Élet ​vár 29 csillagozás

Lexie King: Élet vár

Azt mondják, egy férfi és egy nő sosem lehetnek hosszabb ideig „csak” barátok, mert előbb-utóbb az egyik fél mindig többet akar majd.
Elzártam a szívemet a felszínre törő érzelmek elől, a barátságunk az idő múlásával mégis vonzalomba torkollott.
Megnyitottam a szívemet annak a férfinak, akire az életemet is gondolkodás nélkül rábíznám; annak a férfinak, aki egy levélben búcsúzott el tőlem.
Többet érdemeltem volna egy nyamvadt papírlapnál…
Visszahúzódtam ismét a csigaházamba és éltem tovább az életemet, miközben arra vártam, hogy kinyíljon az ajtó és ő belépjen rajta, de helyette egy másik férfi „kopogtatott” be.
Megigézett a szeme, minden egyes szava: ő maga volt a szenvedély.

NewLine, Bakháza, 2021
NewLine, Bakháza, 2021

Lexie King: Élet vár

Nagyon tetszett Lexie története. Ez a könyv az újrakezdés, hit és bizalom története. Már rögtön az elején spoiler Mikor feltűnik Graham a Lexie életében, a lány óvatos, és fél újra közel engedni magához egy férfit, de spoiler Az utolsó lapok, ahogy minden a helyére került, elképesztő volt!! Olyan sok érzelem volt ebben a történetben, imádtam! Nagyon tetszett♥

pufivipi>!
Lexie King: Élet vár

Első könyvem az írónőtől, de nem is az utolsó…
Graham és Lexie a két megtört szív egymásra találása. Néha egy kis szürkés árnyalatot véltem felfedezni (nem az erotika terén). Rengeteg érzelem, erotika, talán a végén a vonakodás kicsit túlzott, de abszolút jó kezdet.

Nasassia>!
Lexie King: Élet vár

Nem volt rossz. Kis könnyed olvasmány. A Logan szálban viszont érzek egy kis kidolgozatlanságot.

takácsera>!
Lexie King: Élet vár

Gyönyörű, szívbemarkoló, érzelmekkel megírt történet. Két megtört szív és lélek egymásra találása. Lassan megnyitották szívüket egymás felé. Imádom őket. Logan, egy odaadó barát, aki mindig Lexie mellett állt. Sajnálom, ami vele történt. Számomra izgalmas, letehetetlen volt. Imádtam. A borító is csodás. Köszönöm az élményt.

Moncsi22>!
Lexie King: Élet vár

Az írónő segítségével és megkeresésével volt szerencsém elolvasni az első regényét, amely az Élet vár címet viseli. Ez a történet tele van meglepetésekkel és fordulatokkal. Amikor megismerkedtem a szereplőkkel, azt hittem, hogy az írónő a saját életét írja le, mivel a főszereplő nő és az írónő neve egyezik, és mindkettőjük álma a könyvírás volt. Szerintem ebben a regényben kicsit beletekinthettünk az írónő küzdelmeibe, amelyet magával vívott írás előtt. Bár a történet fikció, mégis úgy érzem, lényegesen beletette a szívét és a lelkét. Egy igazi hullámvasutat hozott létre. Bevallom, volt olyan pillanat olvasás közben, amikor azt éreztem, hogy nagyon dühös vagyok az írónőre, és hogy nem lehet ilyen kegyetlen. De igen, lehet, ahogy a regényből kiderült.
Bővebben itt:

Mona_Matthews I>!
Lexie King: Élet vár

Nem számítottam ennyire erotikus hangvételű könyvre, de nagyon tetszett. Bár szinte letehetetlen volt, a vastagsága miatt kellett pár nap mire elolvastam.
Lexie és Graham története igazán szórakoztató volt.
Szívesen olvasnék még az írónőtől.

BékésiMarcsy>!
Lexie King: Élet vár

Tetszett,de remélem az írónő következő könyve jobban fog tetszeni.

kkitti12>!
Lexie King: Élet vár

Gyönyörű történet barátságról, újrakezdésről, szerelemről.
Lexienek nem volt könnyű élete már gyerekkorától kezdve, mégsem törte meg az élet. Bizalmatlanság volt benne, de ez teljesen érthető volt.
Graham életéről is fokozatosan hull le a lepel. Két összetört ember találkozása, akik fokozatosan rakják össze egymás darabkáit.
Első könyves írónő, mégis rengeteg érzelmet adott át ezzel a történettel.
Logan, hát érte megszakadt a szívem. Igaz barát, aki örökké szerette és védte Lexiet. Sajnálom, hogy számára így lett vége, mert vele sokáig éreztem, hogy egy külön könyvet érdemelne.
Gratulálok a könyvhöz, és remélem még sok ilyen csodát olvashatok! ♥

kedves_csaj>!
Lexie King: Élet vár

Nagyon jó kis könyv volt. Alig bírtam letenni meg mindig volt valami izgalmas ami miatt nem lehetett letenni.

Detty77 >!

El kell hagynunk útközben a lelkünk azon részét, ami árnyékként vetül rá, hogy szabad utat adjunk az életnek, ami vár ránk.

Detty77 >!

Az egész élet egy játék. Eldönthetjük, hogy játékosok leszünk benne, vagy játékszerek, melyekkel játszadoznak.

Detty77 >!

Előbújtatom a könyvemet a paplan alól és a székbe roskadok vele.
Ideje elrepülnöm egy másik világba – gondolom magamban és megnyitom a kapuját, amint olvasni kezdek.

Detty77 >!

Nem gyűjtöm a kavicsokat, ha enyém lehet a legkülönlegesebb kő.

Detty77 >!

Azt gondoljuk, a szeretet csak egy dolog a világon, de nem. A szeretet mozgatja a világot.

Detty77 >!

Az igazság egyszer fáj, de a hazugság újra és újra.

D_Monika>!

A félelem csak a fejünkben létezik, csak akkor kel életre, ha engedünk neki.

Huszonegyedik fejezet