Élő ​italok könyve 4 csillagozás

Lúgosító Smoothie receptekkel
Lénárt Gitta: Élő italok könyve

A ​smoothie nevet mind hallottuk már, kapni lehet minden nagyobb bevásárlóközpontban, ám kevesen tudják, hogy valójában mit is takar ez a név. A nyers vagy élő italokat hívjuk így, amik magát az életenergiát jelentik. Az élő italok – azaz smoothie-k – forradalmi változást hoznak életünkbe, olyan mennyiségű gyümölcsöt és zöldséget juttatunk a szervezetünkbe, aminek megrágása igen sok időt és energiát venne igénybe.

A turmixolás, facsarás hatására a sejtfalat feltörjük, így az italokból a tápanyagok nagyon gyorsan felszívódnak, szinte azonnal eljutnak sejtjeinkhez és természetes energiákkal táplálják azokat. A frissen készített zöldség- és gyümölcslevek rendszeres fogyasztásával megerősítjük immunrendszerünket, így segítjük a szervezet öngyógyító törekvéseit.

Lénárt Gittának, az élő ételek első számú magyarországi szakértőjének előző két kiadványának – Élő ételek könyve és Élő édességek könyve – elsöprő sikere, a szerző számos rádió- és televíziós… (tovább)

Bioenergetic, Budapest, 2017

Szent-Györgyi Albert

Lunemorte MP
Lénárt Gitta: Élő italok könyve

Lénárt Gitta: Élő italok könyve Lúgosító Smoothie receptekkel

Itt nem sok konkrétumot kapunk ugyan,de 1-2 recept kipróbálásra termett. Nem igazán értem viszont,hogy miért sós leveket,leveseket…stb. ír le receptnek is? Szerintem pont az is a lényege a méregtelenítésnek,hogy ne használjunk sót sem…Amúgy ha valaki sima receptkönyvet keres,találhat 1-2 jobb ötletet,szóval nekik biztosan tetszeni fog.

gjudit8

Több mint hatvan éven keresztül tanulmányoztam az élő rendszereket, és ez meggyőzött arról, hogy testünk sokkal tökéletesebb, mint amit a betegségek végtelen listája sugall. […] A szervezet fogyatékosságai sokkal kevésbé a velünk született hibákból, mint inkább a szervezetünkkel szemben elkövetett visszaéléseinkből erednek.
Szent-Györgyi Albert

Lénárt Gitta: Élő italok könyve Lúgosító Smoothie receptekkel