Cristiano ​Ronaldo 4 csillagozás

Szenvedélye a tökéletesség
Luca Caioli: Cristiano Ronaldo Luca Caioli: Cristiano Ronaldo

Amikor a fiatal portugál tehetség 2003-ban megérkezett a Manchaster Unitedhoz, Sir Alex Fergusson hezitálás nélkül a 7-es számú mezt választotta neki-melyet előtte George Best, Éric Cantona, és David Beckham viselt. Az elvárás egyértelmű volt, Ronaldo pedig nem okozott csalódást.

Cristiano Ronaldo 2008-ban- az angol bajnokság szereplői közül elsőként- elnyerte a FIFA Év Játékosa díját és az Aranylabdát is. A rekordértékű, 94 millió eurós átigazolása után a Real Madridnál töretlenül folytatta gólszerzési sorozatát, miközben a Barcelonában játszó Lionel Messivel való párharca még intenzívebbé vált.

Luca Caioli ennek a világsztárnak a történetét meséli el, mind a pályán, mind a pályán kívül, közelről mutatva be a modern labdarúgás egyik legkiemelkedőbb játékosának életét- egy olyan focistáét, aki szinte rögeszmésen és megállíthatatlanul küzd azért, hogy a világ legjobbja legyen.

GABO, Budapest, 2016
256 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634062356 · Fordította: Bán Tibor, Koronczay Dávid
GABO, Budapest, 2015
210 oldal · ISBN: 9789636898533 · Fordította: Koronczay Dávid
GABO, Budapest, 2013
210 oldal · ISBN: 9789636896614 · Fordította: Koronczay Dávid

Weleny
Luca Caioli: Cristiano Ronaldo

Luca Caioli: Cristiano Ronaldo Szenvedélye a tökéletesség

Szerintem egy rendkívül érdekes és izgalmas könyv volt. Ajánlom mindenkinek akit érdekel Ronaldo életútja!

Kdavid_12
Luca Caioli: Cristiano Ronaldo

Luca Caioli: Cristiano Ronaldo Szenvedélye a tökéletesség

Nagyon tetszett a könyv,a fél csillag levonás csak azért jár,mert a magánéletének az a része,hogy milyen nőkkel kavart annyira nem érdekelt,nem fogott meg..
Voltak benne új információk,bár elsősorban nem ezért olvastam el a könyvet

Tinaaaa

Győztesnek tartom magam. Gyakrabban győzök mint vesztek. Igyekszem mindig előre tekinteni. Tudom hogy nem könnyű, de az életben semmi sem könnyű. Különben nem sírnánk amikor születünk.

Hogyan vélekedik Ronaldo Ronaldoról

Tinaaaa

Azt hiszem a szüleim jól neveltek, édesanyámtól és édesapámtól azt tanultam, hogy mindig legyek őszinte, és ne próbáljak mások kedvéért megváltozni. Ha másnak így tetszem, akkor jó, ha nem, akkor sem történt semmi…

Hogyan vélekedik Ronaldo Ronaldoról