Szívtiprók ​karácsonya (Starcrossed) 42 csillagozás

A ​KARÁCSONY SZELLEME: ETHAN & CASSIE
Az első közös karácsony a Holt családdal az egyik legszebb élmény kellene, hogy legyen, ám Cassie majd megszakad, hogy bizonyítson a leendő anyósának és apósának a tökéletes családi ünnephez.
Amikor Ethan múltjából is előbukkan valaki, aki árnyat vet a csillogó karácsonyfára – akkor az események a vártnál sokkal-sokkal izgalmasabbak és túlfűtöttebbek lesznek…

AJÁNDÉK ÉS VIRGÁCS: LIAM & ELISSA
Az egymástól távol töltött hónapok után a pár egy kis szigeten igyekszik bepótolni az elvesztegetett időt, ahol végre alkalmuk lehet élvezni egymás társaságát és testét…
Azonban amikor kiderül, hogy az idilli karácsonyi fészek nem olyan elhagyott, mint hitték, az ünnepi álmok hamar rémálmokká változnak…

BOLDOG ÉS SZEXI ÚJ ÉVET: JOSH & ANGEL
A Grove-ból ismerős csapat egy szilveszteri bulira jön össze, ahol úgy fest, mintha egy perc sem telt volna el azóta, hogy lediplomáztak.
Leszámítva… (tovább)

340 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634334729 · Fordította: Bikics Milán

Ethan Holt · Liam Quinn · Elissa Holt · Josh Kane · Connor Baine · Erika

Trice29 P
Leisa Rayven: Szívtiprók karácsonya

Aranyos, vicces, tüzes történetek, de nekem hiányzott egy kis történés. Hangulat idézőnek kiváló ♥

turanett P
Leisa Rayven: Szívtiprók karácsonya

Nekem ez határozottan tetszett. Voltaképpen 3 novellából áll, amiben az összes főszereplő visszatér. Az első novellában Ethan és Cassie, a másodikban Liam és Elissa és végül a harmadikban Josh és Angel. Az utóbbinak azért is örültem, mert őket csak mellékszereplőkként ismerhettem meg. Itt sokkal többet kaptam belőlük. Mind 3 novella nagyon kedves, aranyos. Végre nincs benne semmi feszültség, rettegés, hogy mégis mi fog történni a szerelmesekkel. (Na jó egy nagyon pici, de az is hamar megoldódik). :)

Evika82 P
Leisa Rayven: Szívtiprók karácsonya

Nagyon jó volt bepillantást nyerni párosaink kapcsolatába ezeknek a kis novelláknak köszönhetően. :)
Imádnivaló volt mindhárom szerelmespár története. Még mindig mindenki halál szerelmes egymásba, és néha ha egy kis akadály gördít eléjük az élet, akkor ketten együtt megoldják azokat.
Nekem személy szerint Josh és Angel szösszenete tetszett a legjobban, szívesen olvasnék róluk egy teljes könyvet is. Biztos az is szuper lenne. ;)

B_Vivien_Kitti P
Leisa Rayven: Szívtiprók karácsonya

Nagyon cuki, nagyon romantikus!
A Holt testvérek nagyon szimpik, imádom őket! :)
Sok nevetős rész volt benne imádtam!
Az első novella, Eathan és Cassie főszereplésével volt a kedvencem, de Liamék is bejöttek :D
Kanos pasik és tüzelő szukák mind, egy rakat rózsaszín vattacukorba csomagolva, de nagyon tetszett! :D

Annie1416
Leisa Rayven: Szívtiprók karácsonya

Nem lett kedvenc ez a kötet, pedig a külön álló részeket nagyon szerettem.
A legjobban Josh és Angel története tetszett,aranyos és vicces volt, izgalmas.
Utána Cassie és Ethan alakítása jön a sorban, ők hozták a szokásos formájukat.
És sajnos a legkevésbé Elissa és Liam alakítása jött be. Nagyon unalmas volt és tömény szenvedés az egész, pedig az ő könyvük volt a legjobb szerintem ezért vártam ezt a kis szösszenetet róluk, de csalódás volt.

Laura_Bakos

A KARÁCSONY SZELLEME: ETHAN & CASSIE
Az első történetet imádtam a legjobban. Ethan és Cassie is hiányzott számomra, így örültem, hogy újra olvashattam róluk. Hozták a formájukat.

viru
Leisa Rayven: Szívtiprók karácsonya

Nekem Liamék párosa volt a kedvencem, szóval őket hiányoltam a legjobban. Az összes kisebb történet tetszett, hogy őszinte legyek, de talán az utolsó nyerte el legjobban a tetszésemet. Joshról és Angelről szívesen olvastam volna még (akár külön könyvben, hisz valljuk be; nem sok mindent tudunk róluk).
Aranyos volt az egész, hiányoztak már a karakterek :)

sztrapacska1213 P
Leisa Rayven: Szívtiprók karácsonya

50% csillámpóni + 50% erotika :)
Cuki történetek kissé túlhangsúlyozott erotikával. Csíptem a humoros ugratásokat és Josh karakterét. Könnyed, rövid, túl sokat nem kell várni tőle, de kikapcsolódásra tökéletes. Két fajsúlyos Mass kötet közé pont befért :)

vyvienne P
Leisa Rayven: Szívtiprók karácsonya

Ez a kis szösszenet konkrétan imádnivaló volt. Jó volt visszatérni a régi, jól megszokott és megszeretett szereplőkhöz, de az írónő helyében inkább Josh és Angel sztoriját írtam volna meg. Az ő történetük túl hiányos maradt számomra és inkább olvastam volna azt, mint ezt. Ha a három részből választanom kéne, akkor is az ő novellájukat említeném meg elsőként, mert abban az egyben volt valami plusz, vegyítve egy kis bolondozással és konfliktussal. Cassie és Ethan része kiverte a cukiság faktor mércéjét, de Lisse és Liam története nem igazán hatott meg, fárasztott és unalmas volt. Összességében nem volt rossz, de hanyagolható.

