Karcok 2

AniTiger P>!
Merítés

Megjelent a |Merítés legújabb száma, benne a legújabb |ForeverYoungAdult rovattal! ;)

Először is minden olvasómnak szeretnék szuper olvasmányokban gazdag, boldog új évet kívánni! ;)

Másodsorban térjünk rá a rovatom havi témájára, aminek van némi köze ahhoz, hogy ezen a télen egy szemernyit havat sem láttam még… Ráadásul régen volt téli/karácsonyi témájú FYA rovat, szóval éppen ideje volt már egynek! Szerencsémre mostanában nem egy izgalmas, jó hangulatú, téli YA-regény jelent meg, így gyorsan ment a válogatás…

TÉMA: Télies hangulatban

Remélem, mindenki talál kedvére való könyvet a hónapban! ;)
Jó olvasást a rovathoz!

Köszönöm a tartalmakat a következő Molyoknak: @Melanie_Horváth @Pölcz_Fanni @fruzs7 @Éllothluin @Dhewilgirl @kte @KatieWR @Lobo @irodalmi_birodalom <3

Továbbá ajánlom a Merítést a maga teljességében:

Kapcsolódó könyvek: Stephanie Kate Strohm: Herceg álruhában · Leiner Laura: Mindig karácsony · Jen Calonita: Ne érezz, ne kérdezz! · Catherine Rider: Csók Rómában · Rácz-Stefán Tibor: Éld át a pillanatot!

Stephanie Kate Strohm: Herceg álruhában
Leiner Laura: Mindig karácsony
Jen Calonita: Ne érezz, ne kérdezz!
Catherine Rider: Csók Rómában
Rácz-Stefán Tibor: Éld át a pillanatot!
a_bookworm_sagittarius P>!
Ifjúsági olvasó klub

Sziasztok! Befejeztem a könyvet, akit érdekel itt van az értékelésem hozzá: https://moly.hu/konyvek/leiner-laura-mindig-karacsony/en-es-a-konyv/mathe_kitti
Nektek hogy tetszett? Melyik volt a kedvenc történetetek, ki volt a kedvenc szereplőtök? :D

Kapcsolódó könyvek: Leiner Laura: Mindig karácsony

Leiner Laura: Mindig karácsony