Mau-Mau 82 csillagozás

A McIntire-gyilkosságok
Leslie L. Lawrence: Mau-Mau Leslie L. Lawrence: Mau-Mau

Leslie L. Lawrence volt professzora John C. Lendvay cipősdobozt talál az asztala alatt, amelyben ezúttal nem cipő van; egy afrikai ültetvényen megjelenik a meggyilkolt Linda Hoskins szelleme; egy zöld mamba megmarja Frederic McIntire-t és még másokat is; a varázsló operálni akar, de még idejében meggyilkolják; a maszájok vért szolgálnak fel reggelire; a gyilkos pedig a markába nevet. Nem sokáig…

Eredeti megjelenés éve: 1999

Gesta, Budapest, 1999
Gesta, Budapest, 1999

Gombos_Niki

Leslie L. Lawrence: Mau-Mau A McIntire-gyilkosságok

Izgalmas, titokzatos történet, teli érdekes fordulatokkal. Folyamatosan változik az ötlet a fejemben, hogy ki lehet a gyilkos, és természetesen a végén kiderül, hogy kicsit sem jártam közel a megoldáshoz. :) Természetesen a főhősünkön most is fürtökben lógnak a lányok, de azt hiszem, a L.L.L. történetekből kihagyhatatlan lenne az ilyesmi. :) Ezt a könyvet is imádtam Laci bácsitól, kíváncsian várom már a következőt! :)

aalexaa85

Leslie L. Lawrence: Mau-Mau A McIntire-gyilkosságok

Ez is egy nagyon jó könyv, érdemes elolvasni, rejtélyes és hátborzongatóan izgalmas, külön tetszettek nekem a „szellemjárások”.

ritazsofia

Leslie L. Lawrence: Mau-Mau A McIntire-gyilkosságok

Gyanús volt itt mindenki egytől-egyig, de így megkeverni a szálakat a végén..!

Eirlys

Leslie L. Lawrence: Mau-Mau A McIntire-gyilkosságok

A legelső, amit Tőle olvastam, rögtön meg is szerettem. Hihetetlen humora van.

looney

Leslie L. Lawrence: Mau-Mau A McIntire-gyilkosságok

Nagyon jó könyv! Bár néha elvesztem a nevek sokaságában. De ettől eltekintve nagyon jó volt olvasni!

fht109

Leslie L. Lawrence: Mau-Mau A McIntire-gyilkosságok

Az egyik legjobb LLL könyv. Jól kidolgozott cselekményszál. Már régebben olvastam, de sok minden megmaradt. Többször feltűnt, h a Lendvayes könyvei jobban és pontosabban kidolgozott történetek.

Elithia

Leslie L. Lawrence: Mau-Mau A McIntire-gyilkosságok

Nekem ez kínszenvedés volt :( ha nem kihívásban szerepelt volna, nem olvasom végig, az tuti