Mindent ​egy lapra (A havishami ördögfiókák 2.) 49 csillagozás

Lorraine Heath: Mindent egy lapra

Egy fülledt nyári éjszaka Edward Alcott enged a kísértésnek, és a sötét kertben megcsókolja Lady Julia Kenney-t. Sosem érzett szenvedély ébred benne, de elfojtja magában, amikor a hölgy nőül megy az ő ikertestvéréhez, Greyling grófjához. Aztán szörnyű tragédia történik, és Edward ígéretet tesz haldokló fivérének: úgy fog tenni, mintha ő lenne Greyling grófja, míg várandós sógornője világra nem hozza elsőszülött gyermekét.
Julia úgy találja, hogy a férje nagyon megváltozott, miután hazatért. Bátrabb, vakmerőbb, ridegebb, és kerüli a meghitt együttléteket. Ő ennek ellenére napról napra szerelmesebb belé.
Edwardban is egyre jobban lángol a régvolt éjszakán felizzott szenvedély.Leghőbb vágya, hogy igazi férje lehessen Juliának. Közben folyton attól retteg, az asszony rájön a csalásra, ráadásul az angol törvények tiltják, hogy valaki feleségül vegye testvére özvegyét.Végül kockára tesz mindent abban a reményben, hogy így elnyerheti a boldogságot…

Eredeti mű: Lorraine Heath: The Earl Takes All

Harlequin Magyarország, Budapest, 2017
400 oldal · ISBN: 9789634481409 · Fordította: Kovács Ágnes
Harlequin Magyarország, Budapest, 2017
400 oldal · ISBN: 9789634481393 · Fordította: Kovács Ágnes

Nicholson Lambert, Ashebury hercege

Lorraine Heath: Mindent egy lapra

Olyan nagyon szerettem ezt a könyvet, olyan nagyon!
Ez a rész teljesen más élményt nyújtott, mint az előző, hisz rögtön egy tragédiával indított, egy szeretett személy elvesztésével, ami egyben a cselekmény keretét is adta – emiatt volt a történetnek egy komor, sötét, fájdalmas oldala. Ugyanakkor a Julia és Edward közötti erős kapocs, a múlt és a jövő elválaszthatatlan köteléke, a pislákoló láng, ami aztán felperzsel mindent maga körül… istenem, csodálatos volt, ahogy ez a két ember egymásra talált! Már nem is emlékszem, hogy mikor szorítottam ennyire szerelmesekért, és mikor fájt a szívem ennyire a ki nem mondott szavakért, tettekért.
Ez a regény egy gyönyörű, szívbe markoló, romantikus történet, amely méltó folytatása A herceg szeretőjének.
Nemcsak, hogy új kedvenc sorozatot, hanem új kedvenc írónőt is avattam.

Tóth_Orsolya_3 P
Lorraine Heath: Mindent egy lapra

Pityergek, mert annyira nagyon csodaszép volt. *-*
Ezzel a résszel kedvencemmé is vált a sorozat.

Remélem, hogy a következő részre nem kell sokat várnunk.

Evika82 P
Lorraine Heath: Mindent egy lapra

Nagyon-nagyon tetszett a könyv. Jaj de szép történet volt ez!
Edward, Edward, Edward… egyszerűen szerelmes lettem belé én is. Tényleg jól mondják a látszat sokszor tényleg csal. Az amit Edward a külvilág felé mutat magából, és az ami az ő igazi személyisége az két külön világ. Ő egy egy gondoskodó, hűséges, kitartó, szeretetre méltó, okos férfi. Nem pedig egy léha szoknyabolond, semmirekellő…
Annyira reménykedtem, hogy Julia is meglátja ezt, és megbocsássa a férfi hatalmas hazugságát hiszen mindent a szeretett nőért tett.
Nem is ragozom tovább, ha kíváncsiak vagytok egy igazi, gyönyörű, tiszta szerelem történetére, akkor nem is kérdés ezt a könyvet mindenképp olvasnotok kell!!! ;)

Hatalmas álmodozó sóhaj!
❤❤❤

ViveEe P
Lorraine Heath: Mindent egy lapra

Először nagyon helytelenítettem az egész történetet, és úgy voltam vele, hogy az első úgyis jobb.
Nagyon nagyot tévedtem! Fantasztikus volt. Gyönyörű! <3
Annyira áthatotta a szeretet az egészet. Edward őrlödik bátyja iránti szeretete és hűsége, és a szerelem között. Nagyon csodáltam a kitartását, és csak mosolyogtam a kis belső kifogásain, miért is enged megtörténni néhány dolgot mégis.
Annyira fantasztikus ember. Többször lehet olvasni olyan karakterekről, akik a nemtörődömség álcája mögé bújt kincsek, de Edward biztos dobogós köztük.
Mindennek meg kellett történnie, hogy végre önmaga lehessen.
Az egész történet úgy, ahogy van nagyon szép volt, nagyon kedves.
És amikor a végén értelmet nyert: „Vidd el Svájcba!” Majdnem elsírtam magam. Testvéri szeretet mindenek felett.
Nem tudom eléggé ajánlani. <3

