Kitűnő ​kifogások (és mindenféle más) (Tom Gates 2.) 12 csillagozás

Liz Pichon: Kitűnő kifogások (és mindenféle más)

1. Marcus Meldrew nagyon rejtélyesen viselkedik, szerintem készül valamire. 2. A fogam annyira fáj, hogy a rajzolásra se tudok koncentrálni. 3. Sokszor elvonják a figyelmemet érdekesebb dolgok, például az úszás, a bogárfogás, és ami a legfontosabb: Delia bosszantása. A nagysikerű Tom Gates – Az én csúcsszuper világom második része.

Kolibri, Budapest, 2015
352 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155501449 · Fordította: Dragomán Gábor

buzavirág
Liz Pichon: Kitűnő kifogások (és mindenféle más)

Nem gondoltam volna, de ez a rész jobban tetszett, mint az első. Rengeteg vicces jelenet és Tom csintalansága ellenére is megtalálta a középutat a történet, volt tanulság a főszereplő tetteiben.

Hintafa P
Liz Pichon: Kitűnő kifogások (és mindenféle más)

Mióta elolvastuk az első részt P időről-időre arról kérdezget, hogy mikor jön már a következő. Szeptember első napjaiban megérkezett a második kötet, és ugyanolyan vicces, hangulatos, gondolatébresztő, mint az első volt. Persze ha felnőttként olvasom, akkor be kell valljam, Tom időnként egy roppant idegesítő kiskamasz, aki nem elég, hogy egyfolytában kitol a nővérével (jó, ő sem kevésbé idegesítő), de állandóan elkésik, rendetlen, feledékeny és még a leckéjét sem írja meg. Ellenben ha a zenekaráról van szó, akkor kitartóan gyakorol, minden tehetségét és energiáját latba veti az áhított cél érdekében. Dehát ha felnőttként akarok olvasni, olvassak felnőtt könyveket, nem?
Én azt mondom Tom Gates-t minden háztartásba!!

Angele P
Liz Pichon: Kitűnő kifogások (és mindenféle más)

Kisfiam olvasta, oda van az ilyen napló regényekért, és Tom Gates a kedvence. Pedig a fiam nem egy kis troll. És még csak kilenc éves. Remélem akkor se lesz, ha felnő. :) :)

Bencuska
Liz Pichon: Kitűnő kifogások (és mindenféle más)

Kissé vastag a könyv ez miatt nehezen tartják a kezükbe a gyerekek.Viszont a rajzokkal együtt élvezhető.

Tom Gates sorozat · Összehasonlítás