A ​visszatérés – Árnyéklelkek (Vámpírnaplók 6.) 178 csillagozás

Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Stefant, a vámpírt fogságba ejtette és egy nem evilág börtönbe zárta két rókadémon, akik ezzel egy időben Fell’s Church városát is feldúlják. Elena meg akarja találni őt, és ezért az életét Stefan bátyjának a kezébe adja. Damonéba, a jóképű, de halálosan veszélyes vámpíréba, aki Elenát akarja testestül-lelkestül.
Elena mindenáron meg akarja menteni a szerelmét, de minden egyes nap során csak egyre jobban vonzza Damon, akivel folyvást nő köztük a feszültség és Elenának egy rettenetesen nehéz döntést kel meghoznia: melyik testvért akarja ő igazából?
Mindeközben Bonnie és Meredith a várost a hatalmába kerítő gonoszt próbálják kiismerni. A kutatásuk során komoly felfedezésekre jutnak, és nemsokára ők is csatlakoznak Elena eddigi legveszedelmesebb kalandjához. Otthonuktól távol egy idegen, bíborvörös, démonok lakta világban kell helytállniuk és az ellenségükkel szövetkezve megmenteniük a barátjukat.
Sötét csáberők! Merre vezet a szív?

Eredeti megjelenés éve: 2010

Kapcsolódó zóna

!

Vámpírnaplók

301 tag · 170 karc · Utolsó karc: 2022. július 1., 10:12 · Bővebben

Damon Salvatore · Stefan Salvatore · Elena Gilbert · Bonnie McCullogh · Meredith · Matt Honeycutt

Niki P>!
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Azt hiszem, hogy végérvényesen és visszavonhatatlanul kijelenthetem, hogy Damon a kedvencem! Nem volt rossz, de valójában az első négy kötet színvonalát sem ez, sem az előző kötet nem érte el…sőt. Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy Lisa mit fog kihozni a folytatásból.

csillámharcos >!
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Nagyon tetszett ez a része, főleg a Sötét Dimenzióban történtek miatt. Örültem annak, hogy sok Delena rész volt benne. Elena önfeláldozásai bejöttek, hiszen véleményem szerint az első részekben nagyon önző és egoista volt, de ez szerencsére megváltozott. Már várom, hogy a többi részt is olvashassam.

Nikoletta_89>!
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Csak annyi, hogy aaaaaaahhhhh Damon.. :)
Elena nyavalygása sok, de legalább van nekünk egy egyre macsóbb és szexibb Damonunk. :D

Jessica>!
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Nos. Hát én többet vártam ettől a résztől.
Nem tudom megfogalmazni, hogy mi az, ami konkrétan hiányzott belőle, de remélem, hogy a következő rész majd kiegészíti a mostani hiányérzetemet. :)

mandu>!
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Nem hiszem el, hogy a hangulatomat – amit az ötödik rész hozott – lerontotta a hatos. Argh… :S

Szabina_Szebényi>!
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Na! Hát ezen is túlvolnánk. Lényegesebben jobban haraptam erre a részre, mint az előzőre. Az kész szenvedésnek tűnt. Ez pedig egyfajta felüdülést jelentett. Bár itt is végigkísért a néhai értetlenség, mikor is nem tudtam rájönni, hogy drága írónőnk hová is akar kilyukadni, vagy épp mit is szeretne mondani.
Jó volt kicsit kiszakadni Fell's Church-ből, tetszett a Sötét Dimenzió, a szépérzékemnek meg különösen jól estek a báli jelenetek, illetve a báli ruhák és kirittyentett lányok részletes bemutatása.
Összességében tetszett. :)

Delena>!
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Izgalom, izgalom izgalom és egyre jobban a kedvencemmé válik Damon:))

Yvonne>!
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Szerintem ez az egyik legjobb kötete a sorozatnak. Mint a szokásos részekben, ebben is kaptunk mindenből, humor, érzelem, minden ami kell. A befejezés gyönyörű volt, remek befejezése a történetnek. Nem bőgtem rajta, de azért könnybe lábadt a szemem, mikor olvastam. L.J.Smith világai nagyon jól megelevenedtek a szemem előtt, mindegyik más-más, és érdekes, nagyon jól bele tudtam élni magam a szituációkba. Imádom.

Athéna P>!
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Eredetileg a TV sorozat miatt kezdtem el olvasni ezt a sorozatot, de magával ragadott. Ez a rész is csak úgy mint a többi eszméletlenül izgalmas, Damon nagyon szexi és végre többet szerepel, láthatjuk kedves oldalát is. A világ ahova utaznak pedig hátborzongató mégis magával ragadó.

viky0222>!
Lisa Jane Smith: A visszatérés – Árnyéklelkek

Ugyan az, mint az előzőnél. Nem tetszett, de elolvastam, mert a végkifejletre kíváncsi voltam.

Fay>!

– Nem szokott veletek néha megfordulni a világ, nem támad néha olyan érzésetek, hogy „hoppá, itt omlik össze az egész univerzum”?

Fay>!

Damon soha ne viselne olyan íriszt, amely nem áll jól a pupillájához.

Kapcsolódó szócikkek: Damon Salvatore
Fay>!

– Szóval, először te mész oda, és keresel egy kislányt, aki éppen a nyári iskolába tart – folytatta Matt, és kék szeme mintha elsötétült volna. – Majd ráveted magad, elviszed oda, ahol senki nem hallja a sikoltozását, utána hátrafeszíted a fejét, és belemélyeszted a fogaid a torkába.
Meglehetősen hosszú szünet következett. Majd Damon azt felelte sértett hangon: – Nem is.

Kapcsolódó szócikkek: Damon Salvatore · Matt Honeycutt
Fay>!

Olyan furcsa, hogy minél több embert szeretünk, annál többet akarunk szeretni!

Fay>!

[…] Damon szemében Elena egy nagy címkét viselt a nyakában, azzal a felirattal, hogy EPERLEKVÁR.

Fay>!

Olyan, mintha a világ tele lenne méhecskékkel, és én lennék az egyetlen virág.

Kapcsolódó szócikkek: Elena Gilbert
Fay>!

[…] Te egy unikornis-csali vagy, Elena.

Kapcsolódó szócikkek: egyszarvú · Elena Gilbert
Fay>!

– Jaj, ne – mondta Elena az ajtóhoz lépve, amikor bekopogtak rajta. – Azok után, hogy azt magyaráztam neki…
– Jaj, de – felelte Damon, miközben ugrásra kész testhelyzetet vett fel. – Még a fülében csengő bölcs tanácsod ellenére is…

Greylupus>!

És azon sem lepődött meg, hogy kettős tűszúrást érzett a nyakán, amikor hátrahajtotta a fejét: gyönyörű párduca tényleg csak egy kicsit volt megszelídítve, és tanulhatott volna még néhány dolgot a párkapcsolati etikettről, például, hogy először csókolunk, és csak utána harapunk.

Vámpírnaplók sorozat · Összehasonlítás