A ​vadászok – A végzet hatalma (Vámpírnaplók 10.) 66 csillagozás

Végzetük a veszély…

Elena számtalan megpróbáltatással nézett már szembe: elmenekült a Sötét Dimenzióból, legyőzött egy fantomot, megtudta, hogy Őr. De ahhoz semmi sem fogható, hogy választania kell élete két szerelme, Stefan és Damon Salvatore között. Elena és Stefan ismét egymásra találtak, a kikosarazott és megbántott Damon pedig komor és kiszámíthatatlan lett.

Elena most azon vívódik, Damon lelkét mentse meg vagy Stefanhoz maradjon hű.

Ám mielőtt Elena eldönthetné, kihez húzza a szíve, a Dalcrest Egyetem kampuszát vámpírok özönlik el, elszántan mesterkedve gonosz ősük, Klaus feltámasztásán, aki bármit megtesz, hogy végezzen Elenával… és mindenkivel, aki közel áll a lányhoz.

Miközben Elena egyre többet tud meg a végzetéről a földet a gonosztól megvédő Őrként, rádöbben, hogy mielőtt legyőzhetné Klaust, fel kell áldoznia egy szerettét. El kell döntenie, mennyiről – és kiről – hajlandó lemondani, mielőtt még késő lenne…

Eredeti megjelenés éve: 2012

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Vörös pöttyös könyvek Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2013
326 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633733998 · Fordította: Komáromy Zsófia
Könyvmolyképző, Szeged, 2013
326 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633734001 · Fordította: Komáromy Zsófia

Paulina_Sándorné P>!
Lisa Jane Smith: A vadászok – A végzet hatalma

Ellenérzéseim dacára a történet végével majdnem ki tudok egyezni. Leszögezem örülök, hogy a végérére értem. Önálló történetként lehet, hogy jobban megállná a helyét, mint egy sorozat végeként. Daemon iránti érzéseim változatlanok, jobban szeretem őt, mint Stefan-t. Ő valahogy nem az igazi, olyan puha „ember”. Azért érdekes, hogy az író még mi mindent bele tudott írni a sorozatba.

nagyi77>!
Lisa Jane Smith: A vadászok – A végzet hatalma

Most fejeztem be a Vámpírnaplók 10. részét, melyet most az első résztől a tizedikig egyhuzamban tudtam elolvasni. Korábban ez nem így sikerült, az olvasást az egyes részek megjelenéséhez kellett igazítani.
Azt kell, hogy mondjam, igazi élmény volt így olvasni a sorozatot. Csak ajánlani tudom mindenkinek, hogy olvassa újra így ezt a sorozatot, és talán megváltozik másoknak is a véleménye a sorozatról, ahogy az enyém is.
Azt viszont le kell szögeznem, hogy a könyv jóval sikerültebb számomra, mint a tv-sorozat. Azt már nem is tudom nézni.
Olvassátok újra!!!

Six>!
Lisa Jane Smith: A vadászok – A végzet hatalma

Ennek a sorozatnak is vége lett. Összességébe tetszett, nem bántam meg, hogy elolvastam sorozatot.
Elene és a Salvatore fivérek vérfarkasokkal szövetkezve harcoltak az ősi gonosszal. Sikeresen helytálltak és megküzdöttek a boldogságukért.
A legutolsó pillanatban is olyan titkokra derült fény, amire nem feltétlenül számítottam, de ettől volt izgalmas.
A sorozat és a könyvek között nem igazán volt hasonlósóág, amit annyira azért nem sajnálok.

Aaron_Rgd>!
Lisa Jane Smith: A vadászok – A végzet hatalma

Ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor nem volt olyan rossz, mint a kilencedik, de egyáltalán nem is volt jó!
A legnagyobb probléma ott kezdődik, hogy kb. a negyedik könyv után meg kellett volna állni ezzel a sorozattal és akkor azt mondhatom, hogy egy átlagos négycsillagos, aránylag nem rossz sorozatot tartok a kezemben! De nem így lett, és ennek következményei vannak!
Való igaz, hogy ez az új névtelen író nem egy írótehetség, bárki legyen is ő! Mivel semmi köze a sorozathoz, bátran olvashatja bárki, de… azért aki nem akarja az ne olvassa! Mondjuk ezzel a történettel végre megtudtunk egy-két olyan dolgot, amit nem ártott, de ha nem olvastuk volna el, akkor sem haltunk volna bele!
Összefoglalva: Hála Istennek, hogy vége!

Yasmin>!

– A szerelem megváltoztat minket- mondta a nő. – És sosem múlik el, bármennyire is akarjuk. – Lábujjhegyre állva gyengéden megpuszilta az arcát. – Ne kövesd el az én hibámat, Damon! – tanácsolta szomorúan. – Ne küzdj a szíved ellen, akárkit szeret is!

33. fejezet

Alexandra_Gross>!

Lehetsz ezer mérföldnyire innen, vagy ezer évnyire, te mindig velem vagy, a szívem mindig ott van melletted a koporsóban.