Annyira ​király vagy! 3. (Annyira király vagy! 3.) 52 csillagozás

Li Jong-Hi: Annyira király vagy! 3.

Mikor Szung-Ha féltékenysége már az egész osztály életét megkeseríti, Nanunak elege lesz a fiú rémes viselkedéséből. A mosolyszünet végül még az iskolai sportnapra is kihat… Ráadásul a lehető legrosszabb módon! Majd amikor Szung-Ha megismerkedik Nanu egy igen kötekedő családtagjával, számos próbát kell kiállnia, hogy bebizonyítsa, méltó rá, hogy Nanu barátja legyen. Lehet, hogy ezúttal a tökéletes sem lesz elég jó?

Vad Virágok Könyvműhely, Újhartyán, 2009
196 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789638832375 · Fordította: Kálovics Dalma · Illusztrálta: Li Jong-Hi

Lilla_Miko>!
Li Jong-Hi: Annyira király vagy! 3.

A rajzolást még mindig nem tudom megszokni, annyira távol áll tőlem, ennek ellenére alig tudom letenni a könyvet. *_* Rég éreztem már ilyet, hogy a történet teljesen beszippant. Lehet, jókor kapott el. ^^"
Szung-Hat kezdem megkedvelni. Nanu érzései melengették a szívemet, tényleg kezd kicsit felnőni. Amikor kiderült, hogy a valaki, akit az apjának hittem, valójában az spoiler, ott dobtam egy hátast. Oké, Dzsei is lányosabb, de azért fiús, ám itt… Nagyon szeretem a Szung-Haval közös jeleneteit, mint védelmező szülő, aki a legjobbat akarja a lányának. :)

diamondfox>!
Li Jong-Hi: Annyira király vagy! 3.

Dzsei hihetetlenül feminim… és akárhányszor főz, csak éhes leszek! :D
Érdekesen kezd alakulni a sztori, kicsit ismerkedünk a karakterekkel mélyebben – múltbeli események – és nem csak a felszínt kapargatjuk. A kivitelezés gyönyörű, a fordítás is remek.

Imagine>!
Li Jong-Hi: Annyira király vagy! 3.

Szerintem Szung-Ha cuki ha féltékenykedik de lehet hogy másoknak ez nem jó de akkor is édes. Nanu nagybátyát nem tudom de én imádom, és az anyja az tényleg egy nő….itt még ellenszenves de későbbiekbe őt is meg lehet imádni.

danlin>!
Li Jong-Hi: Annyira király vagy! 3.

Az osztály is megismeri Szung-Ha igazi oldalát, és ennek ellenére továbbra is népszerű. Valamint megismerjük közelebbről Nanu családját, melynek minden tagja a másik nemre hasonlít inkább, külsőleg és viselkedésben is.

Volk P>!
Li Jong-Hi: Annyira király vagy! 3.

Az egész sztori bevirágosodott, amire magyarázatot ad a szerző, nemcsak ennek a kötetnek a végén, hanem az összes esetében ír valami vagy konkrét, vagy sejthető dolgot… Egyébként a mostani végén vannak a karakterekről plusz infók, igaz nem valami sok, érezhetően nem volt kedve sokat szüttyögni vele, vagy inkább a történet szempontjából teljesen mindegy állásponton maradt, de akkor is jó volt olvasni. ^^

Az elején Szung-Ha nagyon szenya, játszik Nanuval, aztán amikor érzelmileg forró kezd lenni a talaj, még otrombábban viselkedik. Mondhatni, hogy a féltékenysége Nanu legrosszabb napját eredményezi… (… linkeknél)

Elhaym>!
Li Jong-Hi: Annyira király vagy! 3.

3. kötetben Nanu családját ismerjük meg jobban. Anyja nagyon ellenszenves szereplő. Nagybátyja meg túl nőies, így nem meglepő, hogy a fiú barátja is vonzódik hozzá.
Nem bántam meg, hogy elolvastam, folytatás is érdekel.csak a fiúnak kinéző lányok és nőnek látszó fiú szereplők zavartak, más negatívat nem tudnék rá mondani.
Nem egy Nana szintű izgalmas és fordulatos történet, de aki szereti a humoros romantikát annak mindenképp ajánlom ezt a manhwa sorozatot is. Kellemes kikapcsolódást fog nyújtani egy fárasztó nap után.

Niki_>!
Li Jong-Hi: Annyira király vagy! 3.

Aranyos kis képregény. kíváncsi vagyok, mi fog kisülni a végén belőle. ;o)

bbabri>!
Li Jong-Hi: Annyira király vagy! 3.

Szórakoztató és humoros, de én egy kicsit többet vártam, lévén hogy már a féltávnál járunk.
A páros igazán szórakoztató, de igazság szerint a kutya sem mondaná meg róluk, hogy ők egy pár. Hiányolom a romantikát közöttük.

A másik páros jóval előrébb jár pedig ők csak mellékszereplők. Igazán aranyosak együtt.
A buli nagyon tetszett,igazán jót szórakoztam rajta.
Remélem, a következő kötetben már egy kis javulást mutat majd a páros kapcsolata…
Bővebben:

Annyira király vagy! sorozat · Összehasonlítás