Gyógyítsd ​meg az elméd 5 csillagozás

Louise L. Hay – Mona Lisa Schulz: Gyógyítsd meg az elméd

„Bárki, ​aki kezébe veszi ezt a könyvet, és alkalmazza gyakorlati tanácsait, számíthat rá, hogy egész élete átalakul, és ő maga is új ember lesz.”
Dr. Joe Dispenza, a You Are the Placebo New York Times bestseller szerzője.

Sokunknak okoz gondot, hogyan maradhat összeszedett, nyugodt és boldog egy percről percre változó világban. Miként sikerül megőriznünk elménk és emlékezetünk épségét, valamint lelki nyugalmunkat, mikor agyunkat és szervezetünket ingerek milliói érik? A szerzők az orvostudomány legfrissebb eredményeivel, együttérzésükkel és életismeretükkel felvértezve keresnek mindannyiunk által hasznosítható választ e kérdésekre.
Gyógyítsd meg a testedet az orvosságok, a megerősítések és az intuíció segítségével!
Az olvasó megtudhatja, mi játszódik le testében és elméjében, amikor:

Szomorú, haragos vagy pánikba esik
Valamiféle szer vagy kényszeres viselkedés rabja
Nehezen koncentrál, tanul vagy rossz a memóriája
Egy múltbeli… (tovább)

Édesvíz, Budapest, 2017
ISBN: 9789635297061
Édesvíz, Budapest, 2017

Málnika P>!
Louise L. Hay – Mona Lisa Schulz: Gyógyítsd meg az elméd

Louise L. Hay – Mona Lisa Schulz: Gyógyítsd meg az elméd Testi és szellemi egészség a hagyományos orvoslás és a pozitív megerősítések erejével

A könyv sorra veszi, hogyan valósíthatjuk meg testi-lelki egészségünket depresszió, szorongás, krónikus aggodalmaskodás, függőség, memóriazavar vagy akár tanulási nehézség esetén. Tetszett, hogy nemcsak megerősítéseket (annak, aki hisz a „minden fejben dől el” elvben), terápiát, vagy súlyosabb esetekben gyógyszert ajánl az egyes betegségek kezelésére, hanem táplálék-kiegészítőket is. Sajnos a terjedelem miatt minden problémára alig 4-5 oldal jut. Csodát szerintem senki se várjon tőle, de jó kiindulási pont lehet a különböző gyógymódok közötti eligazodásban.

Effi89>!
Louise L. Hay – Mona Lisa Schulz: Gyógyítsd meg az elméd

Elolvastam a rám vonatkozó részeket, akadt benne hasznosítható tudás, tanács, módszer. Nem egy világmegváltó könyv, de tud segíteni, ha valaki elakadt.