Az ​intuíció tanulható 2 csillagozás

Egy különleges erő használata a mindennapi életben
Linda Roethlisberger: Az intuíció tanulható

Bár ​Ön most egy könyvet tart a kezében, valójában egy egész tanfolyamot kap ajándékba:
új módszereket és utakat a magabiztossá és kiegyensúlyozottá váláshoz.

Egy olyan időszakban, amikor a felszínen egyre nagyobb repedések keletkeznek, mind nagyobb jelentőséget kapnak a belső értékek. A bensőnk tulajdonképpen nem más, mint a saját hazánk, az intuíció pedig egy olyan belső adottság, amelynek segítségével könnyedén megbirkózhatunk a mindennapok kihívásaival. Ráadásul e készség könnyűszerrel elsajátítható: nincs ember, aki ne lenne a birtokában, s ne bízhatná rá magát nyugodt szívvel.

„Az intuíció révén teljesen más irányt vehet az életünk. Az elkövetkező oldalakon szép lassan bevezetem Önt az általam használt gyakorlatokba. Ily módon nemcsak a tanfolyamaimon résztvevők, hanem mindenki megismerheti az intuíció rendkívüli világát. Minden egyes fejezet közelebb viszi Önt intuitív képességeinek, valamint egyéni alkotóerejének a felfedezéséhez. Az egyes részek… (tovább)

Édesvíz, Budapet, 2007
224 oldal · ISBN: 9789635289714 · Fordította: Lerch Ganriella

nicolekitti>!
Linda Roethlisberger: Az intuíció tanulható

Linda Roethlisberger: Az intuíció tanulható Egy különleges erő használata a mindennapi életben

Elég érdekes a könyv, nagyon jól felépített, nem egy sűrűn írt, összefolyó könyv. Kiválóan áttekinthető „tankönyv”, ellenben mégis a gyakorlatokat kicsit bonyolultnak találtam, hogy kivitelezzem, vagy végigcsináljam őket. Lehet kicsit másra számítottam, ezért nem tudtam nagyon elmélyedni benne.