Szex-krízis-pasi 15 csillagozás

Kidobott a feleségem és lefektettem 117 nőt
Leif Lasse Andersson: Szex-krízis-pasi

A ​kapuzárás előtti pánik minden férfit elkap. Ennek hatására azonban nem mindenki fektet le zsinórban 117 nőt!
Leif Lasse Andersson magas, viszonylag jóképű, boldog házasságban él, építi a karrierjét, két gyerek apja. A felesége azonban bosszúból egy korábbi kalandja miatt éppen karácsony reggelén rúgja ki páros lábbal. És mit csinál ilyenkor, 2013-ban a magányos férfiember, aki társra, gyengéd érintésre vágyik? Felmegy az internetre!

A társkereső oldalak különös világában azonban nem kímélik a zöldfülű újoncokat. Leif harsány egérkattogtatás közepette megpróbálja belopni magát a nők szívébe, de többnyire csupán a lábuk között köt ki. A kezdeti hatalmas pofonok és pofára esések után azonban igazi nagymenőnek, sikeres szuper hímnek bizonyul. Új ismerősei között ugyanúgy akad naiv bölcsészlány, kávébarna eszkorthölgy, kiégett úrinő, elvált anyuka, szilikon mellű plázacica, sőt szadomazo domina is.

Leif ráadásul felismeri, hogy a fejében két társbérlő él. A… (tovább)

Trivium, Budapest, 2013
Trivium, Budapest, 2013
318 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155334030 · Fordította: Varga Csaba

Leif Lasse Andersson

Srác_a_tizedikről>!
Leif Lasse Andersson: Szex-krízis-pasi

Leif Lasse Andersson: Szex-krízis-pasi Kidobott a feleségem és lefektettem 117 nőt

Parlagon heverő görbetükröm szétszórt darabjai ez a könyv.
Egykedvűen nyitottam fel a könyvet, kicsit szégyenkezve csuktam be. Mintha egy apró betekintést nyerhettem volna a saját jövőmbe vagy bármelyik másik férfiébe.
Bárki elolvashatja aki kicsit is a kiégés szélén áll, neten próbál rátalálni az igazira vagy csak egy kósza kalandot akar. Személyes tapasztalat ami remek elrettentő példa mit, hogyan ne… Könyvet idézve, csúsztatott igazságok tömkelege ez az egész.
Bérmennyire is hihetetlen és valószerűtlennek tűnik nekünk férfiaknak is szükségünk van az illatra, egy pillantásra, egy érintésre. Kósza mosoly az utcán, metrón ugyanúgy az égbe repít. Bár, a legtöbbünk szeretni tagadni, hogy tud és szeret érezni.
Chazz Palminteri idézve a Bronxi mese c. fimből, Egy férfinak három igazi nagy szereleme lehet. Kiegészíteném azzal, ha az első kettőt ideje korán jött és ment, a harmadikért nagy ára(kat)t fizetve fogja elé sodorni az élet. Szerintem ez a a női nemre is igaz. Ha a harmadik is megvolt akkor, talán az az út marad ami LeiLának(?), vagy talán még van esély…
– Rengeteg esélye akadt rendbe hozni az egész életét, mégis elbassza. Legalább hazudhatott volna magának csak egy egészen kicsit és minden megoldódott volna. Volna.Ehelyett szépen mindenkit elmart maga mellől vagy a sors szedte el. Olcsó kifogások. Bazd meg LeiLa. Egy párszor úgy kitudtam volna belőled verni a szuszt. – Nem azért amit a nőkkel tettél bocs lányok hanem azért amit magaddal műveltél és nem utolsó sorban azért, nekem iszonyatosan jól eladtad a soraid.

Rooxy>!
Leif Lasse Andersson: Szex-krízis-pasi

Az egyik legszókimondóbb könyv, amit valaha olvastam, de olvasmányos és szórakoztató.
Bővebben: http://ilovebooks.blogger.hu/2017/02/11/leif-lasse-ande…

Tibor_Ipacs I>!
Leif Lasse Andersson: Szex-krízis-pasi

Szórakoztató, de tanulságos olvasmány is.

Bélabá>!

A csajokat a következő csoportokba soroltam be:

1. Azok, akik kamu képet tettek fel magukról. Valójában kövérek, rondák vagy 10 évvel idősebbek.
2. Azok, akik annyira unalmasak, hogy még Cowboy is ásítozik tőlük.
3. Akik nem akarnak lefeküdni velem, hanem vizsgálni kezdik alkalmas vagyok-e komolyabb kapcsolatra. Ja, és arra az eredményre jutnak, hogy nem.
4. Azok a nőszemélyek, akik úgy vélik, hogy öntelt, beképzelt és kiállhatatlan faszfej vagyok. A becsületükre legyen mondva, hogy ezzel nagyon is találóan jellemezték szerény személyemet.

Bélabá>!

Éppen ezért megpróbálom önmagamnak összefoglalni, hogy mi a bajom:

Tele vam a tököm azzal, hogy albérletben élek.
Elegem van abból, hogy nincs pénzem.
Elegem van Elkéből.
Elke ügyvédjével pedig különösen tele van a tököm.
És rohadtul elegem van a munkámból.
És magamat sem bírom elviselni.
Elegem van az összes nőből.
Elegem van az egész világból meg az egész kibaszott világegyetemből.

