Veszélyes ​játszma (Kockázatos játszma 2.) 67 csillagozás

Lori Foster: Veszélyes játszma

Alice Appletont évekkel ezelőtt bűnözők elrabolták, és hosszú hónapokon át fogva tartották. Kiszabadulása óta a lány visszahúzódó életet él, és mindenki elől titkolja a múltját. Szégyen és lelkiismeret-furdalás gyötri, úgy véli, számára már semmi jót nem tartogat a jövő – egészen addig, amíg a szomszédban lakó jóképű zsaru, Reese Bareden be nem kopogtat az ajtaján. A köztük lévő érzéki feszültség olyan, akár egy időzített bomba. Csak egymásban bízhatnak, miközben korrupt rendőrök, gyilkosok, leánykereskedők és dílerek vadásznak rájuk…

Eredeti mű: Lori Foster: Bare It All

Harlequin Magyarország, Budapest, 2014
352 oldal · ISBN: 9789635388646 · Fordította: Zinner Judit
Harlequin Magyarország, Budapest, 2014
ISBN: 9789635389278 · Fordította: Zinner Judit

Lori Foster: Veszélyes játszma

Számomra ez a könyv is volt olyan élvezetes, mint a Kockázatos játszma.
Van abban valami, hogy ha az író/írónő szerethető karaktereket alkot, akkor már nyert ügye van az olvasónál.
Na jó, azért a cselekménnyel is meg vagyok elégedve. Bejövős! Klappolt minden mindenhez. Nekem lett kitalálva. :DD
Pepper & Logan párosa is nagyon megfogott, de ugyanezt elmondhatom itt is. Alice és Reese is hozták azt a szintet, amit elvártam a soritól.
Zsózsó pedig eszméletlenül cuki kiskutya. Annyira passzolt a sztorihoz.
Majd meg őrülök, hogy folytathassam, annyira kíváncsi vagyok a másik két párosra is.
Lori Foster csatlakozhat lassan a kedvenc íróim közé.

l_moni
Lori Foster: Veszélyes játszma

Könnyedén kikapcsol pár órára.
Alice nagyon jó szereplő, talpraesett, önálló, tudja mit akar. Csodálatos milyen szépen összeszedte magát azok után ami vele történt.
Reese egy kemény zsaru (vagy legalábbis annak akarja láttatni az írónő) A krimiszál jobb volt mint az első részben.
Fogalmam sincs miért kedvelem :)

pillangovirag
Lori Foster: Veszélyes játszma

Mivel az első kötetben nagyon felcsigázta az érdeklödésem Bareden nyomozó ezáltal kötelezö volt számomra elolvasni a második részt is. Az sem zavart különösebb képpen, hogy az első részt hiányérzettel tettem le amint volt egy kis időm egyből megvettem és neki is álltam az olvasásnak. Jelentem nem bántam meg ez a könyv nagyon jó, humoros, érzelmekkel fűtött, kellemesen romantikus, perzselöen erotikusés egy izgalmas krimi száll adja az alap bonyodalmat……. ami csak segit a történetnek, ezáltal kiemelkedik a középszerü kategoriából. Akinek nem tetszet az első rész kérem ne csüggedjen mert ez a könyv tényleg jó.
Egy szó mint száz nagyon jó a könyv és tessék olvasni remélem a folytatásokat is valamikor olvashatjuk magyarúl is mivel engem személy szerint érdelek Rowdy és Dash története is szerintem ez a történet egyre jobb lessz.

meteoritastar
Lori Foster: Veszélyes játszma

Nagyobb reménnyel kezdtem neki ennek a résznek, mint az elsőnek. De sajna csalódnom kellett. Reesere és Rowdyra egy rossz szavam se lehet. Ők ketten vitték az egész történetet. Imádtam őket!! :)):)) Ahogy a többi szereplőt is nagyon bírtam. Sokat mosolyogtam és nevettem Logan, Reese, Rowdy és Margaret közös jelenetein :)):))
A történet is jó volt, de nekem túl gyors volt, Alice túl gyorsan bevallott mindent. Oké, ezt azért hamar elnéztem neki, hiszen ki tudna sokáig ellenállni Reesenek?! :)):)) Viszont Rowdy hipp hopp védelmező szerepe már nagyon meglepő volt. Érthető, de nem tudtam megbarátkozni vele.
De ami miatt igazán csalódtam, az a történet vége volt. Olyan hamar le lett zárva. Persze nem akármilyen csapattal kellett szembe néznie a gonoszaknak, de akkor is többet vártam a végső ütközettől.
Szóval, aki nagyon megkedvelte a srácokat az első részben, ők feltétlen olvassák el ezt a részt is és tuti, hogy a következő részre is nagyon kíváncsiak lesznek :)):))

Dora_Sullivan
Lori Foster: Veszélyes játszma

Reese *.* Kell nekem ez a pasi!!!
Már a Kockázatos játszmában felfigyeltem rá, ezért alig vártam, hogy elolvashassam az ő történetét.
Abszolúte a férfi ideálom, ami a könyves pasikat illeti. Határozott. Makacs. Tarthatatlan. Védelmező. Extra mélységű. – az meg már mellékes, ha dögös, de azért is jár neki egy strigula – :D
Szerettem, ahogyan Zsozsóval bánt. Édes és aranyos is volt.
De azt még jobban szerettem, ahogyan Alice-el bánt. Védelmezte, óvta és nem hagyta, hogy a lány elzárkózzon.
Bár a kettejük viszonya kicsit hamarabb kezdődött el mint számítottam volna rá, örültem hogy azért mégsem volt annyira mézes mázos a viszonyuk egész könyv alatt.
Alice hihetetlenül bátor leányzó. Bár tartózkodóan viselkedett, mégis kedvező volt az, hogy nem menekült el Reese-től és hagyta, hogy a férfi az élete részese legyen.

