Örvény 7 csillagozás

Lis Ohtears: Örvény

Egy tönkretett vakáció mindenki rémálma. Hiszen a nyaralásnak a szórakozásról és a pihenésről kell szólnia.

Az én esetemben is így volt…

Legalábbis egy ideig. Hogy miért?

Csak annyit mondok, ezek a dolgok mind közrejátszottak; Sellők, hercegek, elrablás, mágia és Atlantisz. Mesés is lehetett volna, egy csodás kaland kezdete. De nem olyan jó móka egy idegen fantasy világba csöppenni, mint azt elsőre hinné az ember. Főleg, hogy senki sem kérdezte, akarom-e.

EkönyvBazár, Isaszeg, 2019
286 oldal

Severin Echinoderm · Lex · Atser Szilvia

Klaudia_Fényes
Lis Ohtears: Örvény

Jól megírt klassz történet, gratulálok :) Ajánlom mindenkinek aki szereti a fantasy romantikus könyveket :) A borító csoda szép.

KateSyrana
Lis Ohtears: Örvény

Még második olvasásra is könnyed, humoros és olvastatja magát.
Külön örülök neki, hogy kézbe véve olvashattam, nem pedig telefonról. Reménykedem benne, hogy a második rész is a polcra kerül az első mellé :)

Szyszyyy P

Embert rabolni nem is olyan egyszerű, mint azt elsőre hinnénk – olvastam.

– Hol voltál eddig?
– Csak nem hiányoztam? – kérdezte kedélyesen.
Felhorkantottam és keresztbe fontam a karjaimat.
– Előbb hiányozna egy csótány, mint te.
– Csótány? – nézett rám zavartan.
– Itt nincsenek? – lepődtem meg. Derm megvonta a vállát. – Az egy nagyon ocsmány bogár és mindenki utálja őket, és ha valahol ott vannak, akkor rovarirtót hívnak vagy leütik egy méretes papuccsal – magyaráztam lelkesen. Hiszen nincs semmi értelme a sértésemnek, ha nem tudja, hogy miről beszélek. Ajkai enyhén elnyíltak, ahogy tudatosult benne mit is mondtam. Kezét csípőre tette és enyhén megrázta a fejét.
– Szóval, szeretnél engem leütni egy méretes papuccsal?
– Megteszi egy váza is – húztam el a számat.

Kapcsolódó szócikkek: Atser Szilvia · Severin Echinoderm
Szyszyyy P

– Te most fenyegetsz engem, Lex? – húzta fel egyik szemöldökét a herceg.
– Csupán tényeket közlök. Nem hiszem, hogy apám boldog volna, ha elé járulnék a panaszaimmal – vigyorgott negédesen a másik.

Kapcsolódó szócikkek: Lex · Severin Echinoderm