Lizzie ​és a szerelem 7 csillagozás

Lisa Papademetriou: Lizzie és a szerelem

Lizzie mamája önkéntes munkát javasol lányának az iskolai szünet unalma ellen.
A munka az elején elég gáz, de aztán kiderül: Ethan Craft, a nagy Ő is ugyanott önkénteskedik.
Nemsokára újabb pasik is feltűnnek a láthatáron: Josh, az új fiú a szomszédból, és Colin, a magas barna, nagyon helyes és nagyon csöndes…

Egmont-Hungary, Budapest, 2007
288 oldal · ISBN: 9789636287436 · Fordította: Bottka Sándor Mátyás

Han_i>!
Lisa Papademetriou: Lizzie és a szerelem

Lizzie és barátai, Miranda és Gordo a nyári szünet alatt munkát vállalnak. Lizzie egy idősek otthonában kap állás, Miranda a nagynénje éttermében mosogat, Gordo pedig egy újságnak ír cikkeket.
Lizzie-nek több fiú is tetszik, akikhez közel szeretne kerülni, de vajon melyikükhöz fog a legközelebb kerülni?
vajon Mirandára rátalál a szerelem? És Gordonak ki a titkos hódolója?

A kiskamaszoknak szóló regény ezekre a kérdésekre keresi a választ.:)
Egy igazán aranyos nyári szünidei sztorit olvashattunk Lizzie-vel és barátaival, tele a kamaszlányokra jellemző „hebrencsséggel” és bizonytalankodással.
Pontosan olyan lezárása lett, amilyet egy kamaszlány szeretne olvasni.
Könnyed, édes, már-már gyerekes olvasmány, mégsem 100 szavas szókinccsel megírt regényről beszélünk, felnőttként is el lehetett olvasni, viszonylag hamar.

Első nagyobb lélegzetvételű regénynek ajánlom.

TamaraAmy>!
Lisa Papademetriou: Lizzie és a szerelem

Hát egy 14 évesnek talán szórakoztató lehet ez a könyv. Nekem már annyira nem az. Elvoltam vele, annyira nem rossz, de inkább a sokkalta fiatalabb korosztálynak való.
Néhol eléggé idegesítő részek voltak.
Ha valaki unatkozik, ez bőven olyan könyv, amivel elütheti az időt. :)