Szeress. ​I. 1 csillagozás

Lelkem fonalai
Lisa Greening: Szeress. I.

Csupán 30 éves múltam, könyvem mégis önéletrajz. Igen. Életem tetőpontja volt, mikor egy átlagos napon kórházba vittek, de aznap mégis én lettem a világ legszerencsésebb embere: bekerültem a Pszichiátriára. Könyvemben az ehhez vezető lépcsőfokokat örökítettem meg, keserédesen, de őszintén. A leírtak elsődleges célja: segíteni, elfogadni, örülni: Élni. Akár a pokolból is, de a mennybe jutni. Talán így mondják: Újjászületni. Mégis lesz folytatás… A kérdések még válaszra várnak, mindaddig, míg minden a helyére kerül. S én minden nap egyre erősebb leszek, hogy azok feleletté váljanak. Ennyivel még tartozom.

Novum, Budapest, 2012

Iza_Rápolti IP>!
Lisa Greening: Szeress. I.

Leültem arra a lelki padra, amelyről írtál a könyvedben, kedves Lisa Greening. Téged idézlek: „Az írott szó soha nem tudja kifejezni maradéktalanul a gondolat mondanivalóját” . Bevallom, már a köszönet nyilvánításnál elöntöttek a könnyek. Végigolvastam a fejezeteket először női szemmel, majd megpróbáltam férfias gondolkodással is átlátni soraidat. Ugyanarról a padról. Köszönöm a bátorságot, amellyel leírtad életed , lelked fonalait. Köszönöm, mint nő, mert én is nőből vagyok.