A ​szív imái 4 csillagozás

Lorna Byrne: A szív imái

Lorna ​Byrne sok millió embernek segített már eddig is világszerte azzal, hogy felhívta a figyelmüket: mindenkinek van védőangyala, és valamennyien kérhetünk segítséget magától Istentől vagy az angyaloktól. Gyakran fordulnak hozzá tanácsért arra vonatkozóan, hogyan kell imádkozni és segítséget kérni, ezért a legújabb könyvében részletes útmutatást nyújt a témában. Emellett olyan imádságok szövegeit is közreadja, amelyeket a legkülönbözőbb élethelyzetekben és alkalmakkor felhasználhatunk – egy praktikus imakönyvet állított össze, mindenkinek. Lorna a fohászokat egyenesen Istentől vagy az angyaloktól kapta, és arra biztat: naponta imádkozzunk, tiszta szívünkből.

Isten és az angyalok új üzenetekkel, imádságokkal segítenek minket életünk valamennyi területén, és ezek között olyanok is akadnak, amelyek meglepők lehetnek számunkra. Ebben a kötetben a következő problémákra és helyzetekre találhatunk imaszövegeket: gyógyítás; segítségnyújtás fájdalom és depresszió esetén; beteg… (tovább)

Lorna Byrne: A szív imái

Nagyon szép könyv, minden ima mellé van egy magyarázat, hogy az adott ima mire is jó. Sokféle problémára ajánl fohászt az írónő, legyen az akár testi-lelki egészség, környezetvédelem, anyagi segítség. Sajnos elég nehezen haladtam vele, de tetszett, tényleg egy értékes könyv. :)

Katica_98 P>!
Lorna Byrne: A szív imái

Szeretnünk kellene egymást. A szívünkben nem lenne szabad más érzésnek lakoznia, csak a szeretetnek és az együttérzésnek.

Fura imádságokkal indított ez a könyv, azt gondoltam félbe is hagyom, de ahogy haladtam az olvasással egyre jobban megérintett. Egyfolytában olvasni sok, de mindenképp megérte.
A könyv az ima fontosságára hívja fel az emberek figyelmét.
Napi rendszerességgel kellene imádkoznunk magunkért, a családunkért, a békéért. Ez a könyv üzenete, de sajnos sokan vannak közöttünk, akik nem hallják meg az üzenetet. Elengedjük a fülünk mellett, mert csak magunkra figyelünk, miközben éljük a mai rohanó világban az életünket, és úgy érezzük, nincs is időnk imádkozni. Pedig csak néhány percet kellene rászánni. Esetleg két oldallal kevesebet olvasnánk el az épp aktuális könyvből. Ez ennyire sok volna?

Raizo >!

Az őrangyalod nem lehet valaki más őrangyala. Csak téged tart szemmel, és te vagy számára a legfontosabb. Feltétlen szeretettel viszonyul hozzád. Különleges és szép teremtés vagy, és az őrangyalod szemében nem létezik hozzád fogható ezen a világon.

Raizo >!

Ahogyan Hosus angyal megfogalmazta: „Háborút indítani könnyű, a békét megtartani azonban mindennél nehezebb.”

Raizo >!

Lehet, hogy jobbnak tartjuk a barátainkat, mint a családunkat, de a család akkor is nagyon fontos számunkra. Elsősorban az édesanyád, édesapád és a testvéreid. Ne feledd, hogy te választottad őket a szüleidnek! Még a fogantatásod előtt eldöntötted, kikhez szeretnél születni, és mindent tudtál már róluk. Feltétlen szeretettel viszonyultál hozzájuk. Kisgyermekként is ez a szeretet élt benned, és azóta sem szűnt meg.

Raizo >!

Ne feledd, nem vagy érdemtelen! Túl fogsz jutni életednek ezen a szakaszán, és képes leszel ismét mosolyogni. Szeretetben élsz. Az őrangyalod szeret téged, és segíteni fog neked minden egyes lépés megtételében, és idővel így már minden egyre könnyebben fog menni. Boldogabbnak érzed majd magad.

Raizo >!

Tudd hát te is, hogy ha mások esetleg le is mondanak rólad, az őrangyalod sohasem fog!

Raizo >!

Van, hogy különös érzések lesznek úrrá rajtunk, és késztetést érzünk megtenni valamit, amit egyébként nem szoktunk. Ilyen például az, hogy rámosolygunk egy vadidegen emberre, vagy beszélgetésbe elegyedünk valakivel.

Raizo >!

Ne feledd, egyedi és csodálatos teremtés vagy! Nincs senki más ezen a világon, aki hozzád hasonló.

Raizo >!

Gondolod, hogy Isten semmibe venne téged valaha is? Dehogy. Figyel, és hall téged, és gondoskodik rólad. Lehet, hogy néha elégedetlen vagy azzal, amit számodra a legjobbnak vél. Csakhogy Istentől mindig azt kapjuk, ami jó nekünk, és ez még akkor is így van, ha az adott pillanatban nem ismerjük fel.

Raizo >!

Ne félj szeretni önmagadat! Ez az érzés is benned lakozik. Bőségesen rendelkezel vele, mert a lelked, az isteni fény egy szikrája valójában maga a kiapadhatatlan szeretet, amely színtiszta, és nagyon is valóságos. Nyugodtan és szabadon szeretheted önmagadat és másokat, ahogyan téged is szerethetnek embertársaid, mert rá fogsz jönni, hogy te magad is a tiszta szeretet vagy.

Raizo >!

Ne várd, hogy valami szomorú dolog történjen veled az életben, ami megérteti veled, hogy azok a legfontosabbak, akiket és amiket szeretsz. Nem az anyagi dolgok számítanak, hanem a napfény, az eső, a hideg, a szél, a mosoly. A nevetés, a felhőtlen öröm. A tudat, hogy mások szeretnek.