A ​visszatérés – Árnyéklelkek (Vámpírnaplók 6.) 110 csillagozás

Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Stefant, a vámpírt fogságba ejtette és egy nem evilág börtönbe zárta két rókadémon, akik ezzel egy időben Fell’s Church városát is feldúlják. Elena meg akarja találni őt, és ezért az életét Stefan bátyjának a kezébe adja. Damonéba, a jóképű, de halálosan veszélyes vámpíréba, aki Elenát akarja testestül-lelkestül.
Elena mindenáron meg akarja menteni a szerelmét, de minden egyes nap során csak egyre jobban vonzza Damon, akivel folyvást nő köztük a feszültség és Elenának egy rettenetesen nehéz döntést kel meghoznia: melyik testvért akarja ő igazából?
Mindeközben Bonnie és Meredith a várost a hatalmába kerítő gonoszt próbálják kiismerni. A kutatásuk során komoly felfedezésekre jutnak, és nemsokára ők is csatlakoznak Elena eddigi legveszedelmesebb kalandjához. Otthonuktól távol egy idegen, bíborvörös, démonok lakta világban kell helytállniuk és az ellenségükkel szövetkezve megmenteniük a barátjukat.
Sötét csáberők! Merre vezet a szív?

Eredeti mű: Lisa Jane Smith: The Return – Shadow Souls

Kapcsolódó zóna

!

Vámpírnaplók

289 tag · 177 karc · Utolsó karc: 2017. október 19., 22:48 · Bővebben

Damon Salvatore · Stefan Salvatore · Elena Gilbert · Bonnie McCullogh · Matt Honeycutt · Meredith

Paulina_Sándorné
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Végigszenvedtem a könyvet, nehezen olvastam végig. Hát ezt már tényleg nem kellett volna. Csak Daemon tartotta bennem a lelket, bár néha kiakadtam rá is. Mondjuk az előző részt már régebben olvastam, így sokszor eltűnődtem rajta, hogy akkor mi is folyik itt.

Nicky_
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Csak annyi, hogy aaaaaaahhhhh Damon.. :)
Elena nyavalygása sok, de legalább van nekünk egy egyre macsóbb és szexibb Damonunk. :D

Sz_Flóra
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Alakul, de még mindig nem az igazi… Smith stílusa már nem olyan borzalmas, mint korábban, de a sok misztikus akármi kezd megzavarni. A Sötét Dimenziót viszont jó ötletnek tartom.
Elena egyre ellenszenvesebb…
Stefan egyre unalmasabb…
Damon semmit sem változott, egyem meg! <3
A vége függővég. Nem is volt olyan rossz, ezért nagyobb elvárásaim lettek a hetedik résszel kapcsolatban.

Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Jobb volt, mint az előző rész, de még mindig azt mondom, hogy a 4. rész után abba kellett volna hagyni. Ez a velociraptor-testvériség már nagyon az agyamra megy…

Jessica
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Nos. Hát én többet vártam ettől a résztől.
Nem tudom megfogalmazni, hogy mi az, ami konkrétan hiányzott belőle, de remélem, hogy a következő rész majd kiegészíti a mostani hiányérzetemet. :)

Aeryn
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Hát ez a sorozat egyre jobban kezd elszállni. Örülök, hogy már csak 1 kötet van hátra.

Delena
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Izgalom, izgalom izgalom és egyre jobban a kedvencemmé válik Damon:))

Constance
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Néha már fizikai fájdalmat éreztem attól, hogy olvasnom kell a könyvet. Elena egy idióta, Bonnie pedig az előző rész óta mást nem csinál, csak elájul, bőg, vagy valami miatt rinyál, amit már enyhén szólva untam már a könyv vége felé (bár már a közepénél is fel tudtam volna robbanni, ha jobban belegondolok). Nem is beszélve arról, hogy a történet is egy nagy 0.

R_Edina94
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Vártam, hogy elolvashassam, aztán elmaradt a varázs, ugyan úgy, mint a befejező részek többségénél, megfogalmazni nem tudnám pontosan és érthetően sem, mi volt az a valami, ami hiányzott nekem, de egy kicsivel többet vártam volna el.

Athéna P
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Eredetileg a TV sorozat miatt kezdtem el olvasni ezt a sorozatot, de magával ragadott. Ez a rész is csak úgy mint a többi eszméletlenül izgalmas, Damon nagyon szexi és végre többet szerepel, láthatjuk kedves oldalát is. A világ ahova utaznak pedig hátborzongató mégis magával ragadó.

Fay

– Nem szokott veletek néha megfordulni a világ, nem támad néha olyan érzésetek, hogy „hoppá, itt omlik össze az egész univerzum”?

Fay

Olyan furcsa, hogy minél több embert szeretünk, annál többet akarunk szeretni!

Fay

Damon soha ne viselne olyan íriszt, amely nem áll jól a pupillájához.

Kapcsolódó szócikkek: Damon Salvatore
Fay

– Szóval, először te mész oda, és keresel egy kislányt, aki éppen a nyári iskolába tart – folytatta Matt, és kék szeme mintha elsötétült volna. – Majd ráveted magad, elviszed oda, ahol senki nem hallja a sikoltozását, utána hátrafeszíted a fejét, és belemélyeszted a fogaid a torkába.
Meglehetősen hosszú szünet következett. Majd Damon azt felelte sértett hangon: – Nem is.

Kapcsolódó szócikkek: Damon Salvatore · Matt Honeycutt
Fay

(…) Damon szemében Elena egy nagy címkét viselt a nyakában, azzal a felirattal, hogy EPERLEKVÁR.

Fay

– Jaj, ne – mondta Elena az ajtóhoz lépve, amikor bekopogtak rajta. – Azok után, hogy azt magyaráztam neki…
– Jaj, de – felelte Damon, miközben ugrásra kész testhelyzetet vett fel. – Még a fülében csengő bölcs tanácsod ellenére is…

Greylupus

És azon sem lepődött meg, hogy kettős tűszúrást érzett a nyakán, amikor hátrahajtotta a fejét: gyönyörű párduca tényleg csak egy kicsit volt megszelídítve, és tanulhatott volna még néhány dolgot a párkapcsolati etikettről, például, hogy először csókolunk, és csak utána harapunk.

Fay

Olyan, mintha a világ tele lenne méhecskékkel, és én lennék az egyetlen virág.

Kapcsolódó szócikkek: Elena Gilbert
Fay

(…) Te egy unikornis-csali vagy, Elena.

Kapcsolódó szócikkek: egyszarvú · Elena Gilbert

Vámpírnaplók sorozat · Összehasonlítás