Az ​új kedvenc 5 csillagozás

Lina R. Breitkreutz: Az új kedvenc

Minden embernek van olyan emlék az életében, amire azt mondja: Istenem, ha visszamehetnék a múltba, másképp csinálnám. Megváltoztatnék mindent, hogy jobb legyen.

De vajon mi lehet az az indok, amiért megváltoztatnánk a múltat? Pénzért? Elrontott szerelemért? Kisiklott karrierért?

Egyáltalán hogyan lehet változtatni a múltunkon?

Lina R. Breitkreutz megtette. Visszarepíti az olvasót elmúlt időkbe, amit sokan szeretnénk meglátogatni. Kicsit ott lenni, kicsit átélni. A pörgős jelenünk napjait bolygatta meg a lelassult múlt pillanataival. Történelmi tragédiákat és szerelmeket mentett meg a főszereplője különleges képességével.

Underground, Budapest, 2019

Balázs_Németh>!
Lina R. Breitkreutz: Az új kedvenc

Lina R. Breitkreutz egyedit alkotott ezzel a könyvvel. Nem tudok negatívumot mondani, esetleg a rövidségébe tudok belekötni, de ha jól tudom, már úton van a folytatás ;) Könnyed stílus, olvasmányos történet, szerethető karakterek. Bátran ajánlom mindenkinek, aki valaki újra vágyik.

Csik_Enikő>!
Lina R. Breitkreutz: Az új kedvenc

Egy kis múlt század, egy kis jelennel ötvözve, sci-fi, de nem csak rajongóknak. Én imádtam, nem nagyon tudtam letenni. Nagyon tetszik, hogy a szereplők nincsenek „kitökéletesítve”, olykor hibázhat a főhős is, de képes tanulni a hibáiból, ettől még jobban szerethető. Számomra fontos, hogy a történet valóságon alapul, ettől még közelebb éreztem magamhoz a könyvet.

Krisztina_Grancsa>!
Lina R. Breitkreutz: Az új kedvenc

Jó történet, izgalmas cselekmény, de olvasáskor többször éreztem, hogy a szöveg kissé esetlen…Majd a második könyvnél belejön

CarmenV>!

Épp beleszürcsölt a kávéjába, és ahogy letette, egyből felém fordult a széken és mosolygott.

CarmenV>!

Mire felocsúdtam, már a sminkes tunkolta az orromba a szivacsát.

CarmenV>!

Felemeli lúdtollát, hogy tintát vegyen az előtte fekvő fekete márvány tintatartóból.

CarmenV>!

Tűzpiros rúzs hangsúlyozta ajkait, és a fekete festékkel vastagon kihúzott kék szemei élessé tették tekintetét.

CarmenV>!

A rengeteg nyugtató és kedélyjavító gyógyszer megtette a hatását. Egy lelassult, bólogató szobanövénnyé varázsolta az egykor életteli vidám nőt.

CarmenV>!

Széttép az idő, érzem, csak voltam.
Kincseim sírnak, sírnak a porban.
Sebzett bőrömbe a gyilkos szellő
kacagva karmol, s bennem a csend nő.
Magányom tart örökké zárva,
így lettem én… a hatodik árva…