A ​visszatérés – Éjfél (Vámpírnaplók 7.) 119 csillagozás

Lisa Jane Smith: A visszatérés – Éjfél

Démonok foglalták el Fell's Churchöt, és szállják meg szinte az összes lakosát. Az emberré változott Damon bármit megtenne, hogy visszaváltozhasson vámpír-önmagává, de ehhez vissza kell térnie a Sötét Dimenzióba, ahova egy véletlen baleset folytán Bonnie is vele tart.
Mindeközben Elenát nem csak a két fivér iránt érzett vonzalma szaggatja ketté, hanem azt is nehezen tudja eldönteni, hogy szeretett városát védelmezze, vagy Bonnie és Damon után menjen, hogy visszahozza őket. Amikor az utóbbi mellett dönt, szó szerint meg kell járnia a poklot és a mennyeket is a kiszabadításuk végett.
A kötet végére kiderül, hogy ki áll a gonosz rókadémon-ikrek mögött, megmenekülhet-e Fell's Church városa, milyen sötét titkot rejteget Meredith családja, és melyik fivért választja Elena a küldetésük után, ahova négyen indulnak, de ahonnan csak hárman térnek vissza.

Eredeti megjelenés éve: 2011

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Vörös pöttyös könyvek

Könyvmolyképző, Szeged, 2020

Kapcsolódó zóna

!

Vámpírnaplók

297 tag · 177 karc · Utolsó karc: 2020. június 22., 07:17 · Bővebben

Damon Salvatore · Stefan Salvatore · Elena Gilbert · Bonnie McCullogh · Matt Honeycutt · Meredith

Nikoletta_89
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Éjfél

Nem mondom, hogy megérte végigszenvedni ezt a 6 könyvet, hogy elérjek a 7. részig. DE azt el kell mondanom, hogy SZERINTEM ez a legjobb rész a 7 könyv közül.
Sok sok logikátlanság van benne, rengeteg hülyeség, de mégis én magam bele tudtam látni azt ami értelmessé tette számomra. :) A többi könyv, olyan katyvasz, hogy még arra se volt jó.
Damon..Damon..Damon…eldöntöttem, téged választalak. :))) Remélem örülsz, hogy végre sikerült döntenem. :) Bár már ez régebb óta érett,mert Stefan olyan nyálas, hogy az már undorító. Igen…az a csillag is azért lett levonva,mert hányingerem volt végig Elena és Stefan kapcsolatától. Kit érdekel 300 oldalon keresztül, hogy mikénr válna eggyé a gondolataik, meg Elena nyávogása, hogy „stefan szíjjá mán a vérembűl,me ríni fogok” brrr
Végre azt hittem, hogy én ezzel a kötettel le is tudom ezt az egész Vámpírnaplókos könyvsorozatot,mert a kutya nem kíváncsi a többi 3 millió kötetre. De ez a függővég…na most akkor mi is lesz a folytatásban? :)

Paulina_Sándorné P
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Éjfél

Ha nem lenne kihívás hozzá, illetve nem lenne benne Daemon nem szenvednék vele. Azért ez a rész jobb volt valamivel, mint az előző. Bár a történettel még mindig gondom van, már nem is tudom, mit várjak.

Roxan
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Éjfél

Ez a rész, egyszerűen rabul ejtett.
Mint az összes Vámpírnaplók könyvnek, van egy aurája, egy hangulata, ami miatt imádnivalók ezek a könyvek, még akkor is, mikor már tépedt a hajad a sok újonan bejövő démontól.
De ezek a kis semmiségek tovaszálnak, mikor megjelennek a Salvatore testvérek.
Szerintem ebben a részben már amiket olvastam azok közül volt a legtöbb izgalom, és a kellő mennyiségű dráma. A vége tényleg síratos hangulatú volt, hisz megtörténik az, amitő minden Damon rajongó tart.
És bár megvan a többi két rész, nem biztos hogy neki fokog esni, talán egy messzi-messzi, távoli időben.