Via_BertaღVivienღ P
Lorraine Heath: Mindent egy lapra

Jajj, hát ezt a könyvet nem lehet nem szeretni :D
Edward drágám… nagyon-nagyon érdekes ember. Olyan jó szívű és olyan csodás spoiler.
Annyira édes volt Allievel a hasán,a hogy a szófán aludtak, hogy milyen hűséggel ment hozzá éjjelenként. Így, ezzel a képpel örökké az emlékezetembe égett, csodálatos férfi, akinek hatalmas a szíve, annak ellenére, hogy mennyire egy élvhajhásznak adja ki magát.
Albertnek igaza volt, ha egy kicsit jobban megismerjük, megszeretjük a fivérét :)
Imádtam!!
Romantikus, fájdalmas, szívszorító, és nagyon-nagyon szép történet volt az övék.
A belső vívódásai Edwardnak, a kételyei, a hűsége bátyja felé, az őszinte igaz szerelme a felesége felé..ezek az apróságok szinte valóságossá tették a történetet.
Az ördög fiókák ellopták a szívemet!
Locke, te mikor jössz??? :(

Trice29 P
Lorraine Heath: Mindent egy lapra

Felemás érzéseim vannak a könyv letétele után. Jól indult az eleje, tetszettek a szereplők, bár nem volt túl vidám a történet, aztán jött nálam a válság. Unalom a felső fokon, lassan haladtam a könyvvel. Nem értettem, miért kell a semmmmmmmiiiiiittttt ilyen hosszan elhúúúúúúúzzzzniiiiii. Amikor már rávettem magam, hogy csak azért is végigrágom magam rajta, akkor hopp és mindent megkaptam, amit korábban hiányoltam. Az utolsó száz oldal megint megmutatta, hogy mit tud az írónő. Majdnem feledtette velem a korábbi 200 nyögvenyelőset. Így a 4 csillagból felmentem 4,5-re. Szerintem ebben az esetben a kevesebb sokkal jobb lett volna. Folytatós!

Zsuzsanna_Makai
Lorraine Heath: Mindent egy lapra

Neked is kell egy ilyen kisbaba. Csak fiú. Összeházasodhatnának.

Mivel jószokásomhoz híven nem olvastam el a fülszöveget, tök meglepődtem, mert arra számítottam, h Locke-ról lesz szó.
Nem volt pofáraesés, mert tök jó volt.
Marsden mekkora volt már?!?! Kicsit azért is várom Locke-ot, h lássam, ő hogy kezeli ezt.
Értem én, h a halál volt a fő motívum, de az első rész humorát én bizony hiányoltam belőle.
Visszaolvasva gyakorlatilag nem érhet vád, hogy agyonspoilereztem volna magam.
Jóó, a sztori maga jó volt, az ikrek megkülönböztethetetlensége szerintem kissé sántít, főleg úgy, h a másik két ördögfióka azonnal tudta, de végül is jól ki lett dumálva, hihetővé tette. A szereplők sem voltak furák, csak az volt a fura, h az előző részben elhitettek velem valamit róluk, amit egyébként mindenki így is tudott, aztán kiderült, h nem így van, mindenki tévedett.

Panna

Hogy is mondjam?!
A való életben se tudom díjazni az ilyen szituációkat… Innen bukta az egész.
Egyébként teljesen olvasható és szerethető könyvecske.csak nem nekem íródott. Ennyi.

Kathreen
Lorraine Heath: Mindent egy lapra

Kicsit féltem, hogy hogy fogja az írónő megoldani a cserés problémát, de kellemesen csalódtam. Ez a kötet jobban tetszett, mint az előző.
Edward igazán megérdemelte Julia-t.

miaow
Lorraine Heath: Mindent egy lapra

A fülszöveg s a szereplők élethelyzete alapján viharosabb eseményekre számítottam, de inkább látszatra csendesebb mederben folyó, viszont lelkizősebb, érzelmesebb, az emberi jellemet mások s önmaguk előtt feltáró, eh, s finoman erotikus történet kerekedett ki az egészből. Számomra picit nehezen indult be a mese, de aztán szépen bemelegedett, s végig türelmetlenül vártam, hogy hogyan is hárul el hőseink között az spoiler akadály. Jó munka, Ms Heath, üde színfoltot alkotott a történelmi romantikusok palettáján.

Sippancs P

A szív kegyetlen szerető, mert mindig reményt ad.

Sippancs P

– A legtöbb ember már akkor is szerencsésnek mondhatja magát, ha egyszer szeretik életében.

krisztin21 P

– Muszáj neked mindig ilyen átkozottul logikusan gondolkodnod? – kérdezte Ashe.
Locke fölemelte a poharát.
– A helyedben én nem panaszkodnék. Az én logikus gondolkodásomnak köszönheted, hogy meghódítottad a feleségedet.

Kapcsolódó szócikkek: Nicholson Lambert, Ashebury hercege
krisztin21 P

– És mit szoktak még csinálni a hölgyek? – kérdezte, miközben a tőle telhető legtermészetesebb mozdulatokkal elkezdte felszeletelni a sonkáját.
– Megváratnak minket, férfiakat – mondta Ashe, mintha fogalma sem lett volna arról, milyen érzések kavarognak Edwardban, és mintha mi sem lett volna természetesebb számára, mint hogy Edward ül az asztalfőn.
– Megőrjítenek minket – mondta Locke Ashe-sel egy időben.
Edward vigyorogva nézett egyik barátjáról a másikra.
– Úgy látszik, elég különbözőképpen látjuk a nőket.

Kapcsolódó szócikkek: Nicholson Lambert, Ashebury hercege