A ​vadászok – Fantom (Vámpírnaplók 8.) 75 csillagozás

Lisa Jane Smith: A vadászok – Fantom

Kísért a múlt… Elena Gilbert és barátai megmentették Fell's Churchöt az elpusztítására törő ördögi szellemektől, a város felszabadítása azonban nagy árat követelt: Damon Salvatore életét. Damon halála mindent megváltoztat. A vámpírtestvérek, Damon és öccse, Stefan sokáig ádáz küzdelmet vívtak Elena szerelméért. Most, hogy Damon halott, Stefan és Elena végre egymáséi lehetnek. De miért álmodik Elena mégis folyton Damonról? Miközben Damon iránti érzelmei egyre mélyülnek, Fell's Churchben újabb sötét erő ébred. Elena megjárta már a poklok poklát, de ez a démon semmihez sem fogható, amivel eddig szembesült. A gonosz egyetlen célja, hogy megölje őt és minden szerettét.

Eredeti megjelenés éve: 2011

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Vörös pöttyös könyvek Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2020
336 oldal · ISBN: 9789632458922 · Fordította: Komáromy Zsófia
Könyvmolyképző, Szeged, 2020
336 oldal · ISBN: 9789632458915 · Fordította: Komáromy Zsófia
Könyvmolyképző, Szeged, 2013
334 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632457321 · Fordította: Komáromy Zsófia

Damon Salvatore · Stefan Salvatore · Elena Gilbert · Stefan Salvatore · Bonnie McCullogh · Meredith · Matt Honeycutt

Radics_Végh_Ivett>!
Lisa Jane Smith: A vadászok – Fantom

Amikor befejeztem a könyvsorozat 7. részét, meg voltam győződve róla, hogy nem lesz folytatás.
Egyszer azonban felfigyeltem rá, hogy valaki a 10. részt emlegeti és nagyon megörültem.
Eddig ez a rész a kedvencem. Tetszett a féltékenység fantom.

Paulina_Sándorné P>!
Lisa Jane Smith: A vadászok – Fantom

Értékelem a történetben, hogy spoiler, de már túlzásnak érzem ezt a folytatást. spoiler Na ezt valahogy erőltetettnek érzem már. spoiler imádom.

Athéna P>!
Lisa Jane Smith: A vadászok – Fantom

Nagyon vártam ezt a regényt, az előző résznek a vége miatt. A megjelenés pedig csak csúszott és csúszott, most, hogy végre elolvastam csalódtam. Az egész történet erőltetett volt, és túl keveset szerepelt benne Damon. A végkifejlet persze izgalmas volt, de fogalmam sincs hogy csinálnak ebből trilógiát, mivel a történet kerek és lezárt. Elena már kimondhatatlanul idegesített azzal, hogy az egész világ királynőjének hiszi magát, mindenbe beleüti az orrát és egyszerre szédíti mind kettő Salvatore srácot. Komolyan válasszon már végre, mert ez nagy disznóság!

KincsemZsu>!
Lisa Jane Smith: A vadászok – Fantom

Igazából ezt csak azért olvastam el, mert már 7 könyvön túl vagyok és jobban érdekel mi lesz a végén mintsem abbahagyjam.
De hogy eddig húzni, na az már sok.
Egyre jobban süllyed le a színvonal, a sorozat eleje még nagyon érzelmes, izgalmas, pörgős volt, de ez egyre csak csökken és csökken.

Lisa_Sommers>!
Lisa Jane Smith: A vadászok – Fantom

Már régóta vártam erre a részre, de nem igazán teljesítette az elvárásaimat… A könyv hangulata valahogy más volt, mint az eddigi részeké, talán azért, mert nem ugyanaz a fordító… Azért annak örültem, hogy Damon visszatért, de a fantomos történet nem volt valami eredeti…

Yasmin>!
Lisa Jane Smith: A vadászok – Fantom

Unalmas volt. A végére felgyorsultak az események, de jobb volt az előző kötet.
Elena sosem tud dönteni a két pasi közül… Pedig jó lenne most már…
Egyszeri olvasást megér, elgondolkoztatja az embert. :)
Olykor nagyon nehéz dönteni két szerelem, két szenvedély közül…

Dombi_Petra>!

