Szép ​szavú idegen (Travis testvérek 3.) 56 csillagozás

Lisa Kleypas: Szép szavú idegen

Nem ​tartozik felelősséggel senkinek…
Soha senki sem érintette még meg Jack Travis szívét vagy lelkét… amíg Ella Varner az útjába nem kerül. Ella egy nap megjelenik a küszöbén, a tekintete haragos, a karjában egy csecsemőt tart. Zaklatott húga az anya, és Ella szerint Jack Travis az apa. De amikor a lány azt követeli, hogy Jack életében először vállalja a felelősséget, a férfi végül sokkal többet tesz puszta felelősségvállalásnál…

Senkiben sem bízik…
Ella Varner megbízható és fegyelmezett nő. Még gyerekkorában megtanulta, hogy a szerelem olyan érzés, amelyet jobb elkerülni. Így van ez egészen addig, amíg Luke fel nem bukkan az életében, miután Tara, Ella nemtörődöm húga elhagyja a kisfiút. Luke-nak biztonságra van szüksége, és Ella, aki egyre jobban kötődik a gyámoltalan csecsemőhöz, elszántan igyekszik mindent megtenni a cél érdekében. Houstonba utazik, hogy megkeresse Luke apját, de amit ott talál, örökre megváltoztatja az életét…

És amikor kettejük… (tovább)

Eredeti mű: Lisa Kleypas: Smooth-talking Stranger

Eredeti megjelenés éve: 2009

GABO, Budapest, 2019
392 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634066620 · Fordította: Tóth Gizella

Ella Varner

Tóth_Orsolya_3 P
Lisa Kleypas: Szép szavú idegen

Lehet, hogy elfogult vagyok, ha Lisa Kleypasról van szó, de számomra ez a történet is öt csillagos volt. Nagyon szerettem Jack és Ella párosát, a köztük lévő erős vonzódást, és azt, ahogyan az édes kicsi Lukeot szerették.

Lisa Kleypas: Szép szavú idegen

Jack is figyelemre méltó férfi, meg kell, hogy állapítsam.
Ellával jó párost alkotnak. Azonban én hiányoltam a SZikrát, nagy betűvel. Tök jó volt olvasni, ahogy közelebb kerülnek, de nem volt meg az elemi érzés, mikor görcsben áll a gyomrom, hogy mikor lesz már valamiii.

Mindenesetre kikapcsolt. Humor, szerelem, civakodás és egy cuki kisbaba. Örültem, hogy felbukkantak a többiek is, Hardy még mindig a szívem csücske.

Megadtam volna az 5 csillagot, ha spoiler

Jöhetsz Joe!

Nikyy18
Lisa Kleypas: Szép szavú idegen

Nagyon tetszett ez a rész is, bár kissé kelekótya voltam és a 4-ik részt előbb olvastam , de így is élvezetes volt végig. Meg volt benne minden ami kell. Jack és Ella jó párost alkottak együtt.

kocybaba P
Lisa Kleypas: Szép szavú idegen

Kezdem totál fikázósnak érezni magam, de még az elfogultságom ködön keresztül is sótlannak éreztem ezt a részt, pedig nagyon bíztam ennek a Travis tesónak kötetében. No nem is miatta szívom a fogam, Jack egy igazi hárembe illő pasi volt, hanem némileg Ella miatt és azért, mert hiányzott közülök a hamisíthatatlan lángolás. Jók voltak és ideálisak egymásnak, és rendben van hogy nem lehet minden románc szikrázós, robbanós, de az övék extra langyos lett. A Luke-s részeket, az előző szereplőket és a közös családi jeleneteket azért nagyon szerettem, élvezettel olvastam, de összességében az a mélyen jól eső, elégedett érzés elmaradt, amit általában nyújtani szokott nekem egy L. Kleypas könyv.

ncsn87
Lisa Kleypas: Szép szavú idegen

Fantasztikus volt ez a rész is. Kleypas mesterien tudja megalkotni a férfi karaktereit, rögtön beléjük szeret az ember lánya. *.*
Csodálatos volt mint a lelki, mint a testi oldala is a történetnek.
A szívem szakadt meg szegény Ella gyerekkora miatt. :( Hogy lehet ilyen valaki a saját gyerekével??? Undorító! Viszont ott tört el teljesen a mécses nálam, amikor spoiler, de hála az égnek várt még egy csattanó a végén.
Jack meg… Oh, Jézus! Ez a pasi egy főnyeremény! Gyengéd, ugyanakkor erőteljes, határozott, őrülten szexi, sármos… Tökéletes. Igazi FÉRFI! ♥♥♥ Elfogadnám, nah! :D
Ezek együtt meg lehengerő párost alkottak. ♥ Imádtam a beszélgetéseiket, az adok-kapokat, tényleg odafigyeltek a másikra, megértették a másik álláspontját. Csak úgy sütött a lapokról a szexuális feszültség. Isteni volt! *.*
Megint kiemelném, hogy imádom, hogy nincs benne felesleges dráma, ez egy felnőtt sztori, nincs hiszti, félreértés.
Persze a végére jutott nem kevés izgalom.
Továbbra is csak ódákat tudok zengeni a fordításról, amiért nagyon hálás vagyok. ;)
Jöhet az utolsó Travis! Ide vele! :D