Isabel_Rose I
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Éjfél

Még mindig nem, de a többihez képest, ez mutatott némi fejlődést….
Kínszenvedés ez a sorozat, csak az menti meg, hogy makacs vagyok és reménykedem….
jó Damon személyisége legalább dob rajta… És még van 3 kötet :D
Bízzunk, úgyis jön a Karácsony :D

Reelka
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Éjfél

Ebben a könyvben is volt néhány asztalfejelős rész, de nem kellett megerőltetnem magam az olvasáshoz. A kiadó többi kötetéhez képest, nagyon sok volt benne az elütés, és könyörgöm: TAVAT nem TÓT…Unbelievable -.-

lara7127
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Éjfél

Kellemes és nosztalgikus volt olvasni ezt a könyvet. Én alapból szerettem a Vámpírnaplók könyveket (persze a sorozatot jobban), és szeretném befejezni.
Abszolút szórakoztatott a történet, nem volt unalmas, mundig vopt valami újdonság és történés. Persze meg tudom érteni, ha valakinek kicsit gyerekes, ugyanis előfordultak olyan párbeszédek, amelyek kicsit fárasztóak voltak, de engem nem mindig zavarnak az ilyenek.

Aeryn
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Éjfél

Továbbra sem látok javulást a sorozatban. A karakterek legtöbbje továbbra is idegesítő, főleg Elena és Bonnie. A nyafogásuktól már a falnak megyek. Még Matt és Meredith az, aki elviselhető. És még mindig lesz 3 rész. Én már csak poénból olvasom, mert kíváncsi vagyok hogy ezt a zűrzavart überelni tudja-e még.

Réka_Izsák
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Éjfél

Megdöbbent, elképeszt, könnyeket csal a szemedbe. Elképesztő.

Dombi_Petra
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Éjfél

Imadtam ezt a konyvet. A hatodik reszhez kepest nagy fejlodest mutat- vagyis szerintem.
Sok mindent nem tudok irni. Damont nagyooooooon kedvelem.
Sfefant egy idiota csopogogep aki alandoan nyomja a nyalas szoveget. Ezt kompenzalja legalabb Damon. Jo es izgalmas reszvolt. :)♥

viky0222
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Éjfél

Szintén a végkifejletre való kíváncsiság miatt szenvedtem át magam. És az sem igazán kötött le. Túl sok dimenzió, misztikus lény. Itt döntöttem el, hogy nem olvasom tovább a sorozatot.

Victoria_Latte

Damon?
A fenébe, kiütöttem Damont?
Fuss, Honeycutt, hallotta az edzője hangját a fejében. Fuss. Menekülj el a városból. Változtass nevet.

Kapcsolódó szócikkek: Damon Salvatore · Matt Honeycutt
Zsumzsum

Elena nem akart beleszeretni Damonba…de ó, jóságos ég, mi van, ha már be is következett? Mi van, ha nem tudja elnyomni ezt az érzést? Mit tehetne?

Kapcsolódó szócikkek: Damon Salvatore · Elena Gilbert
Dombi_Petra

Hát jó, miért rettegjen a holnaptól, ha ma sírhat örömében?

Kapcsolódó szócikkek: Elena Gilbert
Zsumzsum

Damon elment. Megszökött nélküle. Elena követni akarta. Semmi nem volt valóságos. Hát nem érti? Elena nem tudott olyan világot elképzelni, akárhány dimenzió is legyen benne, amiben nincs Damon. Számára nem létezett világ, ha Damon nem létezett.

Kapcsolódó szócikkek: Damon Salvatore · Elena Gilbert
ℕnabella

Elena csábító pillantást vetett rá a válla felett, majd felnevetett. Azok közé a szerencsés nők közé tartozott, akiknek gyönyörű a nevetése. Ez most huncut nevetés volt, kópés, mint egy rosszban sántikáló gyermeké.

Kapcsolódó szócikkek: Elena Gilbert · Stefan Salvatore
ℕnabella

Az „otthon” ott volt, ahol ő és Stefan együtt lehettek.

Kapcsolódó szócikkek: Elena Gilbert · Stefan Salvatore
pinterkay

És a tompa érzékszerveiben felkavarodott a tapintás,amikor egy kis test ért hozzá,szinte súlytalan,de mint egy vastag takaró,úgy nyomta le….
Alszom a többi kiscicával,gondolta szenderegve.Talán szépet álmodunk majd.

ℕnabella

A kisöcsém mindig is népszerű volt… nos, a hölgyekre való tekintettel úgy mondanám, mindkét nem körében. Még a hím kicunéknál is, és persze ezért vagyok én most ekkora bajban.

Kapcsolódó szócikkek: Damon Salvatore · Stefan Salvatore
ℕnabella

A fenébe is, most már csak nem adja fel!

Kapcsolódó szócikkek: Damon Salvatore
ℕnabella

Mielőtt nekiindultak volna, egy hang figyelmeztette őket: „csak egyetlen kapun léphettek be ketten, és csak onnan térhettek vissza”.

Vámpírnaplók sorozat · Összehasonlítás