Élet ​vár (Fekete szív 0,5) 58 csillagozás

Lexie King: Élet vár

Azt mondják, egy férfi és egy nő sosem lehetnek hosszabb ideig „csak” barátok, mert előbb-utóbb az egyik fél mindig többet akar majd.
Elzártam a szívemet a felszínre törő érzelmek elől, a barátságunk az idő múlásával mégis vonzalomba torkollott.
Megnyitottam a szívemet annak a férfinak, akire az életemet is gondolkodás nélkül rábíznám; annak a férfinak, aki egy levélben búcsúzott el tőlem.
Többet érdemeltem volna egy nyamvadt papírlapnál…
Visszahúzódtam ismét a csigaházamba és éltem tovább az életemet, miközben arra vártam, hogy kinyíljon az ajtó és ő belépjen rajta, de helyette egy másik férfi „kopogtatott” be.
Megigézett a szeme, minden egyes szava: ő maga volt a szenvedély.

NewLine, Bakháza, 2021
NewLine, Bakháza, 2021

bemese05 P>!
Lexie King: Élet vár

Kicsit össze-vissza olvastam Lexie könyveit, így utolsónak maradt az első könyve!
Jobban tetszett, mint a sorozat 1. és 2.része! Kedveltem a főszereplőket! Lexie érthető módon volt zárkózott a férfiakkal! Bár azért később kiderült, h Grahammel olyan sokáig mégse…. Szegényt egyik szerencsétlenség érte a másik után! Úgy éreztem sosem lesz egy nyugodt hete!
De szerencsére jött Mr. Grant és megoldott helyette mindent, persze miután kimászott a saját popójából! Utána azért már nem hagyta magát levakarni! Nem semmi előélete volt neki se! De örülök, h egymásra találtak!
Emily egy kicsit idegesítő legjobb barát volt! Nem biztos, h én szóba álltam volna vele! Nem igazán nézte Lexie érdekeit, csak magával foglalkozott!
A könyv vége is nagyon izgalmasra sikeredett! Tetszett, h kaphattunk egy kis akciót is! spoiler

sarahangel>!
Lexie King: Élet vár

A könyv nagyszerűen indult, az elején nem is nagyon bírtam letenni. Ez egészen addig tartott, amíg spoiler. Örültem volna, ha picit tovább tart ez a macska-egér játék, mert onnantól kezdve, hogy Lexie beadta a derekát, nem éreztem már ugyanazt az érdeklődést a történet iránt, onnantól kezdve picit ellaposodott számomra.

Összességében egyébként tetszett a könyv, de hiányérzetem azért volt itt-ott, és ezért a csillaglevonás (az elején a Logan-nel való kapcsolat csak nagyvonalakban volt leírva, ezért nem érezhettük, hogy miért is volt annyira fontos Lexie számára; illetve a későbbi történésekben is hiányoltam a már másik kialakuló kapcsolatában a lelki kötődés kialakulását). A kémia megvolt köztük, ez nem vitás, és annak leírásával sem volt itt semmi gond, de nem bántam volna picit több romantikus, érzelmes, lelkiekre jobban rámenő folyamatot. Nagyszerűek az erotikus jelenetek, de úgy éreztem, picit a romantika rovására ment. Néha nem éreztem odaillőnek az erotikát (pl. kórházas jelenet, vagy Grahamnek rémálma van, és a másik félnek ilyenkor is nem odaillő gondolatai támadtak).

A legérdekesebb karakternek Logan ígérkezett, kár, hogy keveset kaptunk belőle.

Mindenesetre első könyvnek ez igazán jó volt, a hiányosságok ellenére is. Be kell vallanom, én még korábban, a könyv olvasása előtt spoilereztem picit, és nekem akkor főleg a sorozat 3. (2.) része keltette fel a figyelmemet, úgyhogy hamarosan neki is állok a folytatásoknak, mert kíváncsi vagyok.

Lexie King: Élet vár

Nagyon tetszett Lexie története. Ez a könyv az újrakezdés, hit és bizalom története. Már rögtön az elején spoiler Mikor feltűnik Graham a Lexie életében, a lány óvatos, és fél újra közel engedni magához egy férfit, de spoiler Az utolsó lapok, ahogy minden a helyére került, elképesztő volt!! Olyan sok érzelem volt ebben a történetben, imádtam! Nagyon tetszett♥

Ani249 >!
Lexie King: Élet vár

A történet nekem egy kicsit hullámzóra sikerült. Az eleje nagyon lekötött, izgalmas, érdekes volt, a közepe ellaposodott, de a vége megint nagyon izgalmas lett. Végére lett egy kis izgalom is! A szereplőkkel is ugyanez volt a „gondom”, de ez nem is baj! A lényeg, hogy érzelmeket váltottak ki, ezért jobban át tudtam érezni a történetet.

pufivipi>!
Lexie King: Élet vár

Első könyvem az írónőtől, de nem is az utolsó…
Graham és Lexie a két megtört szív egymásra találása. Néha egy kis szürkés árnyalatot véltem felfedezni (nem az erotika terén). Rengeteg érzelem, erotika, talán a végén a vonakodás kicsit túlzott, de abszolút jó kezdet.

