Mister ​Romance (Masters of Love 1.) 9 csillagozás

Leisa Rayven: Mister Romance Leisa Rayven: Mister Romance

Max ​Riley is the man of your dreams. Or at least he will be, for a price.

As his alter-ego Mister Romance, Max is a drop-dead gorgeous escort who makes romantic fantasies come to life. No sex, just swoon-worthy dates to die for, and the cream of New York's socialites can't get enough. Whether they want a dominating billionaire, bad boy with a heart of gold, hot geek, sexy biker, or best friend who loves them from afar, Max can make it all happen, but he's careful to keep his real identity a secret.

Enter investigative journalist Eden Tate. Having caught wind of the urban legend of Mister Romance from a lovestruck client, Eden is determined to publish a scathing expose on Max and his ability to swindle lonely society women out of their fortunes.

Desperate to protect his anonymity and his clients, Max challenges Eden to give him three dates. If she doesn't fall in love with him, she can run her story with his blessing. If she succumbs to his charms, the… (tovább)

Tantor Media, Old Saybrook, Connecticut, USA, 2019
ASIN: B07N31DJZ1 · Felolvasta: Andi Arndt
312 oldal · ASIN: B01NA0D7W8
452 oldal · ASIN: B01NA0D7W8

Leisa Rayven: Mister Romance

Nagyon régen olvastam már olyan nem kifejezetten RomCom könyvet, amin ennyire jól szórakoztam volna, de Leisa Rayven kiváló humora és írási stílusa kérdés nélkül ismét garantálta az öt csillagot.

A főszereplő lány Eden egy újságíró egy internetes magazinnál, aki jelenleg a clickbaitek és bulvárhírek örök rabságára van kárhoztatva. Azonban tudja, hogy ő többre is képes, és nagyon-nagyon szeretne végre valami komolyabb cikkel nevet szerezni magának. A reménysugár akkor rejlik fel, amikor kap egy fülest egy olyan témáról, amely gyorsan előre lendíthetne a karrierjét.

Titkos körökben ugyanis úgy hírlik, hogy egy Mister Romance nevű titokzatos férfi csempész boldogságot New York elit hölgyeinek szívébe nem kevés pénzért. Mister Romance gyakorlatilag egy eszkort, ám nem testi szolgáltatásokat ajánl a felső réteg hölgyeinek, hanem csupán romantikus randevúkat, amelyben valóra vált minden álmot.

Eden egy olyan lány, aki nem hisz a szerelemben vagy a párkapcsolatokban, így egyből szúrja az oldalát Mister Romance kiléte, aki virágzó üzletével kizsákmányolja a szerelemre kiéhezett hölgyeket. Elhatározza hát, hogy lerántja a leplet a titokzatos álomférfiról, és a nyomozáshoz nem is fél semmilyen eszközt bevetni. Már csak az a kérdés, hogy ki a macska és ki az egér ebben a játékban. ;)

Imádtam a szereplőket, és igazából az egész könyvet, úgy ahogy van. Eden, a húga és a nagymamája, Nan na meg persze a kacsája is fergetegesek voltak, de azért Mister Romanceról se felejtkezzünk meg, maradjunk annyiban, hogy az én is szívesen sugdosnék néhány megvalósításra váró álmot a fülébe. :))

spoiler

spoiler

Összességében megkockáztatom, hogy a maga kategóriájában az év egyik legjobb könyve volt ez a történet, és Leisa Rayven ismét nagyot alkotott. Remélem egyszer majd ez (is) érkezni fog magyarul. :)

Naiva P>!
Leisa Rayven: Mister Romance

Ooookééééé. Ez a romantika minden szempontból betalált és minden érzelmemet megmozgatta. Szexi, vicces és édes volt. Néhány jelenet olyan émelyítően édes, hogy az felb**** a cukromat, de nem panaszkodom.
Eden és Max elképesztően jók voltak együtt. Eden egy riporter, aki megrekedt a rutinban, és hamarosan elveszíti az állását, ha nem talál ki egy szenzációs sztorit. Max egy escort, akit Mr. Romance-nek becéznek, és ez nem spoiler. A csattanó egészen más és egészen a végéig találgatni fogsz. Mindegy. Segít a nőknek felismerni az értéküket, és érezteti velük, hogy különlegesek. Mindezt túlzó összegért, természetesen. Megállapodnak. Az egyik sztorit akar, és hogy elkerülje az érzéseket, a másik pedig nem akar sztorit, és azt akarja, hogy a nő megnyíljon az érzései előtt. Útközben sokat tanulnak a bizalomról, a szerelemről és az emberi természetről.

Szilvi00 P>!
Leisa Rayven: Mister Romance

Menthetetlenül romantikus lelkem táncot jár örömében. Legszívesebben lekopasztanám a bankszámlámat és felbérelném Mr. Romance-t, hogy vigyen el egy randira! :D Álom, édes álom.
Egy kis szépséghiba miatt nem tudom megadni az öt csillagot. Eden-nel volt egy kis bajom, de inkább nem részletezem, hanem a teljes képet nézem és abban nem volt hiba. Mosolyogtam és sóvárogtam, mert nem tudtam nem szereteni. Max Riley alias Mr. Romance a legcinikusabb embert is meg tudta volna győzni igazáról, velem viszont könnyű dolga volt. Ráadásul ott volt a nagyi és az ő kiskacsája, akik szintén rendre megnevettettek. Nem kellett jóstehetség ahhoz, hogy kitaláljam a történet végkimenetelét, az ominózus email elküldése pillanatába tudtam, mi lesz a vége. Ettől függetlenül, remekül szórakoztam és Asha könyvére is kíváncsi vagyok!

452 oldal · ASIN: B01NA0D7W8
Victoria>!
Leisa Rayven: Mister Romance

Egészen szuper kis könyvecske volt, Leisa Rayven biztosan felkerült az írók közé, akiknek a munkásságát aktívan figyelni fogom. Ez volt az első könyvem tőle, de biztosan nem az utolsó!
A végén nekem egy kicsit már túlságosan csöpögött, de elnézem neki, mert a könyv nagy része nagyon szórakoztató volt ;)

pveronika>!

Everything else in my life is optional, except you. You’re essential.

pveronika>!

“Wait … You think I’m going to fall in love with you?”
“No.” He takes a sip of wine and smiles. “I know it.”

pveronika>!

We’ve all been hurt. We’re all broken in places. But romance gives us a way to forget about that for a while and believe that fairytales can come true.

pveronika>!

Everything is ordinary until someone loves it, then it transforms. Suddenly it’s beautiful. Incredible. Priceless. Everyone deserves to feel priceless at least once in their lives

pveronika>!

Make no mistake, Miss Tate, by the time I'm finished with you, you'll have left behind your cynical husk and be a romance junkie like the rest of us.

pveronika>!

“Miss Tate, if you don’t stop and listen for five seconds, I’m going to kiss the hell out of you in front of your gran then drop to one knee and propose. If you think she’s obsessed with marrying you off now, imagine what she’d be like after that.”
He’s so close it takes me a second to get used to the heat of his proximity. “You wouldn’t.”
“Kept talking and find out.”

pveronika>!

What can I say? I hate mysteries. Always have. And you, Max, are one giant mystery wrapped in an enigma.

pveronika>!

Even if this whole thing goes down in flames, you're already the best bad decision I've ever made.

pveronika>!

This is what loving gets you. This expanding world of pain. Because no one stays forever. They all leave in the end.

Masters of Love sorozat · Összehasonlítás