Mr. ​Svindler (Londoni nagymenők 1.) 125 csillagozás

Beck

„Fenomenális, ​letehetetlen szerelmi történet.” – Naughty Mom Story Time
„Humoros és szellemes.” – Words We Love By Blog

Ennél pocsékabb hírt nem is kaphattam volna: nősül a pasim! Mármint az expasim, ha egészen pontos akarok lenni. Mert két hónappal korábban úgy döntött, hogy egy kis távolságra van szüksége. Én persze azt hittem, hogy ez nem végleges, boldogan folytatjuk majd, ahol abbahagytuk. Máskor egy ilyen hír önmagában összetörte volna a szívemet, de most még rosszabb hír követte: a menyasszony a legjobb barátnőm! És meghívtak az esküvőre. Kizárt, hogy elmenjek. Még akkor sem, ha a gyönyörű Skóciában tartják a menyegzőt. Nem, biztos hogy nem megyek. Még akkor sem, ha egy jóképű idegen felajánlja, hogy velem jön kísérőnek. Még akkor sem, ha ez az idegen szexi mosolyokkal próbál levenni a lábamról. Még akkor sem… ha egy valóra vált álom lenne a lehetőség, amit felkínál. Vagy mégis? Hogy mondhatnék nemet? Na jó, azért van egy feltételem: a szexi idegen legyen az… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2021

Álomgyár, Budapest, 2022
Álomgyár, Budapest, 2022
352 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635704057 · Fordította: Goitein Veronika

nagydianagloria P>!
Louise Bay: Mr. Svindler

Én ezt a könyvet nagyon megszerettem.
Aranyos, romantikus történet, nincs túlbonyolítva, nincs sok felesleges dráma benne. Az pedig, hogy rövid fejezetek voltak még jobbá tette számomra, gyorsan lehetett az olvasással haladni.
A főszereplők szerethetőek voltak.
Tetszett, hogy „csereüzletet” kötöttek egymással és idővel egyre többet akarnak a másikból. Végig őszinték voltak egymással szemben, és teljesen megnyíltak egymásnak. Érezhetően sokat fejlődtek egymás mellett.

Nagyon kíváncsi vagyok Dexter történetére is.

Hópárduc P>!
Louise Bay: Mr. Svindler

Nekem tetszett ez a könyv.
Aranyos, romantikus történet, egy kis erotikával fűszerezve.
A két főszereplő szimpatikus, még ha Stella viselkedésével és döntéseivel nem is mindig értettem egyet. Beck és Stella szerelme szépen bontakozott ki. Nincs túl bonyolítva az egész. :)
Kellemes kikapcsolódás volt olvasni.
A borító szép.

Katica_98 P>!
Louise Bay: Mr. Svindler

Ez az a könyv, aminek már az elején tudni lehet, hogy mi lesz a vége. És azt is, hogy a kettő között mi fog történni. Ugyanaz a sablonos történet, amiket már megszoktunk.

Deziréé>!
Louise Bay: Mr. Svindler

Újabb remek könyvet olvashattam hála az Álomgyár csapatának.
Nagyon tetszik minden olyan történet, aminek valami köze van az esküvőhöz, szóval már alig vártam, hogy elolvashassam ezt a könyvet. Nem is kellett csalódnom, fantasztikus az egész könyv, a szereplők is szimpatikusak.
Minden olyan könyvmolynak szívből ajánlom, aki szereti a könnyed és romantikus könyveket.

Trice29 P>!
Louise Bay: Mr. Svindler

Könnyed, szerethető történet. Tetszett az őszintesége. A szereplők, kémia is a helyén volt. Nem ment mélyre, de szórakoztatott.

turanett P>!
Louise Bay: Mr. Svindler

Aranyos, humoros történet, megspékelve egy kis romantikával. Az elején nagyon sajnáltam Stellát, jól kibabráltak vele. Meg is értem ,hogy miért nem akart elmenni az esküvőre, de igazság szerint, nem is értem, hogy miért hívták meg. Beck azonban olyan ajánlattal áll elő, amit ugyan először nem akart elfogadni, de végül csak bele ment. Beck játszaná a pasiját, miközben egy üzlet miatt a közelébe akar férkőzni a menyasszony egyik rokonához. Becknek megtetszik Stella nyíltsága, hogy mindenről elmondja a véleményét. A romantikus szál szépen lassan bontakozik ki, nem az első este esnek egymásnak. Ez egy jó pont, viszont a közepe felé kezdett egy kicsit ellaposodni. A vége viszont aranyos volt.

