A ​hercegné szeretője (Botrány és szenvedély 4.) 107 csillagozás

Lorraine Heath: A hercegné szeretője

A ​céltudatos hercegné tervei közt nem szerepel a szerelem…
Az Elysium Klub tulajdonosa, Aiden Trewlove hozzászokott már, hogy kalandvágyó hölgyvendégeit bevezesse a bűn és az erkölcstelenség világába. Rá cseppet sem jellemző módon azonban heves vonzalom támad benne egy titokzatos szépség iránt, aki egyik éjszaka ellátogat a klubjába, és rá akarja venni, hogy essen bűnbe vele. Annyira csábítja a nő megzabolázhatatlan természete, hogy megszegi a saját szabályait, miszerint nem bonyolódik kapcsolatba a vendégeivel, és elhatározza, hogy felébreszti az asszony vágyait.
Selena Sheffield, Lushing nemrégiben megözvegyült hercegnéje, soha nem ismerte a szenvedélyt, de most Aiden érzéki irányítása alatt lassan fel nem fedezi az élvezetek hihetetlen világát. Az asszonynak azonban más oka is van arra, hogy eljárjon a hírhedt klubba.
Amikor az érzelmek felborítják a terveit, Selenának súlyos döntést kell hoznia: vagy tartja magát eredeti szándékához, vagy kövesse a szívét,… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2019

Vinton, Budapest, 2021
400 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635402359 · Fordította: Kovács Ágnes
Vinton, Budapest, 2021
400 oldal · ISBN: 9789635402366 · Fordította: Kovács Ágnes

Finn Trewlove · Aiden Trewlove · Selena Sheffield

nicosia P>!
Lorraine Heath: A hercegné szeretője

Eddig ez a rész tetszett a legjobban a sorozatból. (Összevissza olvastam, a másodikat még mindig nem sikerült, de hamarosan sort kerítek rá.) Ennek a regénynek az alapkoncepciója volt jó, kicsit túlmutatott a sablonokon, és érdekes volt belelátni az arisztokrácia örökösödési ügyeibe. Aiden és Selena személyisége is elég összetettnek bizonyult, bár alapvetően illeszkedett a romantikus regények sémái közé. A kapcsolatuk zökkenőmentes, teljesen sima, és néhol már túl sok is volt. Ettől függetlenül vagy épp ezért szerettem.

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!

Botrány és szenvedély 4

Ez igencsak tekervényes történet volt, tetszett és a borítója is szép.
Egészen a végéig kétséges volt a végső nehéz döntés, hogy az ember lánya a szívére, vagy a családért az önfeláldozó eszére halgasson.
Közben megismerhettem újabb múlteéo titkkokat a családdal kapcsolatban, jó és rossz embereket egy férfiakkal uralt világot és a társasági követelményeket.
Hamar ki lehetett olvasni, igaz megint rászántam egy fél éjszakát is.

Trice29 P>!
Lorraine Heath: A hercegné szeretője

Nagyon szeretem ezt a sorozatot. A Trewlove család összes tagja lenyűgöz. Tetszik, hogy nem misztifikálja túl a 19 századi Angliát az író, ettől olyan életszagú a történet. Kicsit kevesebbet kaptam a testvérekből, de nagyon várom az utolsó fiú történetét ♥

Brigi89>!
Lorraine Heath: A hercegné szeretője

Annyira jó volt újra a Trewlove családról olvasni.
Aiden nem gondolta volna, hogy a kizárólag nőknek létrehozott klubjában talál rá a szerelem.
Selena álarcban, hogy a kilétét titkolja, látogatott el a klubba. Fájdalmas döntést kellett hozni a családja érdekében, amihez Aident választotta ki.
A titokban együtt töltött órák alatt szerelmesek lettek egymásba. Selena volt annyira bátor, hogy a szerelemet választotta társaságban betöltött státusza helyett.
Örúltem, hogy az egész Trewlove család szerepelt, nagyon összetartóak. Alig várom Fancy történetét.

Zsuzsanna_Makai>!
Lorraine Heath: A hercegné szeretője

Idén másodszor jártam eddig úgy, h az egyik címke volt a spoiler. Szóval a fülszöveg sejtelmeskedése után a címke simán lelövi a poént.
Mindegy. Semmit nem vett el az értékéből, nem nyomozós sztori volt, nna.
Nekem nagyon tetszett a könyv, méltó folytatása a sorozatnak, szerencsére még mindig van testvér, hogy további részekre is lehessen számítani.
Nagyon tetszik a testvérek közti véd-és-dac szövetség, a három testőrék jelszavát is ide lehetne hozni példának.
Lena értettem, h miért ment bele ebbe az egészbe, ő maga sem helyeselte, de a nagyobb jóért tette, amit tennie kell. Nem volt semmi.
Örülök neki, h Kit hagyta magát, h az életük része maradjon.
Aidan pedig pontosan ugyanolyan tökös, erős karakter volt, mint az előző részből megismert testvérei. A körülmények ellenére mégiscsak csodálkoztam rajta, hogy belement ebbe a dologba. Persze annak is örültem, h lett még egy anyja.