A szenvedély, és a kölcsönös bizalom felébresztését az írónő itt is remekül hozta. Közvetítve Rowdy személyével, aki csak még inkább belopta magát a szívembe.
Szimpatikus volt, hogy Alice védelmére kelt, és hogy ezért hajlandó volt Reese-el együtt működni is.

Minden meg volt ebben a könyvben, amit én egy ilyen típusúban szeretek és el is várok. *.*

zsuzana P
Lori Foster: Veszélyes játszma

Egynek elment. Kissé lassan haladtam vele, nehezen rázódtam bele a történetbe. Az első résznél szerintem jobb volt. Viszont Rowdy jobban érdekelt volna Reesenél. :/ A krimiszál is jó lett volna, ha nem csapják össze a végét. Túl könnyen lett lezárva számomra.

kiruu P
Lori Foster: Veszélyes játszma

Tudtam, hogy valami történt Alice-el, ami gyökeresen megváltoztatta az életét. A megmentőjét muszáj megemlítenem, hatalmas arc, és kár, hogy a feleségét nem ismerhettem meg.
Alice nagyon aranyos és könnyen kedvelhető szereplő. Talán, Zsozsó iránti imádata miatt. Zsozsó a világ legédesebb szereplője. :D Imádtam, ezt a kis dögöt.
Reeset is imádtam, de ilyen pasik között ez nem csoda.
Tetszett a történet, bár egy kicsit több izgalmat eltudtam volna viselni.

DeathQueen
Lori Foster: Veszélyes játszma

„– Sose izgasson a holnap!”

Reese * . * Kell nekem ez a férfi. Minden megvan benne, amit az ember lánya kívánhat egy férfitól. Alice -t egy nagyon bátor lánynak ismertem meg ebben a könyvben. Ők ketten nagyon jó kis párost alkotnak. Zsozsó meg… annyira aranyos kis tünemény * . * Alice nagyon jól bánik vele. Mikor kiderült, hogy miért nevezte el Reese Zsozsónak, akkor rendesen nevettem. Mondjuk találó egy név :D

Earthjade
Lori Foster: Veszélyes játszma

Óh, kis aranyoskáim. Azok a csúnya szexi, csupa kocka és hős rendőr szomszédok.
Miért nem oda születtem? Ahol ekkora a merítés, lehet nekem is cseppenne belőle.
No de a viccet félre téve, az egész tényleg ARANYOS volt, se több se kevesebb. Annyi akció és dráma volt benne ami kellett az érdeklődés életben tartásához. Sajnos több nem.
Alkalmanként túlzónak és sziruposnak véltem, de összességében az volt amire teremtették. Szórakoztatott.

Marcsi P
Lori Foster: Veszélyes játszma

Baj van velem, most már biztos! :D
Az előző rész 75% de sokkal jobban tetszett…
Itt a cselekmény érdekesebb és sokrétűbb volt, de az írásmódtól konkrétan szenvedtem! :/ az első 50 oldal alig akart lecsúszni spoiler. De nekem az egész ilyen érzelmi ellentmondás volt és maga a stílus is túl egyszerű, a nyelvezete kissé butuska, egyszóval végig zavaró. Bele se tudtam magam élni, végig kívülállóként olvastam. :/

zuna19 P

Az ember nem élheti úgy az életét, hogy ne hagyjon itt-ott ellenségeket maga után. És azok néha utol is érik.

zuna19 P

– A készséges nők őrülten be tudják indítani az embert.

zuna19 P

Mennyi gonosz ember él a világon! Túlságosan sok.

zuna19 P

A bűnözők sajnos nem címkével járkálnak a homlokukon. Mennyivel könnyebb lenne így a rendőri munka!

zuna19 P

– A legtöbb nő kezét-lábát törné, csak hogy főzhessen magának.
– Lehet, de örülök, hogy maga nem ilyen sablonos.

TianaBalerina

Látva, hogy ti ketten milyen jól kijöttök, nem ellenzem, hogy Rowdy a barátnőd legyen, ha még mindig ezt szertnéd.

zuna19 P

– Úgy láttam, megpróbálták… felkelteni az érdeklődését.
– Folyton ezt csinálják. Fáradhatatlanul üldöznek – panaszkodott színlelt kétségbeeséssel a férfi.
– Ó, de sajnálom magát! Szörnyű lehet, ha folyton ilyen „pokolian vonzó” fruskák járnak a nyomában.
Ez a gunyoros hang váratlan volt, de Reese-nek tetszett.
– Mivel egyikük sem kell még egy kaland erejéig sem, kezd fárasztóvá válni.

– Mit terveztél mára?
– Semmi különöset. Befejeztem a munkám, amíg te… aludtál – intett kezével a kanapé felé. – Talán megfürdetem Zsozsót.
A kutyus lelapította a fülét, lemászott a kanapéról, és bebújt egy szék mögé. Alice ámulva nézett rá.
– De lehet, hogy csak lefutok a közértbe egy kis édességért. Elég édesszájú vagyok – tette hozzá szinte szégyenkezve.
– Én is – vallotta be Reese.
– Meg én is – ismerte be Rowdy.
– Nekem a zselés cukor a kedvencem – közölte Alice.
– Nekem a csokifagyi – vágta rá Rowdy.
– Nekem mindegy, de a karamella és a meleg barackos lepény bármikor jöhet – toldotta meg Reese.
– Ti mindketten olyan jó formában vagytok, hogy nektek biztosan nem árt – jegyezte meg Alice.
– Te is karcsú vagy, és nyilván nem diétázol – mondta Reese.
– Nem – ingatta a fejét a lány. – De néha rossz kislány vagyok és… vigaszkajákkal tömöm magam.