Az ​olasz kaland (Egy lány 2.) 14 csillagozás

Lindsey Kelk: Az olasz kaland

Szeret? ​Nem szeret? Szívből? Igazán? Tess Brookes 28 éves, és karnyújtásnyira van élete álmától. Végre elindíthatja Londonban saját reklámügynökségét legjobb barátjával, Charlie-val. A lehetőség csak még vonzóbb, amikor kiderül: nem csak Tess táplált titkos vonzalmat Charlie iránt, hanem az érzés kölcsönös. Barátok, szerelmek, cégtársak. Hát nem szép? Tess Brookes 28 éves, és van egy kis gondja. Mert akár folytathatná nemrégiben indult, felívelőben lévő karrierjét, a divatfotózást is. Az új megbízás Milánóba szólítaná, ahol sok jó barátja mellett egy másik férfi is várja. Ő Nick, az észbontóan szexi újságíró, akiről kiderül: vele sosem lenne unalmas az élet. Dolce vita vagy londoni meló? Charlie vagy Nick? A régi pálya vagy új sikerek? Vajon mi lesz az olasz kaland vége?
„Imádnivalóan sziporkázó és romantikus!” – Closer
„Az utolsó oldal után csak vigyorogsz majd, mint aki becsípett.” – Company
„Rámenős, szexi és okos regény, igazi gyöngyszem.” – Heat

424 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789631277012 · Fordította: Molnár Júlia Dóra

Tess Brookes

Anda1213 P
Lindsey Kelk: Az olasz kaland

Nem tudok két csillagnál többet adni.Nem szándékosan szeretném lehúzni. Nagyon megszenvedtem ezzel a könyvel. Pedig a 1 részét imádtam. Egyszerűen nem tudott magával rántani. Sokszor azt vettem észre totál máshol jár az eszem, de lehet csak rossz hangulatomba fogtam neki a történetnek.

Lindsey Kelk: Az olasz kaland

A maga műfajában mestermű…
Szórakoztat, méghozzá felsőfokon, ugyanakkor fontos mondanivalóval rendelkezik.
Imádtam! :)

briggg
Lindsey Kelk: Az olasz kaland

Annyira jó lenne, ha meglenne magyarul a következő rész.
Jobbat tett a lelkemnek, mint egy krimi. Néha kicsit soknak éreztem a bonyodalmakat, de aztán rá kellett hogy jöjjek az élet néha ennyire bonyolult és eseménydús. Nagyon tetszett és kalandos volt meg romantikus meg nagyon nevetős. Szóval jól szórakoztam, de ide nekem a harmadik részt is izibe.

l_moni

Finoman szólva: a napom vacakul alakult.

Cheril

Égett bennem a kíváncsiság, de elég nagy voltam már ahhoz, hogy tudjam, aki kíváncsi, hamar megöregszik. Nekem pedig eszem ágában sem volt idejekorán erre az útra tévedni.

Cheril

– Ne mozduljon! – üvöltött rám az egyes számú rendőr.
– Azonnal jöjjön vissza a házba! – tette hozzá ketteske.
– Igazán nem szeretnék tiszteletlen lenni, de megtennék, hogy kiválasztják, melyik legyen a kettő közül? A visszamászáshoz ugyanis kénytelen lennék segítséget kérni.

Kapcsolódó szócikkek: Tess Brookes
Barabas

Ha az élet éppen citromot kínál, a legokosabb, amit tehetsz, hogy lekaratézod az életet, és a szemébe csöpögteted a citromlevet, „Ennyit rólad, szemétláda!” felkiáltással. Aztán megpróbálsz talpra állni.

Estella

– Amit könnyű megszerezni, azért nem érdemes harcolni…

Estella

– …A férfiak…Ha ők elmennek, arra van szükségük, hogy nyalogassák egy kicsit a sebeiket. És ha megéri, érdemes megvárni, mert vissza fog jönni.