Hamupipőke ​tűsarkúban 7 csillagozás

Liz Fielding: Hamupipőke tűsarkúban Liz Fielding: Hamupipőke tűsarkúban

Amikor Lucy rádöbben, hogy dúsgazdag vőlegénye becsapta őt és megtévesztette a közvéleményt, elhatározza, hogy leleplezi. Az üzletember biztonsági őrei azonban a nyomában vannak, és ő egy áruház karácsonyi forgatagában keres menedéket. Futás közben elveszíti a cipőjét, amelyet Nathaniel talál meg. Elhatározza, hogy megvédelmezi a halálra rémült lányt…

Eredeti cím: Mistletoe and the Lost Stiletto

Eredeti megjelenés éve: 2010

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romana

Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
96 oldal · ISBN: 9789634072263 · Fordította: Czárán Judit
Harlequin Magyarország, Budapest, 2013
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635386772 · Fordította: Czárán Judit

Silverlight>!
Liz Fielding: Hamupipőke tűsarkúban

Nagyon jó kis történet, nekem nagyon tetszett. Bár Hamupipőkéhez nem sok köze van szerintem. Talán egy elég gyenge szál, de semmi több. Ennek ellenére aranyos. Ne ugrálnak annyira a történetben és a rövidsége ellenére is szerethető. Jól kidolgozott. Nekem határozottan tetszett. Romantikus, de nem túl nyálasan. Egyszerű, de azért élvezhető.

Harlequin Magyarország, Budapest, 2013
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635386772 · Fordította: Czárán Judit
oldmoviegirl01>!
Liz Fielding: Hamupipőke tűsarkúban

Tündérmesének jó volt, de…
Szép felvezetés után az utolsó oldalon hirtelen spoiler, mintha addig addig vezette volna fel a történetet az írónő, hogy a végén rájött kicsúszik az oldalszámból.

sarahangel>!
Liz Fielding: Hamupipőke tűsarkúban

Aranyos történet, és végre nem egy sablon sztori. Viszont amilyen ígéretesen indult, a kezdeti pörgés után sajnos leült kicsit, na meg nekem a szerelembe esés is túl gyors volt. Egyszeri olvasásnak mindenesetre megfelelt.

Dora_Sullivan>!
Liz Fielding: Hamupipőke tűsarkúban

Bár nem vagyok, egy hamupipőke történetek/mesék rajongója, se híve. De ezt a történetet különösen imádtam.
Talán azért a karácsonyi hangulatért ami benne volt. Talán azért mer Nat egy cuki, segítőkész és mindez mellett, egy határozott pasi volt. Talán mert Lucy mellett felengedett, s túllépett a múltján, s mert olyan szabad lenni, hogy nem törődve a hóeséssel, az út torlaszokkal, a hideggel s az idővel, elvitte Lucyt, hogy hóembert csináljanak, majd utána hóangyalt. S mizndez mellett olyan bizalmat mutatva egymásnak, amely nem éreztette velem egy pillanatra se, hogy itt valami rossz történni fog… Sőt, éppen az ellenkezője történt. Csak szép, és jó dolgok.
S bár egy ilyen átlag füzinél megszokott az egy-két hét a szerelem első pillantásra, s ennek ráébredésére, de az, hogy ebben csk egy -két nap kellett, hogy meg is vallják egymásnak, az most cseppett sem zavart. Mert olyan volt, mintha több nap telt volna el. *.*

S bár azért akadt benne egy – két dolog, amit kihagytak ebben a történetben, mégis ezen felül én szerettem, s megadtam a max *-ot, mert jó érzéssel töltött el az olvasása. *.*

S csak azt tudom mondani, hogy még, még, még…ilyen füziket! Ilyen füziket, mint amilyeneket az elmúlt napokban olvastam. *.*

Sippancs P>!

Az ember kezdje a napot egy jócselekedettel. Aztán jöhet egy egészséges reggeli.

10. fejezet

sarahangel>!

Lehet, hogy nem kellene folyton a múlton merengenie. Nem a megvalósulatlan álmait kellene siratnia, hanem előrenézni, és megragadni, amit a sors itt és most tálcán kínál neki.

Sippancs P>!

Egy okos nő kétszer nem követi el ugyanazt a hibát.

2. fejezet

Sippancs P>!

Vannak pillanatok az életben, amikor minden tökéletes, amikor az ember úgy érzi, most kellene megállítani az időt.

8. fejezet

Sippancs P>!

Nem, az életben nincsenek egyszerű megoldások. Nincsenek tökéletes válaszok. Az ember azt teszi, amit tennie kell.

10. fejezet

Sippancs P>!

[…] hiányzik valami az életéből. Nem, nem a drága ruhákra vagy a talmi csillogásra gondol, hanem annál valami sokkal mélyebbre. Arra, hogy kétségbeesetten vágyik rá, hogy szeressen és szeressék, és hogy hinni tudjon benne, a világban van jó és rossz, és ezeket mindig jól meg lehet különböztetni egymástól, mint a mesében.

5. fejezet