Unfiltered 27 csillagozás

No Shame, No Regrets, Just Me
Lily Collins: Unfiltered Lily Collins: Unfiltered Lily Collins: Unfiltered Lily Collins: Unfiltered

In ​this groundbreaking debut essay collection, featuring never-before-seen photos, actress Lily Collins—star of Mortal Instruments and the upcoming Rules Don’t Apply—is opening a poignant, honest conversation about the things young women struggle with: body image, self-confidence, relationships, family, dating, and so much more.

For the first time ever, Lily shares her life and her own deepest secrets, underlining that every single one of us experiences pain and heartbreak. We all understand what it’s like to live in the light and in the dark. For Lily, it’s about making it through to the other side, where you love what you see in the mirror and where you embrace yourself just as you are. She's learned that all it takes is one person standing up and saying something for everyone else to realize they’re not alone.

By turns hilarious and heartbreaking, Lily’s honest voice will inspire you to be who you are and say what you feel. It’s time to claim your voice! It’s… (tovább)

HarperCollins, London, 2018
Ebury, London, 2018
HarperAudio, New York, 2017
ASIN: B01MXVCFXE · Felolvasta: Lily Collins

Finn_Hudson>!

Lily Collins: Unfiltered No Shame, No Regrets, Just Me

Lily Collins mindig is a kedvenc színésznőim között volt, és a könyve után még szimpatikusabbá vált.
Nem egy tipikus életrajzi könyv. Nem sorolja fel időrendben az élete eseményeit hidegen, tényszerűen. Sokkal inkább az élete során felmerült nehézségekbe enged betekintést, az étkezési zavaraiba, az önbizalomhiányába és a rossz kapcsolataiba, valamint abba, hogyan sikerült mindezen átlendülnie. Meglepő volt számomra, hogy egy olyan lány is, aki beleszületett a gazdagságba és a sikerbe, mennyi nehézséggel szembesül az évek során.
Nagyon elgondolkodtató egy olvasmány. Tényleg mindenkinek csak ajánlani tudom, nem csak azoknak, akik rajonganak Lilyért.

lettielena>!

Lily Collins: Unfiltered No Shame, No Regrets, Just Me

Miközben egy sor problémát felsorol, megismerheted egy kicsit közelebbről Lily Collinst.
Mindig is szimpatikus volt, mint színésznő és mint ember (mármint persze az alapján, amennyit a világhálón enged megmutatni magából). Mennyi lelki gyötrelmen esett át! Borzasztó. Azt gondolná az ember, ha betemet a pénz, a reflektorfényben állsz, vagy éppen Karl Lagerfeld áll melletted, és egy csomó divatmárka vesz körül az életed tökéletessé válik. Pedig nem. Mintha a luxus közepette felnagyítódnának az amúgy „hétköznapi” problémák. Megoldásnak pedig jöhetnek a drogok, az alkohol és társaik, mivel van rá zsozsó.
A könyvében nagyon jól megfogalmazza, mik történtek vele és hogy lábalt ki belőle. spoiler Tanácsokat ad, próbál egészséges megoldásokat ajánlani azoknak, akik esetleg ugyanabban szenvednek, mint amiben a régi Lily.
Imádtam a képeket! Nagyon jól eltalálták, melyiket hova szerkesszék bele.

Én még nagyobb rajongója lettem.
Köszönöm!

Lily Collins: Unfiltered No Shame, No Regrets, Just Me

Nem vagyok nagy rajongója a színésznőnek, de még is úgy éreztem, hogy ezt a könyvet mindenképpen el kell olvasnom és most se hagyott cserben a megérzésem. Nem egy szokványos önéletrajzi könyvet kaptam, hanem sokkal inkább bensőségesebb történetet. Nem hittem volna, hogy ennyi mindennel kellett neki is megküzdeni, hogy ennyi minden lappang a mosolya mögött. Érdekes volt olvasni arról, hogy étkezési zavarral küzdött, mesélt a rossz kapcsolatairól és az önbizalomhiányáról is. Nem csak meglepő és érdekes olvasmány volt, hanem csodálatos volt bejárni vele azt az utat, hogy miként is küzdött meg többek között ezekkel a dolgokkal is élete során. Csodálom azt, hogy képes volt ezt a világ elé tárni és ennyire őszintén írni ezekről a dolgokról. Nagyon elgondolkodtató olvasmány, megéri elolvasni és sajnálom, hogy magyarul nem jelent meg, pedig szívesen kezébe adnám egy-egy ismerősömnek.
Ennek a könyvnek köszönhetően még inkább megkedveltem őt és biztosan még kezembe fogom venni ezt a könyvet és bizonyos részeit újra fogom olvasni.

purplecloudlady>!

Lily Collins: Unfiltered No Shame, No Regrets, Just Me

Kedvelem Lilyt, helyes, karakteres csajszi mondanivalóval, jó kombó. Nem váltja meg a világot a könyve, de szerencsére erre nem is mindig van szükség. Biztos sok lánynak nyújt segítséget arról olvasni, hogy egy híres színésznőnek milyen problémái vannak, többek között a saját testével, barátságos, könnyed hangnemben. Nekem is érdekes volt, ajánlom laza olvasmánynak. :)

horsegirl>!

