Féktelen ​szerelem 127 csillagozás

Logan Belle: Féktelen szerelem

Regina, a félénk vidéki lány a főiskola befejezése után New Yorkba költözik, majd a város közkönyvtárában kap állást. Úgy érzi, élete álma beteljesült. Egy nap a könyvtár egyik olvasótermében szerelmi légyotton kapja a jóképű, fiatal milliárdost, Sebastiant. Hirtelen vágy ébred a lányban, amin alig bír uralkodni. Miután megismerkedik a szende kislányból lett fétismodell, Bettie Page szexuális öntudatra ébredésének történetével, Regina reménykedni kezd, hogy az erotika segítségével talán neki is sikerülhet elcsábítani a férfit, akit szeret. De vajon meddig kell elmennie a gátlásos könyvtároslánynak, hogy felkorbácsolja egy olyan befolyásos férfi vágyait, mint Sebastian…?
Az ikonikus fétismodell, Bettie Page inspirálta, perzselő erotikájú történet végigkíséri Reginát azon az úton, amelynek során a félénk könyvtároslány egy igazi férfi mindent elsöprő vágyainak tárgyává válik.

Eredeti cím: Bettie Page Presents: The Librarian

Eredeti megjelenés éve: 2012

Libri, Budapest, 2014
354 oldal · ISBN: 9789633104958 · Fordította: Wertheimer Gábor
Libri, Budapest, 2014
354 oldal · ISBN: 9789633102534 · Fordította: Wertheimer Gábor

Carly Ronak · Regina Finch · Sebastian Barnes · Sloan Caldwell

IMÁDTAM!!! ♥
Új kedvenc könyvet avattam :)
A könyvet becsukva egyből hiányérzetem támadt. Ezt én még olvasnám tovább, de hol a második része???
A borító 5/5
A történet lebilincselő, egyes részeknél szó szerint :)
A karakterek szuperek és szerethetőek Sloan-t kivéve :D
Erotikából jeles! Ami pedig Sebastiant illeti, eszméletlen pasi.
Remélem lesz folytatása.
Erotika rajongóaknak mindenképpen ajánlom! Ne hagyjátok ki! :)
@agi89 köszönet az értékelésedért, az keltette fel a figyelmem a könyv iránt:)

Felixa P>!
Logan Belle: Féktelen szerelem

Ennél lényegre törőbb nem is lehetett volna… Sebastian nem szórakozott, bele a közepébe, de azonnal! A háttértörténet a könyvtáros kisasszonyról nagyon találó volt. A helyszínek sem mindennapiak. Emiatt olvastatta magát, és nagyon kíváncsi voltam, hogy meddig fajul a dolog. spoiler Visszatérve a helyszínekre, szerintem biztos, hogy van néhány pasi (és nő is), akinek egyszer biztos, hogy megfordult a fejében egy kis munkahelyi csintalankodás…
Bár a műfaj egyáltalán nem az én stílusom, mégis tetszett és jó olvasmányélmény volt.
Erotikából jeles!

ladydark>!
Logan Belle: Féktelen szerelem

Nem volt ez olyan rossz, mint ahány százalékra értékelve van.
Inkább más volt, mint a többi hasonló témájú regény, lassabban bontakozott ki a cselekménye.
Romantikus könyv létére számomra kevésbé szólt ez a párkapcsolatról, inkább arról, ahogy Regina személyisége kibontakozott, és Sebastiant a könyvben mellékszereplőként tudtam csak elhelyezni. Az eleje meg kell hagyni nagyon vontatott volt, és az utolsó 100 oldalig a két „főszereplő” között szinte nem is alakult ki érdemleges párbeszéd. De z utolsó 100 oldal hatalmas előrelépés volt, nagyon beindult a cselekmény és igazán jó lezárás keletkezett.

apwbdum>!
Logan Belle: Féktelen szerelem

A borító csodaszép és ötletes.
A kivitelezés elsőosztályú.
A fonalvezetés meg feledteti azt a tényt, hogy szerintem ez a történet a legtöbb férfi fantáziájában megfordul, a dögös könyvtáros kisasszony aki a munkahelyén is rakoncátlankodik.
Én fantasztikusan szórakoztam.

Tamlilla>!
Logan Belle: Féktelen szerelem

Meglepően jó volt. Voltak hiányosságai, de végig szórakoztatónak találtam. A vége kicsit lagymatag lett, hiányoltam valami izgalmasabbat, de így is jó lezárás volt, de lehetőséget hagyott egy következő részre is. Amit viszont nem tudom, hogy lesz e. Reméljük.

Vanessa20 P>!
Logan Belle: Féktelen szerelem

Nem lesz a kedvenc könyvem az biztos.Elolvastam mert nem akartam félbehagyni. Eléggé unalmas volt kiszámítható és mintha már olvastam volna ilyet csak más nevekkel,foglalkozásokkal :D Egy dolog tetszett a könyv elején,hogy a csaj könyvtáros ennyi jó volt benne :D

Hópárduc P>!
Logan Belle: Féktelen szerelem

Kicsit kiszámítható volt, de kikapcsolódásnak megfelelt. A végéről hiányzott valami izgalmasabb….viszont így folytatható….

