Bori ​az állatkertben (Barátnőm, Bori) 39 csillagozás

Liane Schneider: Bori az állatkertben

Bori osztálya kirándulni ment a közeli város állatkertjébe, ahol rengeteg különleges állat él. Egy biológus vezette őket körbe, így sok érdekes dolgot láthattak és tapasztalhattak meg: miről ismeri fel a kis zebra a zebramamát? Hogyan kell etetni a szurikátákat? A majmok tényleg csak banánt esznek? Séta közben hirtelen egy kis macskamedve-bocs kiszabadult a ketrecéből, a gyerekeknek kellett segíteni befogni.

Eredeti megjelenés éve: 2015

Kiadói ajánlás: 3 éves kortól · Tagok ajánlása: Hány éves kortól ajánlod?

Manó Könyvek, Budapest, 2021
24 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634031680 · Fordította: Totth Gitta · Illusztrálta: Eva Wenzel-Bürger
Manó Könyvek, Szentendre, 2018
24 oldal · ISBN: 9789634031680 · Fordította: Totth Gitta
Manó Könyvek, Budapest, 2017

nicosia P>!
Liane Schneider: Bori az állatkertben

Bori az osztályával kirándulni megy az állatkertbe. Számtalan, főleg afrikai állatot látnak, és történik egykét érdekes dolog is. Összességében egy vidám, mozgalmas történet, de most kicsit hiányoltam a változatosságot. Az állatkertben csak kinti nagytestű emlősöket lehetett látni hüllőket, rovarokat, halakat stb … nem, illetve az etetésre koncentrált főként a mese. Lehetett volna ebből a meséből többet is kihozni.

Juca P>!
Liane Schneider: Bori az állatkertben

Boriék ezúttal állatkertbe látogatnak. Fiamnak (2 éves) a zebrák tetszettek belőle a legjobban. Ez az állatkertes téma nem nyújtott túl sok újdonságot. Nem ez lesz a kedvenc részem a sorozatból.

Baba082>!
Liane Schneider: Bori az állatkertben

Kedves, aranyos kis mese Bori állatkerti látogatásáról. A képek aranyosak benne, nincs túl sok szöveg a történetben, így nyugodtan ki lehet a történéseket egészíteni saját élményekkel.

tilia_tomentosa>!
Liane Schneider: Bori az állatkertben

Az egész osztály az állatkertbe látogat, ahol sorba nézik az állatokat, miközben észreveszik, hogy megszökött az egyik állat. Ráadásul talán még állatkerti belépőt is lehet nyerni! Vajon miért? Jó olvasást kívánunk!

lakatoszoltan>!
Liane Schneider: Bori az állatkertben

Egy napot mutat be az állatkertben, elejétől a végéig… Egy felkészítőkönyv a gyerekeknek.

Hajnalcsillag>!
Liane Schneider: Bori az állatkertben

Mivel nagy állatkertezők vagyunk, így nem maradhatott el ez a könyvecske az olvasmány listánkról. Nincs még 3 éves a lányom, de tetszett neki. Gondolom későbbi életkorban még jobban érthető.

latinta P>!

– Legyünk tigrisek! – kiáltott Simi.

Kapcsolódó szócikkek: tigris