Lájkolj ​okosan! 9 csillagozás

A szex és a romantika élet-halál kérdései

A ​szexualitás Isten ajándéka

Nincs a földön nagyobb erő mint a szeretet a szexualitás és a szerelem. A kapcsolatok valójában életet és halált meghatározó jelentőséggel bírnak.

Hogyan készülhetünk fel a jelenben a jövőbeli kapcsolatunkra? A Lájkolj okosan! szerzője Levi Lusko nyers őszinteséggel osztja meg saját élettapasztalatait és Isten Igéjét arról hogyan lehet…

– kiküszöbölni a korábbi bűnök miatti keserűséget a házasságban és a halálos ágyon;
– ellenállni az instant megoldásoknak, és megérteni, mire vágyik igazán a szívünk,
– elkerülni vagy begyógyítani a szexuális bűnök okozta jövőbeli sebhelyeket azzal, hogy már ma okosan élünk;
– a gyermekeinkkel folytatott ügyetlen „felvilágosító” beszélgetéseket valódi párbeszéddé tenni, amely bölcs döntésekhez vezet;
– egy kiüresedett házasságot megmenteni, és a kiszámítható kényelmességet izgalmas intimitássá változtatni.

Istennek nem az a szándéka, hogy megfosszon az örömtől,… (tovább)

Patmos Records, Budapest, 2019
248 oldal · ISBN: 9786156108104 · Fordította: Lukács Ibolya Anna
Patmos Records, Budapest, 2019
248 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156108005 · Fordította: Lukács Ibolya Anna

Levi Lusko: Lájkolj okosan! A szex és a romantika élet-halál kérdései

Hidd el, hogy nem lesz mindig benned ez a fájdalom, amit most hordozol. Eljön majd a nap, amikor már nem fogod úgy érezni magad, mintha csak egy üres test lennél… A helyreállításhoz idő kell.

Vannak írások, amik az embert megtalálják a megfelelő pillanatban és olyankor úgy érzi, neki írták azt.
Pontosan ez történt velem is.
Mert ez a mű nem csak a szexualitásról és a vágyak tengeréről szólt. Nem is parancsokat osztogatott. Úgy beszélt a szerző, mint egy szerető apa, (négy kislány édesapja) aki az életről tanít és mesél. Sokat kaptam a könyvtől és örülök, hogy olvashattam. Jókat nevettem és volt, hogy sírtam is rajta. Fiatalos a stílusa, és abszolút a napjaink égető kérdéseit feszegeti.
Nagyon szívesen olvasnám a szerző másik művét , amire sokszor utalt. Úgyhogy nem bánnám, ha beszerezhető lenne.

ilendi>!

Levi Lusko: Lájkolj okosan! A szex és a romantika élet-halál kérdései

Könnyen olvasható, könnyen emészthető üzenet. Bízom benne, hogy betalál azokba a szívekbe, akiknek írta Levi Lusko. Mindenesetre én tuti a gyermekeim kezébe adom, amint eljött az ideje.

Kecsüszo_geiko>!

Levi Lusko: Lájkolj okosan! A szex és a romantika élet-halál kérdései

Inspiráló, ha keresztény alapokon állsz, ha nem vagy az, bizony beletörhet bicskád ebbe a könyvbe. Én lévén az előbbi tábort -remélem- erősítem, meglehetős muníciót kaptam, hogy még jobb érvrendszerem legyen a bibliai módon megélt házasság és ezen belüli szexualitás mellett.

Nono_ P>!

Nagyon figyelj ide: Nincs késő!

Nono_ P>!

Hidd el, hogy nem lesz mindig benned ez a fájdalom, amit most hordozol!

Nono_ P>!

Jól figyelj arra, amit mondok: lehet, hogy egyszerűnek és hétköznapinak tartod magad, de nem vagy az. Sokkal többet érsz, mint gondolod.

Iza_Rápolti IP>!

Nem azért leszel jó, hogy közel kerülhess Istenhez – azért kerülsz közel Istenhez, hogy jó lehess.