Lily Collins: Unfiltered No Shame, No Regrets, Just Me

Lily Collinsról először a Csontváros című film kapcsán hallottam. A filmet nem néztem meg, de megjegyeztem magamnak a színésznőt. Mikor kiderült, hogy lesz könyve, egyből felírtam magamnak, kíváncsi voltam, mikről fog írni benne, pláne egy ilyen alcím után. Nem csalódtam, nagyon inspiráló dolgokat írt benne. Ír arról, hogyan fogadjunk el önmagunkat olyannak, amilyenek vagyunk, beszél az apjával való kapcsolatáról (a levél jó ötlet) és még sok minden másról. Tetszett, hogy írt a Koreában töltött időszakról az Okja forgatása közben, milyen volt egy teljesen más országban élni egy ideig. Milyen volt a To the Bone forgatása alatt újra szembenéznie az evészavarával és hogyan jött ki erősebben belőle a film után. Őszinte és mély, újraolvasós.

Chili87 P>!

Lily Collins: Unfiltered No Shame, No Regrets, Just Me

Régóta a polcomon szerettem volna Lily könyvét. Nem csalódtam benne, olyan volt, mint amit vártam a címe alapján is. Nyílt őszinteséggel beszélt az étkezési zavarairól, a megfelelési kényszerről, az anyukájával való kapcsolatáról is, valamint többek között az is kiderült, melyik tetoválásnak milyen jelentése van. Olvashatunk a kulcsfontosságú szemöldökéről is. :)
A könyvben néhány képet is találunk Lily különböző korszakából.

Már egy ideje a kedvenc színésznőim között tartom számon, sok filmjét láttam már, és többnyire tetszett is. A Csontvárosban figyeltem fel rá, majd ezt követte az Elhurcolva, az Ahol a szivárvány véget ér, A Tükröm, tükröm, a Kivétel és szabály, a To the bone.
Bízom benne, hogy még nagyon sok filmben láthatjuk viszont! És mi így szeretünk, ahogy vagy! <3

Ebury, London, 2018
offtotheraces>!

Lily Collins: Unfiltered No Shame, No Regrets, Just Me

it was okay? néha úgy éreztem, mintha egy naplót olvasnék (nem a formátum, inkább az írásmód miatt), de legalább olvasmányos volt. örültem, hogy ilyen nyíltan mer írni a problémáiról, különösen az evészavarról. ez a könyv csak bebizonyítja, hogy aki híres, gazdag nem feltétlenül boldog és problémamentes. viszont tényleg elég átlagos, különösebb nyomot pedig nem hagyott bennem.

Klaudia29>!

Lily Collins: Unfiltered No Shame, No Regrets, Just Me

Lily Collins legutóbb az Emily Párizsban új évada kapcsán jött velem szemben. Ott is (és már a korábbi filmjeiben is) nagyon szimpatikusnak találtam, ezért döntöttem úgy, hogy elolvasom a könyvét. Nem teljesen az volt, amit vártam. Nagyon sok volt benne a motiválós rész, pedig több életrajzi történésre számítottam.
Szó esik még a szüleivel való kapcsolatáról és a gyerekkoráról egy egész keveset megtudunk. Nagyon sokat taglalja az étkezési zavarral kapcsolatos betegségeit, sokszor felhozza példának. Ezeket viszont fontosnak tartottam, hogy beszélt róla.
Alapvetően tetszett, de mínusz fél csillag, mert nem teljesen ezt vártam.

Viki_Nagy_2 >!

Eddig is imádtam Lilyt ezután pedig csak még jobban ❤❤ *-*

Lily Collins: Unfiltered No Shame, No Regrets, Just Me

Mindenkinek nagyon ajánlom ezt a könyvet (még annak is, aki nem különösebben szereti a színésznőt)! Őszintén mesél evészavarairól és mérgező párkapcsolatáról, és ezért még jobban tisztelem, mint korábban. Jó látni néha Hollywood valós oldalát, ahol nem minden arany, ami fénylik. Külön élveztem azokat a részeket, amikor Lily a tetkóiról és a jelentésükről ír. Egyébként meg a könyv tele van gyönyörű gondolatokkal az önszeretetről, már csak azokért megérte elolvasni.

_niki P>!

No relationship is greater than the one I have with myself.

Page 21

kirimatou>!

You deserve happiness. You deserve to be loved just as you love others. You deserve everything.

_niki P>!

I must acknowledge that the darkness is important because I can't know what the light feels like without it.

Page 26

reanadett>!

The quirky things that make you different are what make you beautiful.

kirimatou>!

I will never need anyone to complete me. I am enough on my own.

Pandaland P>!

Every one of us wants our parents to tell us how great we are; every daughter needs to know her dad loves her and truly feel he means it.

kirimatou>!

It's important to do the things you love, even if other people think they're weird. And who are they to say what's weird anyway? Do they set the cool standards? No.

Pandaland P>!

No one feels perfect all the time. It's natural to have days where you look in the mirror and want to alter what you see. But taking it out on your body and punishing yourself is not the answer.

kirimatou>!

Our heart is our ultimate source of power. We can't forget that we need it in order to love ourselves so that we can then love others.