Erdekes konyv volt.
Voltak benne jo reszek, az utolso 100 oldal nagyon tetszett. Azt mar elegge kezdem unni h minden Elena korul forog, o a kishercegno blabla. Pozitiv dolog a konyvben: Stefan annyira nem volt nyalas mint az elozo par konyvbe; es termeszetesen az, hogy Damon szerepelt benne. De a rosszfiu stilusat jobban szerettem:( sebaj…Damon igy is imadnivalo.
Azt viszont en sem ertem, hogy lesz ebbol a vadaszokbol trilogia, mivel ez egy lezart kesz es befejezett tortenet. Na mindegy, majd meglatjuk:)

Dagimacsi>!
Lisa Jane Smith: A vadászok – Fantom

Ez az első Vámpírnaplók könyv,amit olvastam. Lehet,hogy ezért,de valahogy nem éreztem „enyémnek” ezt a sztorit. Elena kifejezetten idegesített benne. A többi karakter tetszett,főként Meredith. Maga a cselekmény szintén jó. Összességében nem volt rossz könyv,csak Elena…

Sz_Flóra>!
Lisa Jane Smith: A vadászok – Fantom

Mikor elkezdtem olvasni a könyveket, fanatikus rajongója voltam a sorozatnak és Damonnek. Nem kellett esélyt adnom neki, annyira hittem benne. A könyv csalódás volt, de a szikrányi reménykedés miatt újra és újra megadtam az esélyt. Immár a sokadik esély után érzem azt először, talán még valami jó is kisülhet ebből. TALÁN!
Bővebben: http://florentinakonyvei.blogspot.hu/2013/08/l-j-smith-…

Reelka>!

A szuperhősök sosem adják fel a küzdelmet, még akkor sem, ha esélytelen a győzelem.

34. fejezet

ℕnabella>!

Balszerencsét hozna, ha azt mondanám, szerintem egy ilyen szép napon semmi rossz nem történhet? – kérdezte.
– Igen, ez egész biztosan balszerencsét hozna – felelte Stefan komoly képpel, ahogy kinyitotta neki az anyósülés ajtaját.

Kapcsolódó szócikkek: Elena Gilbert · Stefan Salvatore
Reelka>!

(…) bár mindenki rejt sötét érzelmeket a lelke mélyén, nem azok jelentik lényük egészét. Nem az határozza meg őket.

34. fejezet

Reelka>!

Senkit nem lehet csak úgy kilopni egy kapcsolatból.

33. fejezet

Reelka>!

Ha erôs akarok maradni, nem hazudhatok magamnak. Nem találhatok ki szép tündérmeséket, amiben a hôs vámpír nem hal meg, amiben megváltoznak a szabályok, csak mert olyasvalakirôl van szó, akit szeretek.

ℕnabella>!

Szükségszerű veszteséggel jár, hogy megkapd, amit akarsz.

Kapcsolódó szócikkek: veszteség
ℕnabella>!

El tudta képzelni, hogy ha nem halt volna meg, talán alig várta volna, hogy nekivághasson a nagybetűs életnek, és idegesítette volna a család, aki otthon, biztonságban szerette volna tudni.

3. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Elena Gilbert
ℕnabella>!

Régi életében sokszor meglátogatta a szülei sírját, csak hogy beszéljen hozzájuk. Úgy érezte, valahogy meghallják, hogy a létezés bármely magasabb fokára léptek is, onnan drukkolnak neki. Mindig jobban érezte magát, miután megosztotta velük a problémáit, és mielőtt ilyen bonyolulttá vált az élete, mindent el is mesélt nekik.
Kinyújtotta a kezét, gyengéden megérintette a sírkőre vésett neveket és dátumokat.

4. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Elena Gilbert
ℕnabella>!

Amikor megérkezett, hogy Meredithszel mérkőzzön – hogy segítsen neki formában tartani démonvadászkészségeit –, Matt nem értette, miért kap sisakot, fogvédőt, kesztyűt, lábszárvédőt és mellényt, míg a lány csak sima fekete tréningruhát viselt.
Most már értette.

5. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Matt Honeycutt · Meredith
ℕnabella>!

Stefan elkísérte az étteremhez, de miután rémült pillantást vetett a neonszínű belső térre, inkább nem ment be.

5. fejezet

Vámpírnaplók sorozat · Összehasonlítás