Ébresztő, ​fel! 5 csillagozás

Lori Foster: Ébresztő, fel!

Zach Grange, a jóképű mentős hangos kiáltozásra ébred mély álmából egy kora őszi reggelen. A szomszéd házba új lakó költözik, méghozzá olyan nőszemély, aki nem tesz lakatott a szájára. A jól megtermett amazon cseppet sem felel meg a férfi nőideálljának, Zach mégis megkívánja. Kislánya, a négyesztendős Danny azonnal gondoskodik róla, hogy közelebbről is megismerkedjenek a cseppet sem hétköznapi Wynn Lane-nel…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Szívhang

Harlequin Magyarország, Budapest, 2004
94 oldal · ISBN: 9635372760 · Fordította: G. Korda Edit

Lori Foster: Ébresztő, fel!

Teljes mértékben tökéletes történet. Imádtam minden egyes oldalát. Tudtam én, hogy jó lesz ez a rész is, de hogy ennyire levesz a lábamról azt nem sejtettem. Már a legeleje nagyon cukira sikeredett. A karaktereke egytől egyik szerethetőek. A sztori is szépen volt kidolgozva.

Trice29 P>!
Lori Foster: Ébresztő, fel!

Minimál történet, szerethető karakterek. Cuki kislány, vicces nagyszülők. Tetszettek a párbeszédek, működött a kémia. Szórakoztató, de nem kiemelkedő.

zuna19>!

– Értelmes nő nem mászik fel napfelkelte előtt egy rozoga létrára, amelyet nem fog senki!

Kapcsolódó szócikkek: napfelkelte
zuna19>!

Conan sürgősen másra terelte a szót.
– Mivel keresi a kenyerét? – A Lane testvérek várakozóan néztek Zackre.
Danny megelőzte az apját.
– Embereket ment meg. Ő egy nagy hős!
Wynn hátradőlt a székén, és jól megnézte magának Zacket, az meg szinte a bőrén érezte az érdeklődő tekintetet.
– Apádnak megvan minden tulajdonsága, ami a hősiességhez szükséges. Magas, izmos és csupa jóindulat. – Wynn arcán kihívó, sőt szinte hívogató mosoly jelent meg. – Örülök neki, hogy ilyen a szomszédom.

zuna19>!

– Testépítők kellenek neked a kerti bútor felállításához?

zuna19>!

– Talán kiéhezettnek látszom? Vagy vitaminhiányosnak?

Meredith Webber – Margaret Barker – Dianne Drake – Julie Kenner: Homokvihar / Karácsony Párizsban / Küszöbön áll a boldogság / Annie karácsonyi éneke
Tami Hoag: Miért csak éjjel?
Debbie Macomber: A megoldás
Elizabeth Krueger – Nora Roberts – Anne Mather: Nem csalás, nem ámítás / Legyőzhetetlen hármas / Apa nélkül nem megy
Anne McAllister: Széllel szemben
Naomi Horton – Alyssa Dean – Susan Mallery: A vér szava / Pályán kívül / Fogd a kezem!
Anne Marie Winston: Szívhez szóló ajánlás
Sherryl Woods: Talált család
Gina Wilkins: Adj esélyt a boldogságnak!
Debbie Macomber: Húsz kívánság