Havi bevételeim:

Összesen 5500

Bevételek: 6400
Kiadások: 5500
Amit elkölthetek: 900

.(…) olyan csóró vagyok, hogy kilóg a seggem a nadrágomból!

Cicu>!

Az én utam az internet sivatagjában a társkereső honlapok és az online húspiacok útvesztőjén át vezetett, ahol önmagukat erősen túlértékelő csajszik százezrei várnak a szép, szőke herceg érkezésére. Álmaik lovagjától persze elvárás, hogy széles vállú, jóképű, jól kereső fickó legyen , akinek a bankszámláját majd szétveti a pénz. Mindez nem előny, hanem alapvető elvárás. A férfiember legyen aranyszívű, és imádja a gyerekeket. Ezenkívül nem zavarhatja a narancsbőrös, roggyant seggek látványa sem. Súlyba tett pofával viszi ki a szemetet, miközben kellő mennyiségű, zabolátlan férfiasság árad belőle. Hála a magasságos úristennek, az általunk lakott világegyetemben nem hemzsegnek az ilyen alakok, ezért aztán a legtöbb nő kénytelen beérni azzal, hogy a hozzám hasonló, félresikerült fickók fektessék meg!

Cicu>!

A negyvenes éveiben járó reklámszakember elképesztő ügyességgel hajtotta a nőket. Csak éppen nem a megfelelőket. A szájában nagyon is érezte a túl sok cigaretta, a túlságosan is sok Red Bull-al kevert vodka, és egy újabb egyéjszakás kaland ízét.

Cicu>!

Akkoriban még nem létezett az sms és a mobiltelefon sem.
Az internetet még fel sem találták és az e-mail is csupán a jövő zenéje volt.

Bélabá>!

A jelentkező férfiakat az előbb említett, puncihiányos reménykedőkön kívül, a következő csoportokra lehetett felosztani:

– Nemrég elvált bőgőmasinák
– Kopasz, kigyúrt izomagyúak
– A motorjuk előtt feszítő faszik
– Mindazon az ifjabb vagy éppen idősebb fafejek, akiknek fogalmuk sincs a helyesírásról meg az írásjelek alkalmazásáról, és még sem tudnak a „Nagyon jól nézel ki”-nél eredetibb dumát kitalálni, ha az életük múlna rajta.

Bélabá>!

Legyünk teljesen őszinték. A férjes asszonyok számára még egy kolerás vízihulla is kedvesebb, mint az a faszi, aki cserbenhagyta szegény, bátor feleségét és gyermekeit.
Ezek a nőszemélyek undorító, fertőző veszélyforrásnak tartottak.

Bélabá>!

Neked nem nőre van szükséged. Az még túl korai volna. Igazából egy edző kell a hátad mögé, különben inged-gatyád rámegy erre a nagy randizgatásra.”

„Tied az állás!”, válaszoltam neki.

Így aztán Inezétől megtanultam az internetes ismerkedés tízparancsolatát.

1. parancsolat

Egy szót se higgyél abból, amit leírva látsz.

2. parancsolat

Egy szót se higgyél abból, amit a szemeddel látsz.

3. parancsolat

Függetlenül attól, hogy mi történik, tilos a szerelem!

4. parancsolat

Kezdetben tilos elárulni a nevedet, a telefonszámodat, vagy az e-mail címedet, mert biztos lehetsz abban, hogy öt esetből négyben csúnyán ráfázol.

5. parancsolat

Mindenkinél ragaszkodj egy új fényképhez, mégpedig olyanhoz, amit nem egy fényképész műtermében készítettek.

6. parancsolat

Ne legyenek reményeid. Tízből kilenc új kapcsolat kudarccal végződik.

7. parancsolat

Csakis olyan emberekkel menj el randizni, akik már a találkozás előtt is meséltek izgalmas dolgokat. Akkor legalább unatkoznod nem kell.

8. parancsolat

Kamuzni tilos. Ne hazudj se a külsőddel, se a testsúlyoddal kapcsolatban. Az első személyes találkozó során ugyanis úgyis minden kiderül.

9. parancsolat

Az első randi esetén csupán kávézni szabad. Ha lehetséges, még csak le se üljetek, mert úgy sokkal gyorsabban le lehet lépni.

10. parancsolat

Ha darabokban hever a szíved, akkor először is menjél el a szupermarketbe, számold meg sorban az ott lévő nőket és minden tizedikhez érve töprengj el azon, hogy az illető lehetne-e életed nagy szerelme? Akkor is, ha hetvenkét éves az anyóka és járókerettel mászkál. Ez segíteni fog annak a megértésében, hogy milyen nehéz az interneten megtalálni a megfelelő nőt

Bélabá>!

A legtöbb csaj megkergül a húszas évei végén, gondoltam, mert nagyon is jól emlékeztem rá, hogy Elke is pontosan ilyen idősen hagyta abba az antibébi tabletta használatát, mégpedig anélkül, hogy erről szólt volna nekem.