Lisa Gerard-Sharp (szerk.) · Tim Perry (szerk.)

Írország 1 csillagozás

Lisa Gerard-Sharp – Tim Perry (szerk.): Írország Lisa Gerard-Sharp – Tim Perry (szerk.): Írország Lisa Gerard-Sharp – Tim Perry (szerk.): Írország

Az útikönyv segítségével pontosan megtervezhetjük írországi utazásunkat. A bevezető részben megismerkedhetünk az ország történelmével és kultúrájával. A hét régió és Dublin látnivalóit külön fejezetekre bontott térképek, fényképek és illusztrációk mutatják be. Az Amire az utazónak szüksége van című fejezetben megtaláljuk a legjobb szállodák és éttermek listáját. A Közérdekű tudnivalókban gyakorlati útmutatást kaphatunk a telefon használatától kezdve a két Írország tömegközlekedéséig mindenről.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Útitárs Panemex

Panemex, Budapest, 2010
418 oldal · ISBN: 9639825543 · Fordította: Vass Tamás, Molnár Anna, Bezuk Zsolt · Fotózta: Joe Cornish, Tim Daly, Alan Williams, Simon Farbrother, David Pugh
Grafo / Panemex, Budapest, 2006
384 oldal · puhatáblás · ISBN: 9639491543 · Fordította: Vass Tamás
Panemex, Budapest, 2004
384 oldal · keménytáblás · ISBN: 9639491128 · Fordította: Bezuk Zsolt, Avar Hajnalka, Vass Tamás · Illusztrálta: Robbie Polley

lettielena>!
Lisa Gerard-Sharp – Tim Perry (szerk.): Írország

Sajnos, utazás helyett olvastam el az útikönyvet, de ha egyszer arra kerül sor, tuti újraböngészem és magammal viszem az ír kalandjaimra.
Nincs túl sok tapasztalatom útikönyveket illetően, de ez szerintem baromira jól össze van szerkesztve, mindenféle hasznos információval, történelem, zene, sport, helyszínek, egy kis biológia és minden finomság. Követhetően vannak leírva az ország különböző tájai, nevezetességei. Még arról is sok információt kaphattam, hogy hol és mit érdemes fogyasztani. Hmmm jól hangzik az az ír reggeli meg a kávés pudiiiing.