A ​hercegné szeretője (Botrány és szenvedély 4.) 89 csillagozás

Lorraine Heath: A hercegné szeretője

A ​céltudatos hercegné tervei közt nem szerepel a szerelem…
Az Elysium Klub tulajdonosa, Aiden Trewlove hozzászokott már, hogy kalandvágyó hölgyvendégeit bevezesse a bűn és az erkölcstelenség világába. Rá cseppet sem jellemző módon azonban heves vonzalom támad benne egy titokzatos szépség iránt, aki egyik éjszaka ellátogat a klubjába, és rá akarja venni, hogy essen bűnbe vele. Annyira csábítja a nő megzabolázhatatlan természete, hogy megszegi a saját szabályait, miszerint nem bonyolódik kapcsolatba a vendégeivel, és elhatározza, hogy felébreszti az asszony vágyait.
Selena Sheffield, Lushing nemrégiben megözvegyült hercegnéje, soha nem ismerte a szenvedélyt, de most Aiden érzéki irányítása alatt lassan fel nem fedezi az élvezetek hihetetlen világát. Az asszonynak azonban más oka is van arra, hogy eljárjon a hírhedt klubba.
Amikor az érzelmek felborítják a terveit, Selenának súlyos döntést kell hoznia: vagy tartja magát eredeti szándékához, vagy kövesse a szívét,… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2019

Vinton, Budapest, 2021
400 oldal · ISBN: 9789635402366 · Fordította: Kovács Ágnes
Vinton, Budapest, 2021
400 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635402359 · Fordította: Kovács Ágnes

Finn Trewlove · Aiden Trewlove · Selena Sheffield

nicosia P>!
Lorraine Heath: A hercegné szeretője

Eddig ez a rész tetszett a legjobban a sorozatból. (Összevissza olvastam, a másodikat még mindig nem sikerült, de hamarosan sort kerítek rá.) Ennek a regénynek az alapkoncepciója volt jó, kicsit túlmutatott a sablonokon, és érdekes volt belelátni az arisztokrácia örökösödési ügyeibe. Aiden és Selena személyisége is elég összetettnek bizonyult, bár alapvetően illeszkedett a romantikus regények sémái közé. A kapcsolatuk zökkenőmentes, teljesen sima, és néhol már túl sok is volt. Ettől függetlenül vagy épp ezért szerettem.

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!

Botrány és szenvedély 4

Ez igencsak tekervényes történet volt, tetszett és a borítója is szép.
Egészen a végéig kétséges volt a végső nehéz döntés, hogy az ember lánya a szívére, vagy a családért az önfeláldozó eszére halgasson.
Közben megismerhettem újabb múlteéo titkkokat a családdal kapcsolatban, jó és rossz embereket egy férfiakkal uralt világot és a társasági követelményeket.
Hamar ki lehetett olvasni, igaz megint rászántam egy fél éjszakát is.

Trice29 P>!
Lorraine Heath: A hercegné szeretője

Nagyon szeretem ezt a sorozatot. A Trewlove család összes tagja lenyűgöz. Tetszik, hogy nem misztifikálja túl a 19 századi Angliát az író, ettől olyan életszagú a történet. Kicsit kevesebbet kaptam a testvérekből, de nagyon várom az utolsó fiú történetét ♥

Brigi89 P>!
Lorraine Heath: A hercegné szeretője

Annyira jó volt újra a Trewlove családról olvasni.
Aiden nem gondolta volna, hogy a kizárólag nőknek létrehozott klubjában talál rá a szerelem.
Selena álarcban, hogy a kilétét titkolja, látogatott el a klubba. Fájdalmas döntést kellett hozni a családja érdekében, amihez Aident választotta ki.
A titokban együtt töltött órák alatt szerelmesek lettek egymásba. Selena volt annyira bátor, hogy a szerelemet választotta társaságban betöltött státusza helyett.
Örúltem, hogy az egész Trewlove család szerepelt, nagyon összetartóak. Alig várom Fancy történetét.

Zsuzsanna_Makai>!
Lorraine Heath: A hercegné szeretője

Idén másodszor jártam eddig úgy, h az egyik címke volt a spoiler. Szóval a fülszöveg sejtelmeskedése után a címke simán lelövi a poént.
Mindegy. Semmit nem vett el az értékéből, nem nyomozós sztori volt, nna.
Nekem nagyon tetszett a könyv, méltó folytatása a sorozatnak, szerencsére még mindig van testvér, hogy további részekre is lehessen számítani.
Nagyon tetszik a testvérek közti véd-és-dac szövetség, a három testőrék jelszavát is ide lehetne hozni példának.
Lena értettem, h miért ment bele ebbe az egészbe, ő maga sem helyeselte, de a nagyobb jóért tette, amit tennie kell. Nem volt semmi.
Örülök neki, h Kit hagyta magát, h az életük része maradjon.
Aidan pedig pontosan ugyanolyan tökös, erős karakter volt, mint az előző részből megismert testvérei. A körülmények ellenére mégiscsak csodálkoztam rajta, hogy belement ebbe a dologba. Persze annak is örültem, h lett még egy anyja.

