A ​boldogság… – 500 dolog, hogy tudd, szeretlek 19 csillagozás

A boldogság…

érezni, hogy legyőzhetetlen csapat vagyunk, összeöltözni, szerelmesnek maradni mindörökké, jól érezni magunkat hideg időben is, a közös titkok, elviselni a legújabb hóbortodat, látni a huncut csillogást a szemedben.

Legyen az kicsi vagy nagy, nap mint nap számtalan dolog történik, ami megmutatja, miért szeretjük egymást, mit szeretünk a másikban és mit szeretünk együtt csinálni.

A Lisa Swerling és Ralph Lazar imádnivaló illusztrációival készült könyv tökéletes ajándék évfordulókra, Valentin napra, vagy csak ha egyszerűen megosztanád egy különleges emberrel, hogy szereted.

HVG Könyvek, Budapest, 2020

Linszyy P>!
Lisa Swerling – Ralph Lazar: A boldogság… – 500 dolog, hogy tudd, szeretlek

Nagyon cuki kis gyűjtemény, kár, hogy votlak benne ismétlések, sok szitu belefért volna ezek helyett. De mindenképpen megéri az ilyen kis könyveket együtt olvasni a párunkkal, mert vicces, mikor magunkat látjuk visszaköszönni a lapokon. :) Örülök, hogy Valentin napra kaptam meg. :)

Kitsune>!
Lisa Swerling – Ralph Lazar: A boldogság… – 500 dolog, hogy tudd, szeretlek

Nagyon tetszett, hogy milyen szintű diverzitás jellemzi ezt a kis könyvecskét, hiszen találunk benne LMBT-párokat, mozgáskorlátozott embert, idősebbeket, fiatalabbakat, szóval mindenki megtalálhatja benne önmagát.
Ami talán kicsit elvett számomra az értékéből, hogy sokszor önmagát ismételte, rengeteg hasonló rajz és mondat volt benne, a vége felé pedig érezhető volt, hogy nem nagyon tudnak már mit kitalálni, hogy meglegyen az 500 dolog, így híres párokat is lerajzoltak, akiknek a helyébe képzelhetjük magunkat. Pl. Yoko és John.
Mindazonáltal mivel ajándék volt és párommal közös olvasás, nagy élmény volt, szépen beosztottuk magunknak az oldalakat, minden napra valamennyit, hogy ne rohanjunk végig rajta. Jópárszor felnevettünk, tényleg bele lehet képzelni magunkat az egyes szituációkba, aranyosak és viccesek a rajzok, nagyon szép a könyv, mint kiadvány.
Lehet, hogy ha nem ajándékba kaptam volna, magamnak nem vettem volna meg, de ha van kivel megosztani az olvasás/képnézegetés örömét, akkor tényleg érdemes ha megvenni nem is, akár könyvtárból kikölcsönözni.

S_Bíborka>!
Lisa Swerling – Ralph Lazar: A boldogság… – 500 dolog, hogy tudd, szeretlek

Rengeteg ismétlés, furcsaságok a végére. Random film és sorozatpárok. Nagyon szerettem a korábbi köteteket, de ezt azt hiszem már csak a hipe miatt írták meg. A Boldogság című kötet nekem örök kedvenc. Itt viszont kapunk egy közhelyekkel teli sallangot, amit nem igazán tudok hova tenni.