Tempt ​Me at Twilight (Hathaways 3.) 7 csillagozás

Lisa Kleypas: Tempt Me at Twilight Lisa Kleypas: Tempt Me at Twilight Lisa Kleypas: Tempt Me at Twilight

Poppy Hathaway, who has always longed for a normal, ordinary life, has been abandoned by her true love, Michael Bayning. Caught up in scandal, she has only one way out – to marry Harry Rutledge, a handsome and mysterious hotel owner. But Harry is a man of many secrets, and eventually Poppy faces a heartwrenching question: What does a heroine do when she ends up married to the villain?

Eredeti megjelenés éve: 2010

St. Martin's, USA, 2009
Center Point, USA, 2009
Piatkus, UK, 2009

Nüx_Játékterme IP>!
Lisa Kleypas: Tempt Me at Twilight

Poppy nagy kedvencem lett, olyan karakter, akivel könnyen azonosul az ember. Harry az elején nagyon tetszett, hogy titokzatos, és ahogy a vége felé közeledve megnyílt szépen lassan, nagyon megszerettem.
Viszont amikor az „a védekezés a legjobb támadás” alapon megbántotta Poppyt, mert őt magát éppen bántotta valami a lánnyal kapcsolatban, nagyon tudtam haragudni rá.
Azért Win és Merripen (#Winipen :D) történetét nem tudta felülmúlni.

unikornis83>!
Lisa Kleypas: Tempt Me at Twilight

Ez volt eddig a legjobb rész a sorozatban. Poppy udvarlója, Bayning egy szerencsétlen félnótás, akinek annyi bátorsága és becsülete nincs, hogy felvállalja és kiálljon amellett a nő mellett, akit elvileg szeret (bár én utóbbit erősen kétlem). Aztán mikor más elvenné a lányt, akkor egyből neki is megjön a bátorsága. Harry kapcsolata a világgal elég egysíkú, ő utasít, a másik pedig végrehajtja, csakhogy Poppyt nem ilyen fából faragták, és szép lassan újdonsült férje is rájön, hogy jelentősen alábecsülte a lány akaraterejét.
Leo abszolút kedvenc, már kezdem is az ő könyvét.

Hathaways sorozat · Összehasonlítás