hovi P
Leisa Rayven: Szívtiprók karácsonya

Első novella jól megnevettetett a vicces gondolataival és párbeszédeivel. Valahogy most eltudtam viselni Cassie-t és Ethant.
A második történet egy kicsit komolyabb hangvételű és erotikusabb volt mint az előző. Viszont itt meg pont fordítva voltam a szereplőkkel. Most inkább ők idegesítettek.
A harmadik sztori meg szerintem teljesen felesleges volt. Enyhítő körülmény, hogy többet kaptunk Josh-ból
Összességében nem igazán értettem miért kellett ezt megírni :/

vyvienne P

– Hallottam, hogy beszéltetek az azutáni reggelen, hogy összefutottunk. Jézusom, Ethan, még huszonnégy órát sem tudtál várni azzal, hogy felkeresd? És vele SMS-eztél egész este? Mert hogy nem Marco volt, az tuti… És ha most hazudni mersz, anyád kisjézusos gyertyatartójával verlek el.

4. Fejezet, Négy, Cassie

martonka77

De nem a mérete vagy a fényűző mivolta veszi el a lélegzetemet. Sokkal inkább a két, hajóorra festett, cirkalmas szó: Elissa May.
– Szóval, végig tudtad, mi a középső nevem?
– Persze. Milyen vőlegény lennék, ha nem tudnám?
– És rólam nevezted el a hajót?
Sóhajtva karolja át a vállamat.
– Elissa, ez tengerészszokás. A hajókat a szeretett nőről nevezik el. Persze, előbb le kellett vakartatnom róla Angel nevét…

Kapcsolódó szócikkek: Elissa Holt · Liam Quinn
pufivipi

A szerelemtől az ember tökéletesen pontosan lát, sokkal-sokkal tisztábban, mint bármikor máskor. Ettől éppen, hogy nem tűnnek el a másik hibái; ugyanolyan ultra HD felbontásban látszanak,mint a jók. Csak éppen ezek ellenére, vagy talán ezekkel együtt, szeretjük a másikat.

martonka77

– Hát, miután én kiöntöttem neki a lelkem, hogy mennyire hazavágott engem annyi éve, arra volt képes, hogy azt javasolja, „nyomjunk le egy gyors kört a mosdóban”.

Kapcsolódó szócikkek: Ethan Holt
martonka77

– Látod? – kérdi Liam büszkén. – Őstehetség vagy. Nyomd meg azt a gombot. – A villogó gombokkal teli panel felé mutat.
– Oké.
Amint megnyomom, Liam felkiált:
– Ne, ne azt! Jézusom, most mind meghalunk!
A szívem majd megáll, és három másodpercembe is beletelik, mire rájövök, hogy Liam mögöttem a visszafojtott nevetéstől reszket.
Megperdülök, és vállon csapom.
– Hülye! Majdnem szívrohamot kaptam!
Visszafordít a kormány felé, átkarol és a nyakamba csókol.
– Lehet, de nagyon szexi szívroham lett volna.
Hiába olyan megnyugtató az ajka érintése, a szívem még mindig veszettül dobog.
– Különben is, mit csinál az a gomb?
– Fogalmam sincs. Én csak a gyújtást meg a sebességmérőt ismerem. A többi szerintem csak sallang.
Hozzásimulok.
– Idióta.

Kapcsolódó szócikkek: Elissa Holt · Liam Quinn
martonka77

– Ja, de az unalmas, nem? Biztonságos, feledhető… Mint én. De Ethan Holtra bezzeg mindig emlékezni fog, mert folyton csak a baj volt vele.
Nevetünk, de Cassie fura arcot vág, ez nem kerüli el a figyelmemet.
– Ez igaz. Nem találkoztam még Mr. Holthoz hasonlóan erős akaratú és betörhetetlen hallgatóval. De szerencséjére ő éppen ettől lesz különleges.
Ethan vállat von.
– Szerethető seggfej vagyok, na.
– A seggfejjel egyetértek – morogja Connor az orra alatt.

Kapcsolódó szócikkek: Connor Baine · Erika · Ethan Holt
martonka77

– Na ja, ebbe nem gondol bele az ember, amikor szuperhős-filmeket néz… Vajon Supermannek is mindig kell egy asszisztens, mikor vécére megy?
– Igen. Pisisztens. Fontos meló.

Kapcsolódó szócikkek: Josh Kane
pufivipi

Senki sem tökéletes. És aki azt hiszi, hogy mégis, az vagy nárcisztikus vagy pszichopata.