Aoimomo P>!
Lorraine Heath: A hercegné szeretője

Felemás élmény volt. A Trewlove család most is fantasztikus, ahogy azt már megszokhattuk. Szívmelengető újra és újra azt olvasni, hogyan segítették egymást a gyerekek, hogy mindannyian egyre előrébb jussanak az életben. Ettie csodálatos anyjuk volt, de itt már nekem kicsit rogyadozik a dolog, mert nem tudom elfelejteni a spoiler

Selena szimpatikus hősnő lenne, és a motivációja is jól alá lett dúcolva, de hogy ezt pont Aiden rovására akarta megjátszani. Értem, hogy kényszerpályán mozog és lehet is sajnálni, mint a családja boldogulásáért felelős női áldozatát a kornak, amiben élniük kell, de… bárki mással, csak ne pont azzal az emberrel, aki maga is fattyú, akinek olyan erkölcsi tartása van, hogy arra egy katedrális is fel lehetne húzni.

turanett P>!
Lorraine Heath: A hercegné szeretője

Nem ez volt a legjobb rész a sorozatból, ez tény. De akkor is nagyon jó volt. Már Annyira kíváncsi voltam Aiden történetére. Nem is kellett benne csalódnom. Igaz, egy kicsit lassan indult be a történet, de Aiden és Selena kapcsolata különlegesre sikeredett. A nő egy bizonyos céllal kereste meg a férfit, de arra álmában sem gondolt volna, hogy a nagy igyekezetben bele szeret. Aiden még a húgait is elvarázsolta, pedig elég rossz véleményük volt a férfiról. Úgy voltam vele, hogy ez nem is lesz olyan érzelgős, erre ott volt az a festmény a kandalló fölött. Illetve, hogy lehullott a lepel a titokról Aiden származásával kapcsolatban. (Aiden te állandóan meglepetést okozol.) És a legjobb az
egészben, hogy az eddigi főhősök is fontos szerepet töltöttek be a történetben.

Ürményi_Ágica>!
Lorraine Heath: A hercegné szeretője

Szeretem az írónő történeteit.
Nagyon megkedveltem a Trewlove családot, és Aiden volt a kedvencem. Bár az életük nem volt egyszerű, mégis fantasztikus emberek lettek belőlük.
Màr nagyon kíváncsi vagyok az utolsó részre. :)

Evika82 P>!
Lorraine Heath: A hercegné szeretője

Számomra ez volt a sorozat eddigi leggyengébb része.
Nem mondom, hogy rossz volt, de nem varázsolt el úgy a történet, mint ahogy vártam.
Aiden és Selena párosa megvett magának, de a sztorijuk kicsit gyengécske lett.
Ennek ellenére még mindig szeretem ezt a sorozatot, az írónő stílusát, és nagyon várom következő kötet megjelenését.

Annie04>!
Lorraine Heath: A hercegné szeretője

Ez a rész szintíszta csábítás. Szinte minden fejezete perzsel, felemészt. Csak szex és más semmi, ez is lehetne a könyv alcíme. Legalábbis kezdetben. Mert igaz, hogy főszereplőinket a történet eleje elsöpörte, később viszont lelkileg, barátilag is egyre inkább kapcsolódtak egymáshoz, és ez a szál nagyon tetszett. De őszintén azt hittem, ez a rész is olyan lesz, mint az első kettő. Hogy az írónő bonyolítja a cselekményt, aztán a végén „összecspja”, hogy ó, minden rendben, a lényeg, hogy szeressük egymást. Végülis… lényegében ez is történt, de már a harmadik rész is megmutatta, hogy cselekményvezetés szempontjából fejlődik a történet és ez a negyedik résznél is így van. A boldog végben persze biztos voltam, de fogalmam sem volt, ehhez milyen trükköket bevetve juttat el az írónő. Mert trükkös és fondorlatos volt, az biztos, az adrenalint sem sajnálta ki a receptből, a végére meg jól meg is lepett. Jó könyv volt, nagyon!

Bővebben: https://anniemindenesblogja.blogspot.com/2022/01/lorrai…

K_Maria P>!

[…] hirtelen mindenki a Trewlove-fattyakról kezdett beszélni, és arról, hogy úgy vágnak utat maguknak a felsőbb körökben, mint Dzsingisz kán hordái, akiknek feltett szándéka volt elfoglalni azt, ami korábban elfoglalhatatlannak tűnt.

Queen001 P>!

– Az élet ritkán jutalmazza meg a nyúlszívűeket.

Chi >!

Mit számít, hogy ki mit hisz a múltjával kapcsolatban? Az a lényeg, hogy mihez kezd a jelenével.

EditVagyok>!

A lány vajon tisztában volt azzal, milyen magányos érzés keríti hatalmába az embert, ha a test jóllakik, a lélek viszont éhen marad?

K_Maria P>!

– A férfiak hajlamosan egyenlőségjelet tenni a szépség és a szerelem közé.

EditVagyok>!

Sose állítson kihívások elé, édes, hacsak nem áll készen arra, hogy viselje a következményeket.

Annie04>!

– Te már a legelején meghódítottál engem, Aiden Trewlove, és már semmi másra nem tudok gondolni, csak rád, és semmi másról nem álmodok, csak rólad – mondta Selena halk, rekedt, érzéki hangon.
Aztán lábujjhegyre állt, Aiden ajkára tapasztotta az ajkát, a férfi pedig elveszett.

Kapcsolódó szócikkek: Aiden Trewlove · Selena Sheffield

Botrány és szenvedély sorozat · Összehasonlítás