Aoimomo P>!
Lorraine Heath: A hercegné szeretője

Felemás élmény volt. A Trewlove család most is fantasztikus, ahogy azt már megszokhattuk. Szívmelengető újra és újra azt olvasni, hogyan segítették egymást a gyerekek, hogy mindannyian egyre előrébb jussanak az életben. Ettie csodálatos anyjuk volt, de itt már nekem kicsit rogyadozik a dolog, mert nem tudom elfelejteni a spoiler

Selena szimpatikus hősnő lenne, és a motivációja is jól alá lett dúcolva, de hogy ezt pont Aiden rovására akarta megjátszani. Értem, hogy kényszerpályán mozog és lehet is sajnálni, mint a családja boldogulásáért felelős női áldozatát a kornak, amiben élniük kell, de… bárki mással, csak ne pont azzal az emberrel, aki maga is fattyú, akinek olyan erkölcsi tartása van, hogy arra egy katedrális is fel lehetne húzni.

spoiler

Ágica102>!
Lorraine Heath: A hercegné szeretője

Szeretem az írónő történeteit.
Nagyon megkedveltem a Trewlove családot, és Aiden volt a kedvencem. Bár az életük nem volt egyszerű, mégis fantasztikus emberek lettek belőlük.
Màr nagyon kíváncsi vagyok az utolsó részre. :)

turanett P>!
Lorraine Heath: A hercegné szeretője

Nem ez volt a legjobb rész a sorozatból, ez tény. De akkor is nagyon jó volt. Már Annyira kíváncsi voltam Aiden történetére. Nem is kellett benne csalódnom. Igaz, egy kicsit lassan indult be a történet, de Aiden és Selena kapcsolata különlegesre sikeredett. A nő egy bizonyos céllal kereste meg a férfit, de arra álmában sem gondolt volna, hogy a nagy igyekezetben bele szeret. Aiden még a húgait is elvarázsolta, pedig elég rossz véleményük volt a férfiról. Úgy voltam vele, hogy ez nem is lesz olyan érzelgős, erre ott volt az a festmény a kandalló fölött. Illetve, hogy lehullott a lepel a titokról Aiden származásával kapcsolatban. (Aiden te állandóan meglepetést okozol.) És a legjobb az
egészben, hogy az eddigi főhősök is fontos szerepet töltöttek be a történetben.

Lorraine Heath: A hercegné szeretője

Jó volt jó volt, de volt már jobb is.
Az előző résznél azért sokkal jobba esett az olvasása.
Aiden és Selena kedvelhetőek, a könyv végére meg is szerettem őket.
Az alaptörtéttel semmi gondom nincs, sőt a kidolgozása is jó. Csak valamiért mégsem ér meg nálam ez 5 csillagot. A nagy és összetartó család ismét bővült, de még hogy!

Evika82>!
Lorraine Heath: A hercegné szeretője

Számomra ez volt a sorozat eddigi leggyengébb része.
Nem mondom, hogy rossz volt, de nem varázsolt el úgy a történet, mint ahogy vártam.
Aiden és Selena párosa megvett magának, de a sztorijuk kicsit gyengécske lett.
Ennek ellenére még mindig szeretem ezt a sorozatot, az írónő stílusát, és nagyon várom következő kötet megjelenését.

K_Maria P>!

[…] hirtelen mindenki a Trewlove-fattyakról kezdett beszélni, és arról, hogy úgy vágnak utat maguknak a felsőbb körökben, mint Dzsingisz kán hordái, akiknek feltett szándéka volt elfoglalni azt, ami korábban elfoglalhatatlannak tűnt.

Queen001 P>!

– Az élet ritkán jutalmazza meg a nyúlszívűeket.

K_Maria P>!

– A férfiak hajlamosan egyenlőségjelet tenni a szépség és a szerelem közé.

Annie04>!

– Te már a legelején meghódítottál engem, Aiden Trewlove, és már semmi másra nem tudok gondolni, csak rád, és semmi másról nem álmodok, csak rólad – mondta Selena halk, rekedt, érzéki hangon.
Aztán lábujjhegyre állt, Aiden ajkára tapasztotta az ajkát, a férfi pedig elveszett.

Kapcsolódó szócikkek: Aiden Trewlove · Selena Sheffield
zuna19>!

– Csak vigyázz magadra, testvérem. Egy összetört szív sosem gyógyul meg teljesen. Mindig rajta lesznek a repedések.

zuna19>!

– A jelenre kellene koncentrálnunk. Hogy a legjobbat hozzuk ki belőle.

zuna19>!

– Azt hiszem, minden anyátlan gyerek vágyik arra, hogy megtudja, honnan származik. Csak könnyebb azt mondani, hogy nem, és úgy tenni, mintha az egész nem számítana.

Botrány és szenvedély sorozat · Összehasonlítás