Ha ​fellángol a régi tűz… 2 csillagozás

Lilian Darcy: Ha fellángol a régi tűz…

Amikor Alison felfedezi, hogy régi kedvese, Nico neve is ott szerepel a kongresszusi vendégek listáján, mindent megtesz, hogy elkerülje a férfival való találkozást. Nem akarja feleleveníteni szakításuk emlékét, ezért inkább elmegy egy buszkirándulásra. A jelek szerint azonban Nico is hasonlóképpen gondolkodott, így aztán nemcsak a kirándulást, hanem a közelben kitörő bozóttüzet is együtt kell átvészelniük…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Szívhang

Harlequin Magyarország, Budapest, 2008
94 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635378524 · Fordította: Mészáros Éva

Paulina_Sándorné P>!
Lilian Darcy: Ha fellángol a régi tűz…

Könnyed, romantikus történet az újra egymásra találásról. Nem éppen romantikus körülmények között, de nehézségek között gyorsabban előjönnek és kialakulnak a dolgok. Nico szimpatikus volt, bár a családi környezet rosszul hatott a látásmódjára és a gondolkodására. Szerencsére az idő azért orvosolta ezt a problémát. Alison aranyos lány. Nem semmi, hogy milyen pusztítást tud végezni a tűz.

Marion Lennox – Laura Iding – Carol Marinelli: Orvos a családban / Ép lélekkel / Fogadd el a boldogságot!
Emma Darcy: Fehér hajó kék tengeren
Emma Darcy: Nekem rendelt a sors
Marion Lennox: Partra vetett kedves
Jessica Gilmore – Teri Wilson – Annie West: Kalóz a szigeten / Balerina kollekció / Békülés Korfun
Melissa James – Chantelle Shaw – Kelly Hunter: Szerelmes keringő / Baba, bába, szerelem / Képzelt vőlegény
Miranda Lee: Hiteles érzések
Chantelle Shaw – Abby Green – Annie West – Katherine Garbera: A szenvedély dallama / Érdekházasság / Mégiscsak szép az élet / Tündérmese
Annie West: Élj a mának!
Miranda Lee – Emma Darcy – Penny Jordan: A szende lány