Sue_J_Hopeheart IP>!

Nos, Lexie King sztorija ütős, nem kérdés! <3 *o*
Úgy éreztem, az írónő nem csupán a névrokona történetét vetette papírra, hanem lelkének egy szeletét osztotta meg velem. Ha így van, most már tudom, mely írók mely könyveit tartja a polcán, és milyen zenét hallgat. :) off
Szeretem, amikor nem csupán egy szemszögből láthatom az eseményeket. off
Pont eléggé részletezte, ahol kellett, és épp elég üresjáratot ugrott át, amikor hetek teltek el a történetben. Több kisebb-nagyobb forulatot is elrejtett, amiket a megfelelő pillanatban fedett fel.
Néhol máshogy fogalmaztam és gondolkoztam volna, de semmi zavaró nem volt benne. De hogy azt a „no tapi” szabályt sosem bírták betartani! XD
Olvastatta magát, kíváncsivá tett, érdekelt. Ajánlom azok számára, akik ismerkedni szeretnének Lexie King munkásságával. Nem véletlen, hogy hamarosan már a negyedik könyve érkezik ;)
Köszönöm az élményt, várom, hogy olvashassam a többi történetet is!

Tímea_Szabó_4>!
Lexie King: Élet vár

Az elmúlt időszakban könyvet ilyen gyorsan nem olvastam még el. Valahogy nem volt kedvem olvasni. Ezen változtatott Lexie könyve. A majdnem 500 oldalas könyvet két nap alatt elolvastam. Elkezdtem a történet és úgy fogytak az oldalak, hogy csak na. Nagyon magába szippantott Lexie és Graham története. Először furcsa volt számomra, hogy a főhősnő ugyanazt a nevet kapta mint, amilyen álnevet az Írónő is választott magának, de gyorsan túlléptem rajta. A történet romantikus és erotikus, izgalmas és fordulatos egyaránt. Ahogy haladt a történet úgy fejlődött Lexie és Graham kapcsolata. A könyv fele után már nagyon is kíváncsi voltam, vajon min is fognak összeveszni. Próbáltam tippelni, de nem jött be, amit igazából nem bánok. Említést kell még tennem Loganről, a tetovált exről, aki nem olyan minőségben került újra elő, ahogy számítani lehett volna rá. Imádtam őt, én titkon neki szurkoltam.

Nasassia>!
Lexie King: Élet vár

Nem volt rossz. Kis könnyed olvasmány. A Logan szálban viszont érzek egy kis kidolgozatlanságot.

TIMÓKA>!
Lexie King: Élet vár

„- Zaj vagy a Csendben, Graham!
– Számomra te vagy a Csend a Zajban. ”

Első könyv melyet olvastam az írónőtől, de tudtam, hogy nem ez lesz az utolsó. Két gyerekkori traumákkal szenvedő szereplő akik egymásra találnak .
Csavaros, izgalmas, romantikus

Ancsúr>!
Lexie King: Élet vár

Nem állítom, hogy nem éreztem úgy, mintha egy szakadozó tévéadást néznék, valamint olvasás közben több bakiba is volt alkalmam belefutni, ami furán vette ki magát a történetben, de mégse tudom teljesen leírni magamban ezt a könyvet. Valahogy jól esett most ez a történet.
A könyv dióhéjban arról szól, hogy miként melegedik össze két, a múltja miatt szenvedő ember. A szereplők nem túl egyediek, és egyiket sem sikerült megkedvelnem. Mindketten maradtak a közömbös szintjén. Ettől függetlenül kíváncsi vagyok a sorozat többi részére is.

Bookaholic77 >!

El kell hagynunk útközben a lelkünk azon részét, ami árnyékként vetül rá, hogy szabad utat adjunk az életnek, ami vár ránk.

Bookaholic77 >!

Az egész élet egy játék. Eldönthetjük, hogy játékosok leszünk benne, vagy játékszerek, melyekkel játszadoznak.

Bookaholic77 >!

Előbújtatom a könyvemet a paplan alól és a székbe roskadok vele.
Ideje elrepülnöm egy másik világba – gondolom magamban és megnyitom a kapuját, amint olvasni kezdek.

Bookaholic77 >!

Nem gyűjtöm a kavicsokat, ha enyém lehet a legkülönlegesebb kő.

Bookaholic77 >!

Azt gondoljuk, a szeretet csak egy dolog a világon, de nem. A szeretet mozgatja a világot.

Bookaholic77 >!

Az igazság egyszer fáj, de a hazugság újra és újra.

D_Monika>!

A félelem csak a fejünkben létezik, csak akkor kel életre, ha engedünk neki.

Huszonegyedik fejezet

Fekete szív sorozat · Összehasonlítás