Bor, ​mámor, szerelem / Felforgatókönyv 6 csillagozás

Lori Wilde: Bor, mámor, szerelem
Férfiak? Köszöni szépen, de nem. Kiara Romano kizárólag a munkájának, a családi borászatnak él. Egészen addig, míg fel nem bukkan Wyatt, és állást kap a cégnél. A sármos, vidám fiatalember hamar közel kerül a zárkózott lányhoz, és egy teliholdas éjszakán egymáséi lesznek. Kiara későn ébred rá, hogy a férfi a konkurencia embere, és rútul becsapta őt…

Jules Bennett: Felforgatókönyv
A sikeres filmproducer, Bronson Dane gyanakodva tekint anyja új asszisztensére, Mia Spinellire, mivel a lány korábban az ellenlábasának dolgozott, s attól tart, most is neki kémkedik. Hogy kifürkéssze a szándékait, Bronson felkéri, legyen a kísérője a cannes-i filmfesztiválon. Az együtt töltött napok során egyre közelebb kerülnek egymáshoz. Szerelmes éjszakájuk azonban nem marad következmények nélkül. És Miának valóban nem teljesen tiszta a lelkiismerete…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Tiffany

Harlequin Magyarország, Budapest, 2014

Lori Wilde – Jules Bennett: Bor, mámor, szerelem / Felforgatókönyv

Tarolt nálam ez a könyvecske.
Bevallom kivételesen nem nagy kedvvel kezdtem neki, de annyira örülök, hogy mégis rátaláltam és nekikezdtem. Kellemesen csalódtam. Mind a két sztori nagyon bejött. Úgy érzem, hogy nekem találták ki őket.
Az első történet most 1 részes, de a másik füzi 5 részes. A Felforgatókönyv a sorozat első része. Itthon megjelent még az ötödik, aminek a címe Az év legromantikusabb napja .

Minden nagyszerű volt bennük. Tetszett a stílus a felépítés és a kidolgozásuk. Persze a karakterek is imádni valóak voltak. Szerethető volt az egész. Ajánlani tudom, remélem másnak is tetszeni fog.

kicsiboszi
Lori Wilde – Jules Bennett: Bor, mámor, szerelem / Felforgatókönyv

Az első történet akár jó is lehetett volna, tetszett a borászat témája. Sajnos a konfliktusnak nem volt tetőpontja, nem volt semmi izgalom. Az ipari kémkedést és méteres hazugságot egy pillanat alatt megbocsájtja a nő. Őszintén szólva, nem úgy tűnt, hogy sok tartása van.
A második történet nagyon vacak volt, a férfi főszereplőt ne kellene húzni a vécén. Gyenge, ítélkező, igazi seggfej.

SzHeni
Lori Wilde – Jules Bennett: Bor, mámor, szerelem / Felforgatókönyv

Mindkét történet egyszerű, és mindenki jól tudja mi lesz a történetek vége. Ennek ellenére leköti a figyelmet, és melengeti a szívet :) Nekem tetszett, útban munkába és hazafelé teljesen jó. Ha valami elvonja a figyelmedet utazás közben, nem kell túl sok idő, hogy újra fel vedd a történet fonalát. :)

zuna19

Soha ne engedjen neki túl gyorsan! A románcok akkor a legédesebbek, ha keményen meg kell dolgozni értük.

– Nyisd ki a szádat!
– Csak nem fogsz megetetni?
– Dehogynem. Úgy sokkal romantikusabb!
– Távolról sem romantikus, ha megetetnek valakit. Náthás vagyok, vörös az orrom, a hajam kész dráma…
– Csodálatosan nézel ki.
– Te pedig hazudsz!
– Így méltányolod egy beteg lány felvidítására tett erőfeszítéseimet?
Kiara kénytelen volt elnevetni magát. Ez a férfi egyszerűen ellenállhatatlan.

zuna19

– Nem szoktál regényeket olvasni?
– Nem.
– Semmi szépirodalmat?
– Nem, az unalmas.
– Tudom már, mit csinálok veled! Elrabollak és átprogramozlak.
– Miért?
– Szerintem az agyad már úgy ráállt a bortermelésre, hogy lassan forrni kezd.
– Az az igazság, hogy irigy vagy.
– Ugyan mire?
– A hihetetlen koncentrációskészségemre.

zuna19

– Olykor mindnyájan kénytelenek vagyunk hazudni. Ilyen az emberi természet, rejtegetjük az igazságot, ha kellemetlen.

zuna19

A találkozásuk első percétől kezdve megbolondította ez a lány. Rögtön észrevette testének változását: melle teltebbé vált, dereka szélesebbé. Szokás szerint egyszerű ruha volt rajta: gömbölyödő hasára simuló színes, ujjatlan felső és dísztelen pamutszoknya, amely látni engedte szédületes lábát. Lélegzetelállítóan szexi volt az öltözete. Bronson azt kívánta, bárcsak képes lenne nem gondolni rá.

zuna19

Az amabile olasz szó, azt jelenti: szeretetre méltó. Így nevezik az édes bort is.

zuna19

El kell mennie az orvoshoz, hogy kiderüljön az igazság. Remegő lábbal, zúgó fejjel arcot és fogat mosott, fölvett egy napsárga, pánt nélküli ruhát, és flipflop papucsba bújt.
Fogta a kulcsait és a kézitáskáját, futott a garázsba, közben előhalászta a mobilját. Beszállt a kocsiba. Az orvos asszisztensnője közölte a telefonban, hogy bejelentkezés nélkül is mehet. Hála istennek! Mia remélte, émelygése elviselhető szinten marad, és valahogy átvészeli a vizsgálatot.