Zeraphic>!
Logan Belle: Féktelen szerelem

Kellemes kis olvasmány volt, bár lehet az erotikus részek miatt nem igazán ez a jelző rá a legmegfelelőbb :-)
Regina aranyos volt és nagyon szimpatikus. Szeretem mikor a befordult kis vidéki lány megcsillogtatja karmait.
A főnöknőjétől már hidegrázást kaptam, azt a beképzelt bunkó ribit! Phujjjjj!
Sebastian édes volt. A kis megsebzett kisfiú. Ez a típus szerintem minden női szívet megdobogtat, az egyéb képességeiről már nem is beszélve, melyek egészen mást hoznak lázba :-)
Jó történet volt, már csak a Bettie Page szál miatt is. Tökéletesen illett a regényhez, és teljesen jól el tudtam képzelni Regina külsejét. A frufru sokat segített :-)
Szerettem a könyvet, jó lett volna folytatni, de úgy tudom nincs neki.
Viszont az írónő „Miss Chatterley” sorozatába szívesen belekezdenék.
Tetszik a stílus.

catilde>!
Logan Belle: Féktelen szerelem

Az eleje nem indult rosszul, de utána sajnos megragadtak. Alig beszélnek még is fülig egymásba szeretnek. Sajnos ez nekem nem jött be.

zuna19>!
Logan Belle: Féktelen szerelem

A borító miatt hoztam ki a könyvtárból a könyvet. Nem vagyok benne biztos, hogy ez a stílus az én műfajomnak számít e, de tetszett. A karakterek szerethetőek voltak. Lebilincselő olvasmány, nem tudtam letenni, végig kellett olvasnom.

Cicu>!

De egy dolgot megtanultam: egy férfit nem lehet megváltoztatni.

Cicu>!

A harminc alatti pasik nem tudják, hogyan kell randizni.

Cicu>!

A jó könyv a lángelme bebalzsamozott és életen túli életre kincsként megőrzött drága szíve vére.

Cicu>!

– Hát, csak akkor lehet valami bármiből, ha teszünk érte. Magától nem megy.

Cicu>!

– Tudod, a fényképezés és a szexuális uralkodás sokban hasonlít egymásra. Ha a másik nem megy bele, csak borzalmasan sülhet el a dolog.

Cicu>!

– New York tele van exhibicionistákkal – jelentette ki Derek határozottan.

Cicu>!

– Gondolom, a könyvtárban folytatott beszélgetésünk után azért vagy most itt, mert itt akarsz lenni. Stimmel?
Regina bólintott.
– Mondd ki!
– Itt akarok lenni.
– Jól van. Ezt többet nem fogom megkérdezni tőled. Mostantól tehát kölcsönös megegyezés alapján történik közöttünk minden. Ugyanakkor el kell fogadnod, hogy amit te akarsz, az nem számít.

Kapcsolódó szócikkek: Regina Finch · Sebastian Barnes
Cicu>!

– Regina, mindenkinek van múltja. A maga korában ezt talán nehéz megérteni, de ezt sose felejtse el.

Cicu>!

– Ha nem teszem, amire utasít, mondjuk, nem úgy öltözöm fel, ahogy kellene, akkor „megbüntet”.
Mostanra vitathatatlanul sikerült felkeltenie Carly érdeklődését. A mindent tudó, dörzsölt, kissé nyegle Carly Ronak hirtelen elkerekedett szemmel bámult rá.
– Folytasd! – mondta.
– Nos, az a helyzet, hogy ilyenkor… elfenekel.
Többet nem tudott kipréselni magából. Arról a bizonyos szobáról, amelyet korábban nem is látott, képtelen lett volna beszélni.
Carly bólintott.
– Hallottam már ilyen dolgokról – mondta, miközben elkezdte lekaparni a sörösüveg címkéjét.
– Tényleg? – kérdezte Regina meglepetten.
– Persze. Ez a BDSM alapja.
– A BD micsoda?
– BDSM. Dominancia-alávetettség, kikötözés-fegyelmezés és szadizmus-mazochizmus. Nagyon kiterjedt szubkultúrája van.
– Igen?
– Aha. Vannak, akik nagyon komolyan csinálják.
– Szóval nem gondolod, hogy ez… beteges lenne?
Carly megvonta a vállát.
– Nem az én műfajom, de nincs vele bajom. Biztos vagyok benne, hogy kis adagban állati jó lehet.

Kapcsolódó szócikkek: Carly Ronak · Regina Finch
Cicu>!

Kibogozta a szalagot, és levette a doboz tetejét.
A selyempapír alatt egy csillogó, fekete Chanel válltáskát talált, ami steppelt bőrből készült, mindkét oldalán a méretes dupla logóval. Aranypántját a vállrészen bőr borította. Egy levél volt mellette:

Drága Regina!
Boldog születésnapot! Nagyon bánom, hogy elkéstem, de mindketten tudjuk, hogy nem tehetek róla. Remélem, hasznosnak találod az ajándékot. Mivel nem akartam a véletlenre bízni, ezért megkértem a futárt, hogy vegye el tőled azt a csúnya táskát, amit állandóan magaddal hordasz, és szállítsa le nekem. Biztosítottak róla, hogy az új táskád tökéletesen alkalmas nagy mennyiségű könyv szállítására.
A belső tartózsebben megtalálod a szobakulcsot a Four Seasons Hotelbe. A ma esti öltözeted – és az igazi születésnapi ajándékod – ott vár rád, amikor munka után megérkezel.
S.