Ani249>!
Louise Bay: Mr. Svindler

Szórakoztató, könnyed történet. Nagyon tetszett a főszereplők őszintesége. Az elejétől kezdve tisztában voltak a másik tervével. Általában ez okozza a bonyodalmat. Itt ez nem volt, de még így is sikerült egy kis izgalmat belecsempészni. A fiúk barátsága nem mindennapos, igazán csodálatra méltó.

abbywinter I>!
Louise Bay: Mr. Svindler

Nem volt rossz, kikapcsolt, de nem dobtam el az agyam tőle :)
Aranyos páros voltak. Sajnáltam Stellát és abszolút megértettem, mit miért tett.
Matt egy rohadék volt.
Na de Mr. Svindler!! Édes és segítőkész volt :)
Nem megyek bele részletekbe, olvassátok el :)
Romantikusok nem fognak csalódni.

pufivipi>!

Humorból 5*
Be kell vallanom ez nem egy egyedi történet, de mégis élvezhető, szórakoztató. Stella az elnyomott( csodák csodájára gyönyörű csaj) barter üzletet köt Beckkel (az extrán jóképű csődörrel). A csaj meghívást kap az exe esküvőjére,amin a pasi üzleti ügyben szeretne részt venni. Elkezdődik az ismerkedés, melyből testi majd érzelmi kötődés is kialakul. Találkoztunk már ilyennel,de mégis érdemes időt szánni rá, fel fog vidítani.

schalby P>!
Louise Bay: Mr. Svindler

Aranyos, humoros, romantikus. Jól megírt karakterek és történt. Pont annyi bonyodalommal ami kellett, jó pont, hogy gyorsan olvasható. A mellékszereplők érdekesek főleg Beck a baráti társasága külön öröm lesz mindenkinek külön könyve. A „legjobb barátnő és a majdnem vőlegény” megérdemli egymást. Stella fejlődése Becknek köszönhetően pont arra volt jó, hogy egymásra találjanak.

Kollár_Betti I>!

– Ki volt az utolsó barátnőd?
– Danielle. Gyógyszerész. Gyönyörű lány.
[…]
– Mit szerettél benne? – kérdeztem.
– Hogy elfoglalt volt.

Kollár_Betti I>!

Joshua szeretett kormányzati szervezetek rendszereibe betörni. Méghozzá kikapcsolódásként. Mi, többiek inkább csak fallabdáztunk.

Kollár_Betti I>!

Megmondtam, hogy a hazugságok kulcsa, hogy minél közelebb maradj az igazsághoz.

Kicsicsillag123 P>!

Sose hagyd, hogy valaki azt mondja, nem egy főnyeremény vagy!

olvas_lak>!

– Ne a játékost utáld, hanem a játékot!

olvas_lak>!

– A legédesebb gyümölcs mindig az, amiért a legjobban meg kell dolgozni.

olvas_lak>!

Azt akartam, hogy az enyém legyen, és hogy érezze amit én érzek iránta.

Detty77 >!

Úgy látszik nem volt elég az életem szerelmét megnyernie, a legjobb barátnőmnek az ízlésemet is el kellett lopnia.

Kicsicsillag123 P>!

– Nem használom a közösségi médiát. Kivéve üzletek kapcsán.
– Ja, értem. Hallottam a magadfajta emberekről, de azt hittem, olyanok vagytok, mint a Loch Ness-i szörny, vagy a jeti… legendák.
– Nincs Instagrammom, mégis élek – mondta Beck. – Lenyűgöző, igaz?

Kicsicsillag123 P>!

– […] Megtanulhatnám a furcsaságaidat.
– Olyanjaim nincsenek.
Eszembe jutott, ahogy ráncolta a homlokát, és összeszorította az ajkait, és elmosolyodtam.
– Mindenkinek vannak. Ettől vagyunk érdekesek

Londoni nagymenők sorozat · Összehasonlítás