Orvosi ​beavatkozás 2 csillagozás

Leigh Michaels: Orvosi beavatkozás

Alison nem bánja, hogy barátnői férjhez mentek már, ő egyedül is jól érzi magát. Egy gyerek viszont nagyon hiányzik az életéből, s ezt a gondját meg is osztja Kavanaugh doktorral. Az orvos megígéri, hogy segít, csak arra kéri Alisont, menjen hozzá feleségül, mert munkahelyén előnyben részesítik a nős férfiakat…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2000
94 oldal · ISBN: 9635367228 · Fordította: Csató Gabriella

Alison Novak

Karinaa7 P>!
Leigh Michaels: Orvosi beavatkozás

Megfogadtam, hogy idén nem olvasok romantikus füzetet, de valami miatt most, csak ezek kötnek le, minden más könyvet egy oldal után leteszek.
Már megint egy harmadik résszel kezdtem, de ahogy az első kettőnek olvastam a fülszövegét, azok nem nagyon fogtak meg.
Az egész füzetet tökéletesen leírja a fülszöveg. És mint mindegyiknél, mikor végre minden kezdett volna jól alakulni vége lett.

Dianka>!
Leigh Michaels: Orvosi beavatkozás

Ez a füzet nagyon nem nyerte el a tetszésemet. Alison annyira tüskés, hideg, képmutató, felsőbbséges nő képében tetszeleg, nem bírtam megkedvelni. Logan pedig vicces próbál lenni, de sajnos nagyon gáz poénjai vannak, és mindig rontanak az amúgy is feszült helyzeteken. Logan és Alson párosa számomra nem nyerő, olyan mintha nem is egy nyelvet beszélnének. Valahogy mindig más „jön ki a szájukon” és félreértik egymást, a gesztusokat, testbeszédet teljesen félreértelmezik, belemagyaráznak dolgokat. Alison barátnőit viszont bírtam, de Ali valahogy kakukktojás köztük. Nem bír feloldódni, karót nyelten viselkedik, míg a Triad többi tagja barátságos és szerethető.

Karinaa7 P>!

Alison bárhová nézett, mindenütt kisbabákat látott.

Kapcsolódó szócikkek: Alison Novak

Trish Wylie – Trish Morey – Leanne Banks: Sakkban tartva / Szüret San Sebastianban / Amerikából jöttem…
Day Leclaire: Sárkányember / Jégtörő szerelem / Tündérek pedig vannak
Lori Foster: Ébresztő, fel!
Maureen Child: Jefferson King különös házassága
Elizabeth Krueger – Nora Roberts – Anne Mather: Nem csalás, nem ámítás / Legyőzhetetlen hármas / Apa nélkül nem megy
Nora Roberts: Csiki-csuki
Maureen Child: Megdöbbentő viszontlátás
Tami Hoag: Miért csak éjjel?
Kimberly Lang – Jennifer Hayward – Lucy King: Szeress Miamiban! / Foglalkozása: riporter / Egy modern nő
Sandra Marton: Szövetség az ördöggel