bane-nak olyan mesélőkéje van, amitől minden mozdulat, minden illat belopja magát az agyadba, de a fájdalom és kínzás is követi. Egyszerűen zseniális.
Érződött viszont, hogy ez egy átvezető kötet a pofoncsapás és a nagy bumm között, ha nem lenne szétválasztva a regény, akkor a No Mercy kötet 60%-át adó események szerintem egy fejezetre lennének szűkítve, és úgy is elég lenne. Így is élvezhető, megvan a maga játékossága, viszont ha nézem az első fejezetek gyomorforgató eseményeit és az utolsó részletek fordulatait, akkor arra szavazok, hogy több pööörgést és fejleményt igényelek.
Továbbra is tartom, hogy ha bárki olvasni szeretné, akkor ne gondolja, hogy ez egy erotikus történet, ahol a kemény fiú és a jó kislány cicáznak. Ez sokkal inkább egy gyomorforgató thriller, amiben akad jócskán szex. már egy hónapja úton van hozzám papírban, és nagyon szeretném, ha a harmadik részt úgy olvashatnám, ha kibírom várni, hogy ideérjen

Szimirza>!

Lucian Bane: No Mercy A Darker Continuation

Azt hittem nem lehet fokozni az első részt, hogy nem lehet jobb, de hatalmasat tévedtem!! Kevés könyv bűvöl el ennyire, de ez a sorozat.. hát ez valami eszméletlen…

Annie04>!

Lucian Bane: No Mercy A Darker Continuation

Általában a második részek csak lapos átvezetők az első és a harmadik rész közt, de ez ennél a folytatásnál egy percig sem volt igaz. Már az első mondatok beszippantottak, és olyan adrenalinlöketet adott, hogy még akkor sem akartam félretenni, amikor a napi feladataim munkára hívtak. Sade és Mercy nehézségekkel teli története egy újabb mederbe került, ami még több drámát és feszült helyzetet teremtett, de Bane az erotikával még így sem spórolt. A forró pillanatok még igy is megkövetelték a figyelmet, így minden pillanatban rátapadtam a sorokra.

Az eleinte horroros-thrilleres borzalom lassan nyugisabbnak tűnő vizekre evezett, de mindez csak látszat volt, az író egy pillanatig sem hagyta nyugton szereplőit. Néha tomboltak, sírtak, elkeseredtek, máskor reményteliek voltak vagy lemondóak, beletörődőek, olykor pedig vicces szituációkba csöppentek. Kész érzelmi hullámvasút volt ez a könyv, de nemcsak a szereplőknek, hanem nekem is, amit a vége ismét megbonyolított.

Bővebben: https://anniemindenesblogja.blogspot.com/2021/11/lucian…

Bleeding_Bride IP>!

Broken or whole… you're all mine. You… are all mine!

Bleeding_Bride IP>!

“Oh my God, dude,” he whispered, leaning to look at the living room a moment then back up, his face crimped. “She puked all over me while…” Sade’s brows raised. “While what? I’m not going to guess man.” He moved his finger in and out of his mouth then made a gagging sound, causing Sade to wince in disgust. “Yeah, man. Was fucking nasssstyyyy. Then she like passes out.”

Bleeding_Bride IP>!

That fucking look of ecstasy on your face, right there. That’s what my body aches for.

Bleeding_Bride IP>!

“Realized that if I ever did remember you… I might just die because…” She gave a small sob before gushing, “I can’t love you more than I do. And I’m done trying to win your heart when it belongs to somebody else.”

Bleeding_Bride IP>!

And your fear boils my fucking blood Angel, makes me fucking hungry, do you know that?

Kapcsolódó szócikkek: Sade
Bleeding_Bride IP>!

The memories are very fucking great. I never want to forget. Ever. I’d rather die than not have these memories. Is that great enough for you?

Bleeding_Bride IP>!

I get it, she's your rock. Your anchor in the storm.

Bleeding_Bride IP>!

God has protected his anointed. And the wrath of Purgatory is certainly coming for those who run and are in need of its cleansing fire. You can run, but you can't hide.

Bleeding_Bride IP>!

“I’m your brother. I love you, I’m right here. I’m here with you,” he gasped then roared, “Nobody can take that from you!”

Bleeding_Bride IP>!

“I should probably say fuck it and give in.” “To what?” she asked, looking worried. “To walking up to you and kissing the fuck out of you.”

Lucian Bane: Beg for Mercy A Dark Conclusion

Mercy sorozat · Összehasonlítás