Silverlight
Lisa Kleypas: Szép szavú idegen

Sajnos ez a rész már nem tetszett annyira, mint az előző. Pedig a szereplőkkel itt sem volt gond. Mégis valahogy ez a történet kicsit távolabb állt tőlem és nem annyira tetszett. Persze az alaptörténet felkeltette a figyelmemet és igencsak megtudtam volna én is rázni Ella húgát, hogy térjen észhez. Nem is egyszer. A baba egy pluszt adott a történetnek. Jack karaktere már az előző kötetben is szimpatikus volt. Szerintem egy egyszerű, nem túl bonyolult történet, ami fele annyira sem izgalmas, mint az előző. Mégis az írónő stílusa magával ragadó. Fenntudja tartani az érdeklődést még akkor is, ha az olvasó már az eszével tudja, hogy ez most nem az ő története.

ladydark
Lisa Kleypas: Szép szavú idegen

Lisa Kleypas még mindig nagyon tud.
Ez a rész is igen jóra sikeredett.
Kár, hogy elfogytak a Travisfiúk, de lehet kitalál még valamit. :)

Dyus33 P
Lisa Kleypas: Szép szavú idegen

Ez a rész sem segített választani a Travis fiúk közül…

Szyszyyy
Lisa Kleypas: Szép szavú idegen

Nekem eddig ez a rész tetetszett a legkevésbé.
Az alap sztori jó lett volna.
Jack is jó lett volna.
De Ella… Utáltam…
Ez a nő engem szinte minden pillanatban kiakasztott. Olyan szinten idegesítő tudott lenni. Én legszívesebben leütöttem volna.
Plusz az a nevetséges kapcsolat, amiben Jack előtt volt… Megjegyzem, Danet is utáltam. Még jó, hogy nem szerepelt sokat.
A csaj családja meg egy borzalom és megértem, hogy ez ellen nem lehet tenni, hisz nem lehet megválogatni őket.
De miért nem lehetett jól beolvasni nekik? Miért nem lehetett elküldeni őket a francba? Nem… Helyette csendben tűrjük, aztán mi vagyunk a szegény szerencsétlenek, akiket sajnálni kell, mert ezt el kell viselnünk.
Bár, hogy valami jót is mondjak róla: Az utolsó körülbelül két fejezetben egész elviselhetővé vált a karaktere.

Lucky_Saint
Lisa Kleypas: Szép szavú idegen

Az előző kötetekhez képest elég jó .Lassan kezd Kleypasba visszatérni az élet.

anikho P

Általában olyanoktól tanulunk a legtöbbet magunkról, akik mások,mint mi

anikho P

– Tudok néhány jó gyógymódot a túl aktív lelkiismeretre.
– Esküdni mertem volna rá, hogy tud.

anikho P

– Dane alfatípus? – kérdezte.
– Nem, béta minden porcikájában. Ki nem állhatom az alfákat.
– Miért? Ideges lesz tőlük?
– Egyáltalán nem. – Gúnyosan fenyegető pillantást vetettem rá. – Alfahímeket szoktam reggelizni.
Jack tekintete pajkosan megcsillant.
– Akkor holnap korán jövök – mondta, és azzal távozott, mielőtt válaszolhattam volna.

5. fejezet

anikho P

(…) mindig is hittem az alkalmankénti jó és alapos sírás gyógyító erejében (…)

anikho P

– Kölcsönös kötelezettségek által egymáshoz kötődő egyének vagyunk – mondtam. – Ha egy amazóniai majomcsapatot családnak nevezünk, akkor szerintem a Varnereket is annak minősíthetjük.
– Tekintetbe véve a tényt, hogy a csimpánzok néha kibelezik egymást, talán még egyet is értek veled.

anikho P

– Kevés olyan dolog van, amit meg ne tennék érted, Ella – mondta Jack halkan. – Nem jöttél még rá?

anikho P

A legelfoglaltabb emberek gyakran a legmagányosabbak.

anikho P

Kihívásra van szüksége, mondta nekem, és ott, a tekintetében meg is találtam, az ígérettel együtt, hogy nemcsak veszíteni fogok, hanem élvezni is, hogy veszítek.

anikho P

– Nem tudnád most elmondani?
– Nem, szükségem van valakire, akivel együtt ebédelhetek.
Halványan elmosolyodtam.
– Most azt kellene hinnem, hogy én vagyok az egyetlen lehetőséged?
– Nem, de te vagy a kedvenc lehetőségem.

Grox

– Nagy híve vagyok a halogatásnak – közöltem vele. – Ami azt illeti, még a halogatást is gyakran elhalasztom.

Travis testvérek sorozat · Összehasonlítás