Az ​örömteli szervezet 3 csillagozás

Lövey Imre – Manohar S. Nadkarni: Az örömteli szervezet Lövey Imre – Manohar S. Nadkarni: Az örömteli szervezet

A legtöbb ember azért dolgozik egy vállalatnál, intézménynél, szervezetben, hogy megéljen – s a munkahelyükkel kapcsolatban ritkán jut eszükbe az öröm, a boldogság. Az pedig talán még ennél is ritkább, hogy egy vezető arra gondoljon, vajon a munkatársai és beosztottjai örömet találnak-e a munkájukban. Ez a remek könyv azonban azt állítja – és nem utolsó sorban: bizonyítja –, hogy az a szervezet erős igazán, amelynek munkatársai számára a munka örömet jelent és igazi értékteremtésre készteti őket. A szerzők azt is állítják, hogy egy vállalatnak, vagy bármilyen szervezetnek először is egészségesnek kell lenni ahhoz, hogy örömtelivé válhasson.

HVG Könyvek, Budapest, 2008
286 oldal · ISBN: 9789639686403 · Fordította: Kovalcsikné Chován Hedvig, Szűcs Dóra
HVG Könyvek, Budapest, 2003
232 oldal · keménytáblás · ISBN: 963752536X · Fordította: Kovalcsikné Chován Hedvig
HVG Könyvek, Budapest, 2003
228 oldal · keménytáblás · ISBN: 963752536X

Dorkateo>!
Lövey Imre – Manohar S. Nadkarni: Az örömteli szervezet

Imádtam, nagyon jó, nagyon más szemlélet. Ahogy az életben is az öröm megélése előre visz, átsegít a nehéz helyzeteken, úgy a munkában is fontos vezérfonal lehet.